Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 23.05.24 
Техника
   >> Радио комуникации
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Кучето на Павловнови [re: Medun40]  
Автор az de (член)
Публикувано13.05.18 17:45



Като те гледам ти и със себе си не можеш да комуникираш адекватно в някои моменти - за това са необходими видеоматериали че да осъзнаеш на другия ден какво точно си правил :)



Тема Re: "Управляващите"нови [re: gu50]  
Автор milkomilanov@dir.bg (минаващ)
Публикувано13.05.18 19:25



Нямаш и идея колко се забавлявам, особенно с двама, трима





Тема Re: Кучето на Павловнови [re: Medun40]  
Автор milkomilanov@dir.bg (минаващ)
Публикувано13.05.18 19:28



Еееее, недей така, некой ще вземе да се обиди, не е честно така да разделяш хората. Тамън взе да ми харесваш.



Тема Re: Кучето на Павловнови [re: Medun40]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано13.05.18 19:29



Човек, който, довсловно пише "Признавам си, излъгал съм се за принципните позиции" не е в положение същевременно да може да дава определения в обратбия на признанието смисъл. Кофти, но се усеща от "тълпата".



Ако приемем, че този човек е достатъчно вменяем да разбере, че не в положениеие да дава определения, ще се наложи и да приемем, че той се изкушава да го прави поради някаква езстенцална незадоволеност.

Ако пък приемем, че този човек не е достатъчно вменяем да може да да се постави сам себе си в състояние да определя, то възниква въпросът - защо му е да го прави?! Обикновено всички, освен него, знаят отговора. Сега е твой ред да си отговориш - ти всички ли си или той? Ако не знаеш отговора - най-вероятно си той, ако го знаеш - най-вероятно си значително по-тъп, отколкото би приел. Трети вариант няма, особенно свързан с някаква значимост на Каскета.

Кофти е, но така е в свободията.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано13.05.18 19:34



Римляните са считали, че не бройката е важана, тъй като тя може да се навакса с времето. Знам, че няма да ме разбереш, затова ще се опитам да ти го преведа - сто Чучура не струват и на половината на еди извор.



Българите са казали друго, ама не искам да съм брутален.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: Alenadrow]  
Автор milkomilanov@dir.bg (минаващ)
Публикувано13.05.18 20:03



За бройка питаш ти, не аз. Мен изобщо не ме интересувай кой кого избрал и за какво. Явно се опитваш да вменяваш някаква ситуация, моля те не пред мен. Гледам че си доста активен и в други форуми, и то със поучителен тон, макар в повечето случай даже не знаеш за какво иде реч, спасява те умението да боравиш с думите, за което ти свалям шапка. За съжаление един средно интелигентен човек ако се зачете в огромните по думи писания му става ясно че в крайна сметка нищо не казваш...... Разбира се ако това те прави щастлив, да обвиняваш хора които даже и не познаваш , без доказателства , само и само да се изявиш с писателските си умения, не ти прави чест. Това си е чиста проба диагноза, и понеже все пак тук се забавляваме , ти е простено.


И знеш ли, тук трябва да ти кажа че Медун40 до някъде е прав.


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от milkomilanov@dir.bg на 13.05.18 20:04.</EM></FONT></P>

Редактирано от milkomilanov@dir.bg на 13.05.18 20:05.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано13.05.18 20:42



Доста внимателно ме четеш за човек, който нищо не казва.



Питах за число - получих псувни. Значи добре съм налучкал какво да питам.

Та така - колко радиолюбителя избраха Чучура за техен представител в БФРЛ?

Униклано прост въпрост въпрос - с хиляди пъти по прост от това таксиджия да анализира свободен форум - например, разбира се.

Та знаеш ли отговора ти? Колко радиолюбителя избраха Чучуа за техен "зам.председател"?

Мога да ти задам и по-сложни въпрои, ако настояваш да се потопим в тази лична проблематика. Но аз лично предлагам да се ограничим с по-простите - като колеги любители - иначе ще се прецакаш много зверски, което ще е добре за мен, но ще потопиш и човек, който е искал само добро да направи. Е? Стиска ли ти? Можеш ли да вземеш разрешение от шефа да тръгнеш срещу тълпата



Тема Re: "Управляващите"нови [re: Alenadrow]  
Автор milkomilanov@dir.bg (минаващ)
Публикувано13.05.18 21:24



ха ха ха , Убий простака с мълчание





Тема Re: "Управляващите"нови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор az de (член)
Публикувано13.05.18 21:30



Те амебите не приказват :)

Редактирано от az de на 13.05.18 21:31.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано13.05.18 21:33



Даже това ще приема като извинение. Не казвам че си простак, нито че трябва да замълчиш- казвам, че е добре да се замислиш колко радиолюбителя избраха Чучура за техен "зам. председател".

Отговърт е ЧИСЛО, не пуйчене и лутане. Назоваването на това ЧИСЛО ще те освободи.






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.