Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 21.05.24 
Техника
   >> Радио комуникации
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Пловдивска УКВ драма?нови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано25.04.18 18:47



ОК, моя грешка. Не е и толкоз важно, тъй като Стефан не е единственият триещ и местещ там. Но това са си техни работи...



Тема Re: Пловдивска УКВ драма?нови [re: Alenadrow]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано25.04.18 18:54



Така е то там не е ясно кой какъв е


Пловдивското пиянде което е недоволствало по репитрите в същност се оказва че бил ченге от ДКСИ до колкото знам едвам е изкарал изпита за клас 1 от втория път първия май се е явил пиян на изпита

Редактирано от grasshoppercho на 25.04.18 18:55.



Тема Re: Пловдивска УКВ драма?нови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано25.04.18 19:23



Де да знам - ако се следва тая логика Р1 и Р2 направо трябва да се свалят. Все пак е странно, че "зам. председателят" не е взел отношение - той обикновено е на всяка манджа мерудия, а изведнъж втория по големина град в България, при това неговия град, осъмва с изключени репитри, а той не е дал мъдрото си становище. Но може би зарежда прословутите хладилнци и няма време за дреболии.





Тема Re: Пловдивска УКВ драма?нови [re: Alenadrow]  
Автор MoTuKa ()
Публикувано25.04.18 19:37



Драмата е, че на отговорниците по поддръжката на репитрите им писна от изцепките на "ченгето" и дръпнаха шалтерите. В същото време се появиха и технически проблеми, които искат намеса на място. А Чучурът няма отношение към репитрите, защото се стопанисват от lz1ksp. Чучурът няма и отношение към УКВ-то, с изключение на призив миналата година да се намерят съвестни хора, които да помогнат на lz5r да усвои шампионска работа на УКВ състезанията.
Та в кратце - драма няма с федерацията по този случай, всичко си е на местна почва, дори не се чува да е замесена войната между Чучура и старата гвардия от lz1ksp.



Тема Re: Пловдивска УКВ драма?нови [re: Alenadrow]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано25.04.18 19:50



Чучура няма нищо общо с Пловдив той е най обикновен Кърджалийски бакшиш


У форума на БеФеРе-то обаче започва да се форми някаква нова лайнометщина май ще има отново размятане на кафяви неща.
Дано на Стефан му спре нета или пък да устиска да не пипа та да се насладим на предстоящият кафяв пейнтбол.

http://forum.bfra.bg/viewtopic.php?f=6&t=2467



Тема Re: Пловдивска УКВ драма?нови [re: MoTuKa]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано25.04.18 20:13



Благодаря - това обяснява нещата изцяло. Просто бях изненадан от липсата на Чучура в такава мащабна пловдивска интрига, но се проясниха нещата. Между другото аз си мислех, че Чучура е кореняк пловдивчанин, ама колегата горе вика, че бил от кърджалийско някъде. Както и да е де - явно там си играят своя пиеса независимо от представлението на софийския централен театър.





Тема Re: Пловдивска УКВ драма?нови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано25.04.18 20:24



Е той Павката тука се беше стегнал вече за призовата тройка поне и не искаше и да чуе да не казва хоп преди да скочи. То неговите "али-бали" са все такива.



Аз не мога да разбера той какво иска пък сега - що не правели връзки с него. Ей затова ме отказах да участвам на тия "първенства" и според мен и затова са в упадък - що някой бил направил 9 връзки, ама нито една с него, що друг бил направил 40, ама нито една с него. То човек вече да го страх и чеклог да прати, че да не го обвини някой, че играе за някой друг. А пък и дори да играе за някой друг, аз не виждам какво неспортсменско има в това. В смисъл, че правилата не задължават никого да вика CQ, да отговаря на всички или да направи контакт с всички. Аз ако участвах също щях да работя "избирателно" - откъде накъде ще ми се кара?!?! Не ми е симпатичен - не правя връзка с него - който не се бори за призовите места може да си позволи и подобна стратегия.

Хич да не говорим, че може да има и далеч по-тривиално обяснение от национален заговор срещу майсторството на Павката.



Тема Re: Пловдивска УКВ драма?нови [re: Alenadrow]  
Автор grasshoppercho (тиквеник)
Публикувано25.04.18 20:44



"Хич да не говорим, че може да има и далеч по-тривиално обяснение от национален заговор срещу майсторството на Павката. "

Хахахаха

стискай палци да се разгорят страстите че много скучно тези дни.
Каскета се пъчеше да му махнат банана и щял да ги нареди както той си знае ама ядец седи и мълчи като риба а вече колко 2 седмици ли повече от както му махнаха банана.



Тема Re: Пловдивска УКВ драма?нови [re: Alenadrow]  
Автор QRX (непознат)
Публикувано25.04.18 20:50



Къде го търсите тука пловдивския наемник.Него тия неща не го интересуват,щом не се чуват през океана няма интерес към тях.



Тема Re: Пловдивска УКВ драма?нови [re: grasshoppercho]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано25.04.18 20:53



Каскета няма да остави нещата така - убеден съм в това. Такъв шамар му отвъртяха с тия 1800 лева, които станаха 44, че просто е невъзможно да не направи някаква свръх-изцепка. Предполагам, че просто в момента всичко, което му хрумва, му се струва твърде скромно. И мисли денонощно за могъщ ответен удар по федерацията. Това с първенството е някаква скромна самодейност на г-н "Ала-Бала".



Вярвай ми - интересното тепърва предстои. И продължавам да си мисля, че в Казанлък ще има някаква кулминация на представлението. Но не съм способен вече на каквито и да било прогнози - просто искрено вярвам, че предстоящото шоу ще надмине въображението на тълпата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.