Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 27.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема От ден на деннови [re: nbb]  
Автор nbb (член)
Публикувано03.12.16 08:15



все повече си харесвам работата. Всекидневно се срещам с най-различни чудаци и ми е много забавно.





Тема Опитвам сенови [re: nbb]  
Автор nbb (член)
Публикувано05.12.16 11:35



да проумея хората. Има няколко човека, които играят тото от самото създаване на тотализатора. Питам ги какво са спечелили за това време, та не се отказват. Максимум четворка и по няколко тройки. Това се казва истински последователи на една идея. Фен, та дрънка.

Аз играх 3 седмици и тъй като не спечелих нищо, смятам да се откажа да играя.



Тема Re: Никоганови [re: nbb]  
Автор specular (пристрастен)
Публикувано05.12.16 15:19



Хората са казали - капката вода не може да разбере океана... Аз твоят език напълно го разбирам, ти моят не го владееш...



Тема Научила съм сенови [re: specular]  
Автор nbb (член)
Публикувано05.12.16 16:03



да пиша елементарно, за да ме разбират всички. А ти на какъв се правиш ?





Тема Да пробвамнови [re: nbb]  
Автор nbb (непознат)
Публикувано15.12.16 19:50



новата регистрация.





Тема Re: Раздавач на надежданови [re: nbb]  
Автор savichkata1@gmail.com-229 (непознат )
Публикувано19.12.16 15:37



Най-близо са проституките, щото хем ти дават да си ги надяваш на цура, хем се надяваш да не фанеш буби.



Тема Дядо,нови [re: savichkata1@gmail.co]  
Автор nbb (непознат)
Публикувано20.12.16 10:38



ти все пак намина през клуба.





Тема Днеснови [re: nbb]  
Автор nbb (новак)
Публикувано07.01.17 17:59



ме посетиха тризначките Вяра, Надежда и Любов. Дано да е на късмет.





Тема Re: Научила съм сенови [re: nbb]  
Автор specular (пристрастен)
Публикувано23.01.17 12:32



Това са го казали хората, не аз... Това също го е казал друг, разбираш ли го или не?

https://youtu.be/UGpEVpVc1WI?t=85

Щото май ще се окаже, че само ти не разбираш...



Тема Re: Научила съм сенови [re: specular]  
Автор specular (пристрастен)
Публикувано23.01.17 12:52



Пиша ти сериозно, защото колкото и да ти е слаб акъла, и да си се вкарала в опасен филм (в който до някъде и аз съм бил, така че ми е познат), имаш поне някаква доблест да останеш, и да говориш с хора които са на друго мнение. Повечето нямат дори това качество. В крайна сметка и аз не пиша в този форум очаквайки да намеря хора на моя акъл. Но ако дори не си способен да спреш, да поговориш и да се замислиш, какво остава да разбереш? Замисли се поне над тази лекция, слушал съм малко от Иво Христов, но ми звучи като един от малкото оцелели интелигентни хора с гръбнак по нашите ширини. Ако имаш какво да кажеш по нея, да мислиш с главата си, да се развиваш, аз винаги съм бил готов да общувам. С тъпанари не се занимавам обаче...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.