Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 30.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ne mislq che moga da go obicham.......нови  
Автор desian (непознат )
Публикувано08.12.00 13:02




Ne moga da se primirq s fakta che toi,sapruga mi ne otsenqshe vsichkite jestove koito
sam pravila za nego.Naprimer za vseki rojden den imashe mnogo gosti,porachkova torta,
vseki den e posreshtam s usmivka,i s vaprosa kak mina denq ti,gladen li si,staraeh se da badq razlichna vav vanshnostta si,smenqh chesto tsveta na kosata si.No,toi nikoga ne zabelqzvashe nishto,dori s marsianski antenki da sam na glavata,toi ne komentirashe.
Ne sam poluichavala i tsvete ot nego dori i za praznik,nikoga ne chuh ot nego kompliment,
a kak sam go molila da go pravi,da mi kazva kakvo vijda v men,koe ne mu haresva i koe da,i go preduprejdavah i seriozno i ne shega che ako ne se promeni az shte namerq nqkoi koito da moje da me laskae i da pokazva obichta si,za men,kakto i za mnogo jeni,
mnenieto na sapruga e vajno.Sashto i komplimentite,i dumite,tova sa neshtata koito davat samochuvstvie,a az se bqh prevarnala v edna umorena i pregarbena jena,bez stimul za jivot a kamo li za vanshen vid!Ne mi pukashe kak izglejdam i s kakvo sam oblechena!
E,sega mi kajete,ne sam li prava da iskam razvod!
Ne me li opravdavate che sam se obarnala kam drug!Mislq che imah tova pravo



Тема Отг: ne mislq che moga da go obicham.......нови [re: desian]  
АвторНикой_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.12.00 15:12



Оправдавам те! След три месеца, когато нахвърляш отчаянието си от "другия", пак ще те оправдая напълно. И след още три пак!
Ако има вселенска несправедливост, то това е, че ние мъжете сме тъпи копелета. Естествено в границите на женската вселена. В рамките на мъжката нещата стоят малко по-различно. Как точно ще разбереш някой друг живот. Което едва ли те успокоява, но това е най-доброто което мога да споделя по темата.

Никой

P.S. Обаче аз така и не разбрах кое е важното - да искаш да остарееш с някого или да му правиш комплименти.



Тема Отг: ne mislq che moga da go obicham.......нови [re: Никой_anon]  
Автор sofiana (непознат )
Публикувано08.12.00 15:32



Ne namerih prichina da se razvedesh. Ti iskash toi da pohvali v tebe onova koeto ti promeniash, a toi haresva v tebe onova koeto ti ne moje da promenish ....sushto kato moia muj. No kakto si precenish ,vij budi ubedena che susedite na ulicata zabeliazvat vseki den razlichnite antenki na glavata ti i se vpechatliavat ot tova



Тема Отг: ne mislq che moga da go obicham.......нови [re: desian]  
Автор leela (непознат )
Публикувано08.12.00 17:37



мисля,че не живеем да бъдем оценявани от някого..всички ние се чувстваме непрекъснато неразбрани.
какво става в душите ни и ние самите не знаем. подтискаме онова истинско аз някъде дълбоко и продължаваме да сервираме вечерята на съпруга си с усмивка, очаквайки похвала за старанието си,получавайки безразличие...всичко е преходно...вчера същия този човек е бил така внимателен и романтичен при вида на сервираната пържола..но вчера........е, въпрос на избор: дали да продължиш да тъпчеш на едно място с мисълта, че не можеш да станеш и да тръгнеш; или да станеш и да тръгнеш с мисълта, че избираш предизвикателството да продължиш..
аз избрах предизвикателството, защото в него има болка, а тя те кара да се замислиш и да се променяш.,непрекъснато



Тема Отг: ne mislq che moga da go obicham.......нови [re: desian]  
АвторBUDA_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.12.00 18:35



4E ZA6TO PUK DA NE SE RAZVEDE6?
TOVA E NAY-LESNOTO.
NO PREDI TOVA OPITAY NE6TO DRUGO:
POOGLEDAY SE NAOKOLO I 6TE ZABELEJI6,4E SUPRUZITE NE SA NI6TO DRUGO,OSVEN OGLEDEALA EDIN NA DRUG - LEKA-POLEKA TE ZAPO4VAT DA SI PODRAJAVAT KATO MAYMUNKI.
ZNAQ,KOLKO E GNUSNO MUJA DO TEB DA NE TI VDUHVA SAMO4UVSTVIE,DA NE TI DAVA BLAGODARNOST-NA JENITE IM TRQBVAT DUMI,DUMI...TOVA E VAJNO ZA NAS,A 4E V POVE4ETO SLU4AI TE SA SILNO PREUVELI4ENI-ZA TOVA VUOB6TE NE MISLIM I NE JELAEM I DA POMISLQME!!!
SIGURNA SUM,4E TVOQT SUPRUG OTZENQVA TEB I USILIQTA TI I TAYNO V SEBE SI E DOVOLEN OT JIVOTA SI S TEB,NO PROSTO MU E TRUDNO DA GO IZRAZI-KAKTO NA POVE4ETO MUJE.
NE VLO6AVAY NE6TATA O6TE POVE4E SUS IZISKVANIQTA SI KUM NEGO I ZABELEJKITE-TAKA SAMO MU STAVA6 DOSADNA I MA4KA6 SAMO4UVSTVIETO MU.
MILA,AKO TOY NE TE HVALI I BLAGODARI,TO TOVA E ZA6TOTO I TI NE GO PRAVI6 ZA NEGO.AKO NAPRAVI6 EDIN PULEN OBOROT NA 360 GRADUSA I STISNE6 ZUBI,I DA NAPRAVI6-BAVNO I UPORITO-TOVA,KOETO ISKA6 TOY DA NAPRAVI ZA TEB,PRI TOVA V ESTESTVENNIQT RAZVOY NA NE6TATA,LEKA-POLEKA,TRQBVA SI VREME DE ZA EDNA TAKAVA INVESTITZIQ,TOY 6TE STANE OGLEDALOTO TI-I OT TEB SAMO ZAVISI,KAKUV E OBRAZUT,KOYTO SE PULI OTTAM...
NO AKO SI PRETZENILA,4E MUJA NE SI STRUVA,RAZVEDI SE,NAMERI SI NOV.NO I S NOVIQ PAK TI TRQBVA DA VODI6 IGRATA-TOVA E NA6ATA JENSKA ROLQ-DA PODDURJAME OGNI6TETO KRIVO-LQVO DA GREE.TOPLI4KO...



Тема Отг: ne mislq che moga da go obicham.......нови [re: desian]  
Автор valsodar (минаващ)
Публикувано08.12.00 19:34



Ако искаш да се разделиш с него или не, си е твое решение. Все пак и двамата сте направили нещо заедно до момента което би оценила единствено от дистанцията на раздялата. Представи си, че вече този човек не е до тебе и прецени какво чувстваш. Там ще откриеш отговора на въпроса си.



Тема Desianнови [re: desian]  
Автор BИ_anon (новак)
Публикувано08.12.00 20:40



Edin syvet - zareji go. Tova e bolestta na myjete na 20 vek, i minava v 21.
Ti imash nujda ot stimul da jiveesh, inache shte zaginesh duhovno. Ako si namerila drug - dobre e za teb. Ti imash po-drugi nujdi ot tova postoianno da se staraesh da ugodish na niakoi nedovolen myj. Ti zaslujavash niakoi, koito da te iska, da te zabeliazva i da otgovaria na vzaimnostta ti. Za kakvo da se jivee inache? Smeni go dokato mojesh.... Smeni go kato sezon, kato izliazla ot modata roklia, kato izpita chasha. Gore glavata, zashtoto tova se sluchva pod pyt i nad pyt. Ne mojesh da vyrnesh nishto, davai napred, niama kakvo da gubish.



Тема Отг: Desianнови [re: BИ_anon]  
АвторWell___anon (Нерегистриран)
Публикувано09.12.00 06:35



Както винаги Ви е права.
И още:
Не е научен да бъде благодарен за старанието ти. Той е глупак. Проблема обаче не е задължително да е и твой.
Човек трябва да умее да цени това което има. Проблема е че ценителите са малко или за малко.
Но за всеки влак има пътници. Така че и ти ще Го срещнеш. Само не бързай да си мислиш, че вече си го срещнала. Една лека резервираност може да ти е от полза, докато не се убедиш.



Тема Отг: Desianнови [re: Well___anon]  
Автор Mermaid (непознат )
Публикувано13.12.00 09:33



Desian, zareji go! No prichinata ne e 100% v tova, che si namerila drug. Tova e samo edin chudesen fakt, no ne mojesh da bydesh sigurna kakvo shte izleze ot tova sled nqkolko meseca. Znaesh, obiknoveno sekvat komplimentite, vnimanieto se razseiva ot teb, usmivkite i specialnite migove se razrejdat, no tova ne oznachava, che shtastieto shte te napusne. Naprotiv! Vyprosa e samo da si popadnala tochno kydeto trqbva.
Na men lichno mi trqbvaha 6 godini dokato napravq tazi krachka. Oshte prez pyrvata godina zapochna tormozyt, no neshtata bqha dalech po-seriozni. Vse ne mi dostigashe kuraj, vse predpochitah da sym na sigurno, zashtoto ne se znae na kakvo shte popadna sled tova... i neshta ot sorta. Nakraq se reshih, zashtoto osven zdravoslovno, postradah i psihicheski - smazah se totalno. I edin den prosto si trygnah.
Sega do men poveche ot 1/2 godina e nai-prekrasniq chovek na sveta! Imam predvid, che namerih tova, koeto vinagi sym tyrsila. T.e. da ne izpadnesh v izlishno otchaqnie!
Uvajavai se, dryj se i neshtata shte se naredqt!
S nai-dobri pojelaniq,
Mermaid



Тема Mermaidнови [re: Mermaid]  
Автор BИ_anon (минаващ)
Публикувано13.12.00 14:44



Radvam se za teb, naistina!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.