Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 28.05.24 
Техника
   >> Радио комуникации
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Фърчи перушинанови [re: NinoS]  
Автор partzalev (минаващ)
Публикувано03.07.18 08:16



Стига с тая огнена вода бре!
На последното заседания на УС на КАА-то се проведе задълбочен анализ.
В крайна сметка огнената вода на Тони спечели най-много точки, след това се класира огнената вода на "каскета", а моята остана на трето място и единодушно се реши да се използва само за почестване на клавиатури, монитори, въздушни кондензатори, контакти на релета, плъзгачи и т.н.

Редактирано от partzalev на 03.07.18 08:19.



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: partzalev]  
Автор NinoS (член)
Публикувано03.07.18 10:11



Ох, за малко ми стана лошо, почувствах се зле, уплаших се....
Чел не дочел "Стига с тая огнена вода бре! На последното заседание на УС на КАА-то...." изпитах див ужас, както природата изпитва страх пред празното пространство.... помислих ,че на това заседание на УС сте забранили огнената вода... пфу-пфу, плюя си в пазвата още!!!!
Да поздравиш Тони от мен!!!





Тема Re: Фърчи перушинанови [re: NinoS]  
Автор partzalev (минаващ)
Публикувано03.07.18 10:36



От март месец, 1975г. , Иван LZ1IA, постоянно поставя въпроса за забрана на огнената вода в клуба, но досега никога не е успявал да събере мнозинство!



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: partzalev]  
Автор NinoS (член)
Публикувано03.07.18 11:23



Брей душманин!Знам защо е, защото искахте да го сватосвате, от тогава настоява за забраната...





Тема Re: Фърчи перушинанови [re: NinoS]  
Автор partzalev (минаващ)
Публикувано03.07.18 12:19



Малиий.....що ядове брахме с това сватосване!



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: NinoS]  
Автор az de ()
Публикувано03.07.18 13:05



Сакън. Само на най-милото да не се посяга :) Трябвало е да го напиете и сам щеше да падне в капана - като гледам и една капачка му стига и щеше да е готов :)

Редактирано от az de на 03.07.18 13:06.



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: Alenadrow]  
Автор az de ()
Публикувано03.07.18 13:28



Ми то е ясно че КАА са виновни за целия батак на беферето - те това много добре си го знаят за това пият от мъка. Надявам се ако подписката е успешна да започнат да пият от щастие :)



Тема Re: Фърчи перушинанови [re: az de]  
Автор partzalev (минаващ)
Публикувано03.07.18 13:47



В момента пием от скука....





Тема Re: Фърчи перушинанови [re: partzalev]  
Автор Alenadrow (ветеран)
Публикувано03.07.18 13:52



Абе Павка,

При вас върви ли подписката? Разбирам, че е лято и приоритетите са други, ама като спомена LZ1IA, такъв благ и възпитан човек, се замислих дали верно правите нужното да популяризирате, както декларира Какеста или вече сте погълнати изцяло от от магията на блокчейна?

Щото сред младите определено има движение и разбиране по въпроса - да не стане така, че накрая да излезе, че това е някакъв незначителен бунт на "трибуквените"?





Тема Re: Фърчи перушинанови [re: Alenadrow]  
Автор partzalev (минаващ)
Публикувано03.07.18 13:59



Аз лично съм дал четири копия с уговорката да се съберат максимален брой подписи и да ми ги върнат за депозиране!
С това ще помогнем колкото можем, но иначе всичко е вече в ръцете на младите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.