Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 10.05.24 
Техника
   >> Радио комуникации
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Дрън- дрън..нови [re: Samolet 5]  
Автор Alenadrow (старо куче)
Публикувано21.08.17 22:29



Съжалявам, но не ми е мечтата да общувам с елементи, които си измислят някаква действителност и дори не могат да се стегнат да излъжат нещо, като няма какво реално да кажат. Не си ми въобще в категорията, не искам да те обиждам, но за мен си посредствен фантазьор, с бедна фантазия и още по-бедни изразни средства. Никога не разбрах какво точно твърдиш, тъй като максимум за два поста се объркваш и започваш сам да си противоречиш. Дори и в последните два - хем лекарите бяха лоши, щото обръщали внимание на десет човека, вместо само на теб, хем пък ти имаш много приятели лекари, които явно според теб също мислят, че лекарите са лоши, понеже не ти обръщат внимание. Но очевидно дори и приятелите ти лекари не ти обръщат внимание, тъй като иначе мнението ти щеше да е различно. И не става много ясно защо многото ти приятели-лекари не са ти обърнали нужното внимание, въпреки че са ти приятели, нито пък се разбра защо си формираш мнението си за лекарите не според приятелите си такива, а според някакви други, най-вероятно пак нереални и изфантазирани, доктори. Май-май нито приятелите са ти лекари, нито лекарите са ти приятели, а пак си спретнал някакъв писмен буламач за да изразиш някаква нелеп процес, който сигурно ти прилича на мисъл.

Кофти, батка, ама не ти се разбира какво искаш да ни кажеш и защо си избрал форум за радиокомуникации за да покажеш как не можеш да го изразиш, в случай че въобще дори ти знаеш какво точно всъщност твърдиш. Радвам се, че постигнахме консенсус да понамалиш малко с несвързаните изложения тук. В някакъв форум за психоанализа вероятно биха ти обърнали повечко внимание, макар лично аз да съм скептичен, въпреки че ти желая успех в търсенето из форумите на подходящ отдушник за тревогите ти.



Тема Как...нови [re: gat3way]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано28.08.17 20:04



...





Тема GPSнови [re: gat3way]  
Автор vehtiya (MD)
Публикувано01.09.17 18:11







Тема Re: GPSнови [re: vehtiya]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано02.09.17 01:16



Става дума за съвсем различно нещо, GPS спътниците, а май доколкото разбирам не само те ами и ГЛОНАСС и Галилео и Бейду, имат SAR транспондери. И не само те. Въпросните ретранслират сигнали за бедствие излъчени от разни корабчета и планинари по високите чукари. Това им е като вторична функция, няма отношение към позиционирането.

EOF



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.