Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Отг: Mermaidнови [re: BИ_anon]  
Автор desian (новак)
Публикувано14.12.00 00:00



Vmesto otgovor she ti napisha stihkoito posvetih na nego kogato se bqhme razdelili za
tri dni,no taka i ne izdarjahme edin bez drug.I toi kato men se e lutal iz parka i e sqdal na peikite na koito sme bili zaedno,a i vsichkite mu priateli kazvat che nikoga ne sa o vijdali p-otchaqn i po-zatvoren v sebe si!

Tajno utro,
vqtara dopalva tagata.
Dolepena na stakloto,
gledam minavashtite hora,
vseki pregarnal sadbata
napred prodaljava!
A tajnoto utro,
kanti v dushata,
prazna e v samotata.
Vazduha vlajen
donasq daha na more,
koeto moje da me razbere,
i makata mi da udavi,
da se slee sas salzite,
potekli nevolno ot ochite.
Sartseto obarna se
mernalo silueta
preobarna se s vik
kade si,moi lubim,
ela i vzemi lubovta!



Тема Чакай малко...нови [re: desian]  
Автор Rama (новак)
Публикувано19.12.00 17:45



Преди да се ангажирам с мнение, искам да те попитам - той такъв ли беше и преди да се омъжиш за него? И ако отговорът е "да", защо все пак се омъжи за него?



Тема Да се промени...нови [re: desian]  
АвторDay_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано20.12.00 00:53



Ако не го е правил дори в първите дни от запознанството ви, змачи просто такъв му е характера.Ти по-добре го познаваш, но когато на човек му е трудно да направи нещо и започнат да му натякват, че не го прави " a kak sam go molila da go pravi,da mi kazva kakvo vijda v men,koe ne mu haresva i koe da,i go preduprejdavah i seriozno i ne shega che ako ne se promeni az shte namerq nqkoi koito da moje da me laskae i da pokazva obichta si" то става още по-трудно.Ако е бил такъв, нима си очаквала, че ще се промени? Това е най-голямата заблуда на жените - че могат да променят един мъж .Да го манипулират - да, но не и да го променят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.