Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 13.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Тайна ли енови [re: nbb]  
Автор vida1929-129539 ()
Публикувано17.11.16 14:04



Не е тайна. Лично аз ги слагам в моята папка ''хора, от които имам лоши спомени''





Тема Re: Оказва се,нови [re: nbb]  
Автор vida1929-129539 ()
Публикувано17.11.16 14:08



Ти правиш избор, ти решаваш. Аз съм на принципа-стоя докато е полезно и приятно. Почне ли да ми вреди, слагам край.
Запознаваш се с хора. Пък и по Коледно време ще е интересно.



Тема То и сеганови [re: vida1929-129539]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано17.11.16 19:36



е интересно, всеки ден се срещаш с различни хора, научаваш много различни неща. Днес изкарах почерпка, защото човек спечели автомобил. Освен това днес ми се обади съученичка, която ме разпозна, а аз нея не.

Каза, че не съм мръднала за тези 35 години, веднага се е сетила, че съм аз. На всеки животът сервира различни неща - кои хубави, кои не чак толкова и това се отразява на външния вид.



Тема На 50 метранови [re: vida1929-129539]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано17.11.16 19:38



съм от първата ми месторабота - училището. Да видим дали ще ме разпознаят мои ученици и дали ще ми напомнят, че имат лоши спомени.





Тема Веченови [re: vida1929-129539]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано19.11.16 05:38



имам фенове, посещават ме по няколко пъти на ден.

Не съм предполагала, че тази работа може да бъде толкова забавна.



Тема Re: Раздавач на надежданови [re: nbb]  
Автор specular (пристрастен)
Публикувано21.11.16 20:59



Има разбира се, и се изкарват добри пари от нея... Едни списват литература за самопомощ, други блокбъстъри с хепи енд правят, трети строят шопинг молове, четвърти в предизборни обещания се кълнат, пети религии създават. Ама те са продавачи, то затова си е професия.



Тема Самонови [re: specular]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано22.11.16 09:34



с пари ли свързваш надеждата ?





Тема Един по единнови [re: nbb]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано24.11.16 04:48



започнаха да се появяват мои ученици и се радвам, че ме помнят с добро.





Тема Re: Самонови [re: nbb]  
Автор specular (пристрастен)
Публикувано29.11.16 00:22



Надеждата е проява на отчаяние. А отчаяните хора правят глупости, като това да се оставят да бъдат използвани. Не само за пари, но и за много други неща... Психически здравият човек не се "надява", както и едно животно не може да се "надява".



Тема Никоганови [re: specular]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано29.11.16 09:55



не съм те разбирала, така че този път не е изключение. Явно с теб говорим на различни езици.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.