Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: НЛП -опасно ли е или ненови [re: Numberous]  
Автор blood2 (Аз не съм добро)
Публикувано15.03.09 15:34



Всичките си фантазии си ги занеси в гроба.

Хората умират от глад по улиците,тои си мисли че бъдещето на човечеството ще е добро.

ХАхахахахаххаха,какъв оптимист си.





Тема Re: НЛП -опасно ли е или ненови [re: Numberous]  
Автор socratt (помагащ)
Публикувано16.03.09 12:26



Numberous,
Моите поздравления. Мозъка наистина има страхотни възможности и аз се радвам, че си започнал да ги развиваш. Уверен съм, че след няколко години ще можеш strahotni ne6ta.
На колко си години и от къде си?



Тема Re: НЛП -опасно ли е или ненови [re: Numberous]  
Автор TheEagle78 (зелен)
Публикувано16.03.09 14:58



полезно е за теб щом още в ученическите си години си се захванал с тия неща, продължавай все така

след като така и така ще умра ,каква полза имам от това глупаво и старо его


Тема Re: НЛП -опасно ли е или ненови [re: blood2]  
Автор Numberous (пристрастен)
Публикувано16.03.09 17:12



Хехе. Ти да не мислиш, че аз съм богат и съм от богато семейство. Аз живея на квартира и сам си я плащам. Всеки месец се чудя как ще си я платя и какво ще ям. Сменям често работата си. Започнал бях да уча висше, но прекъснах, защото трябваше да работя и нямах време ( и желание, когато съм изморен) да уча. Имам големи мечти, но виждам, че пътят ще бъде много труден. Нямам кой да ми помогне. Доходите на родителите ми са по-ниски и от моите. Пък аз взимам по 500лв месечно (долу-горе).

Така, че аз също почти умирам от глад. И много малко време намирам да се занимавам с нещата, за които писах. Но го правя.

Как да не виждам добро бъдеще? Ми нали виждам, че технологиите се развиват. Нали виждам изключителни неща всеки ден. Есента на 2007 година фотоапарат с 8 мегапиксела беше чудо на техниката. Миналата седмица ходих с брат ми да разгледаме в сони център и видяхме камера с 24 мегапиксела. Това е година и половина!

Когато бях на 6 почти никой не разбираше нищо от компютри и почти никъде не се срещаха. Виш днес - 4-5 годишни хлапета ползват без проблем компютри 100 пъти по-добри от тогавашните.

Виждам космически кораби. Виждам международната космическа станция. Виждам сонди проучващи чужди планети. Виждам телескопи откриващи други планетарни системи около други звезди.

Виждам как цялото човечество е свързано благодарение на мобилните телефони и интернет.

Виждам как се отглеждат разстения в космическите станции. Виждам как се развива биологията. Виждам развитието на технологиите със стволови клетки - крачка към безсмъртието. Представи си да заменяш всяка износена част от тялото си с нова.

Виждам развитие на представите ни за вселената и нейния произход.

Където и да погледна виждам напредък. На фона на това глада, войните и мизерията ми се виждат нищожни фактори - те не са на предната сцена.

I can touch. I can feel. I ask myself 'What is real?'.


Тема Re: НЛП -опасно ли е или ненови [re: socratt]  
Автор Numberous (пристрастен)
Публикувано16.03.09 17:23



На 25 съм и съм от варна. В момента живея в софия, но мисля за през лятото да бачкам на море.

От горните две изречения животът ми изглежда безгрижен нали? :))

По принцип ми се ходи да живея в китай. Там виждам голямо бъдеще. Бих искал да уча математика и да стана математик.

Моите философски идеи ме отведоха до мисълта, че математиката е единственото с което си заслужава да се занимава човек. Винаги съм търсил стойностното, същественото в живота и света. Но видях, че всичко е съмнително и зависимо от други неща. Математическите представи са абстрактни и независими от никаква основа. По този начин те са вечни, неизменчиви и истински.

Но това естествено си е само мое мнение :))

А самоусъвршенстването ми е нужно за да достигна до още по-абстрактни математически понятия. Защото математическите понятия не са ограничени по сложност. Естествено ще се възползвам и от всякакви други ползи, които ще ми донесат упражненията с които се занимавам :)

I can touch. I can feel. I ask myself 'What is real?'.


Тема Re: НЛП -опасно ли е или ненови [re: TheEagle78]  
Автор Numberous (пристрастен)
Публикувано16.03.09 17:24



Хехе, това са неща за цял живот.

I can touch. I can feel. I ask myself 'What is real?'.


Тема Re: НЛП -опасно ли е или ненови [re: Numberous]  
Автор TheEagle78 (зелен)
Публикувано16.03.09 18:36



минавало ли ти е през ум и представял ли си си каккъв ще си след време.да се усетиш в бъдещата си личност ,използвайки сетивата си на пълни обороти . трудно е ,но става с много практика ,но се опасявам ,ча това може да доведе до доста изкривена личност , за другите поредния луд за психиатрията

след като така и така ще умра ,каква полза имам от това глупаво и старо его


Тема Re: НЛП -опасно ли е или ненови [re: TheEagle78]  
Автор Numberous (пристрастен)
Публикувано16.03.09 18:44



Не успях да разбера какво точно имаш предвид.

I can touch. I can feel. I ask myself 'What is real?'.


Тема Re: НЛП -опасно ли е или ненови [re: Numberous]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.03.09 21:30



Браво, любимец си ми. На 25г. и с такива разсъждения ... искренно ти се радвам.





Тема Re: НЛП -опасно ли е или ненови [re: Numberous]  
Автор TheEagle78 (зелен)
Публикувано17.03.09 22:26



темата е за НЛП и ти подавам техники ,но ако ти е интересно и знаеш руски език по добре почерпи от извора ,руснаците са много напред с хипнозата

след като така и така ще умра ,каква полза имам от това глупаво и старо его



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.