Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 24.05.24 
Техника
   >> Радио комуникации
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Кучето на Павловнови [re: Medun40]  
Автор NinoS (минаващ)
Публикувано13.05.18 14:50



Ти каква теза защитаваш бе КАСКЕТ? Толкова обиди и повтаряне на думата "комплексар" не бях чел в този форум! Защо не идеш да се изявяваш във форума на федерацията.Нали там ти махнаха банана.Не щеш, защото ще те размажат тутакси! Не си интересен бе човече, казано ти беше вече няколко пъти.





Тема Re: "Управляващите"нови [re: Alenadrow]  
Автор milkomilanov@dir.bg (минаващ)
Публикувано13.05.18 15:21



Защо питаш мен, има си протоколи, провери, прочети. Друг е въпроса до колко тази функция е рентабилна. Задаваш въпроси на които даже и да ти се отговори няма да си седнаш на задника а ще търсиш отново някаква интрижка.



Тема Re: Кучето на Павловнови [re: Medun40]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано13.05.18 15:28



А се регистрирах, защото ми направиха впечатление определени логични констатации, като реших, че тук има пишещи хора с логично мислене и принципни позиции по определени теми

Благодаря, че си оценил полезността на този форум.

За другото ти изложение се разбрахме, че няма смисъл да ти обяснявам повече от три пъти - тук няма хора - нито комплексари, нито велики деятели. Тук има тези - просто едни ти харесват, а други не. Ще оставя на теб да се самоквалифицираш какво е да наричаш "комплексар" един псевдоним, чиито тези самия ти определяш като "принципни позиции по определени теми". Тука компромати не вървят пич - Аленадров е никой. А дали е написал нещо, върху което хората да се замислят е съвсем отделен въпрос. Не на последно място - Аленадров далеч не е единствения в този клуб, който е писал принципно "по определени теми" - имало е много преди него, има ги и в момента, а и ще има и след него. Аленадров и останалите тук сме просто тълпата. Изглежда собствениците на дир-а са успели да създата една свободна трибуна, върху която лайнометите са безпомощни да концентрират продукцията си. Свиквай.





Тема Re: "Управляващите"нови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано13.05.18 15:33



Ако ми се отговори с число тя интрижката ще лъсне веднага - няма нужда аз да я търся. Затова не ми отговаряш с число. А числата, сам казваш, не можеш да ги скриеш - ерго е тъпо да ги премълчаваш, защото това означава, че те смущават. Ако имаше достоверна теза, която да изградиш върху това число - вече да сме я чули. Но нямаш. Не защото си нефелен, а защото всякаква подобна теза би била очевидно несъстоятелна. Интрижката е точно в числото, което е отговора, а не във въпроса - то по принцип почти винаги това е случая де.





Тема Re: "Управляващите"нови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор gu50 (непознат )
Публикувано13.05.18 15:43



Малко късно захапа примамката, ама накрая - хитрата сврака и с двата крака.



Тема Re: "Управляващите"нови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор gu50 (непознат )
Публикувано13.05.18 15:51



Е, това казвам де, Чучура се е понадигнал...



Тема Re: Кучето на Павловнови [re: Medun40]  
Автор NinoS (минаващ)
Публикувано13.05.18 16:01





Ари ве Каскет,чакаме нов клип! CQ-M CONTEST не е ли достоен за клип ве? Или само АРРЛ РАУНДЪПИТЕ ВЕ?
Ма Фнимавай, КГБ не забравя!



Тема Re: "Управляващите"нови [re: gu50]  
Автор milkomilanov@dir.bg (минаващ)
Публикувано13.05.18 16:02



Ха ха ха , казало ГУ50то и си облизало катода





Тема Re: "Управляващите"нови [re: milkomilanov@dir.bg]  
Автор gu50 (непознат )
Публикувано13.05.18 17:02



Ние тук се забавляваме, а някои подскачат като ужилени, когато прочетат, нещо, което не им отърва.



Тема Re: Кучето на Павловнови [re: Alenadrow]  
Автор Medun40 (непознат )
Публикувано13.05.18 17:21



като реших, че тук има пишещи хора с логично мислене и принципни позиции по определени теми. Да, ама не! Вие се оказахте /всъщност част от пишещите тук и то сравнително малка част/ глутница хиени готова да разкъса всеки за да докаже величието си.
Щото цитираш избирателно и неправилно! Признавам си, излъгал съм се за принципните позиции.
А колкото и да ми отричаш - КОМПЛЕКСАР си! Комплексари сте цялата групичка!
Комплексарите сте хора, които не можейки реално да постигнат нищо се опитват да унижават другите, като по този начин се чувстват извисени над тях.
Какво постигнахте за 6 години с твоите писаници, а. Нещо да си променил? Нещастници!
Жалки сте! И ще ви го казвам постоянно за да не го забравяте. Всъщност, ако ти прави впечатление комуникирам единствено с теб. Другите са далече под нивото ти и не заслужават и елементарно внимание.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.