Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 28.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Самотата ме направи материалистнови  
Автор Kris88 (красив)
Публикувано05.03.09 00:01



Аз съм самотен, от години нямам гадже. Никога не съм имал.А не съм някой грозник, чувал съм да говорят, че съм сладък и ме харесват.
Когато си самотен е дразнещо да гледаш влюбени двойки които се целуват. Обаче да ги разделиш и да им правиш мръсно е толкова сладко... Аз реших вече да правя мръсно на такива, да разделям двойки, защото трябва да си върна по някакъв начин.

Много от хората, които имат гадже, мъж или жена, любов не я оценяват и не я заслужават. Те ходят с някого колкото да не са сами и да не им е скучно. Затова аз ще им я отнемам. Трябва да има уравновесяване на нещата в този свят.

Понеже съм самотен дълго време, не си търся момиче, а си търся богата наследница.
Замених любовта която мога да дам на момиче с желание за пари, слава и власт. Мичтая си да си намеря момиче от престижен квартал, с банкова сметка за милиони, къща с басейн, живееща в разкош. Мечтая си за коли, златни ланци. Заради самотата станах меркантилен явно.

Редактирано от Kris88 на 05.03.09 00:04.



Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: Kris88]  
Автор blood2 (ентусиаст)
Публикувано05.03.09 11:17



"Понеже съм самотен дълго време, не си търся момиче, а си търся богата наследница."

"Когато си самотен е дразнещо да гледаш влюбени двойки които се целуват. Обаче да ги разделиш и да им правиш мръсно е толкова сладко."

Якоооо

,циврещи от болка влюбени.В Азия даже жените си стрижат късо косите,ако загубят любовта на любимият си.

Намери си самотна баба милионерка,желая ти успех,стискам ти палци.

Редактирано от blood2 на 05.03.09 11:20.



Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: blood2]  
Автор Kris88 (красив)
Публикувано05.03.09 14:07



Кучките в днешно време са меркантилни, копеле!





Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: Kris88]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано05.03.09 14:59



Мери приказките





Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: jana]  
Автор Kris88 (красив)
Публикувано05.03.09 15:11



Мисълта ми е защо меркантилността да е право само на жените?



Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: Kris88]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано05.03.09 16:29



Ами не е, давай - дано ти върже самотна милионерка. В тоя свят трябва равновесие и такива като теб си имат ролята. Ако ти омръзне все пак, можеш да поработиш и над въпроса какво ти пречи да създаваш и поддържаш близки отношения. Психолозите, и те за хляб под слънцето се борят





Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: me]  
Автор Kris88 (красив)
Публикувано05.03.09 16:50



Пречи ми, че българите сме едни много студени хора.
Вече няма приятели хората станаха лоши озверяха
И само те използват. Като не си им нужен те захвърлят като парцал.
Ето затова много свестни хора избягаха в чужбина - далече от злобата.



Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: Kris88]  
Автор blood2 (ентусиаст)
Публикувано05.03.09 17:04



Cool,к---и.



Винаги съм смятал че светът щеше да е по-добър ако жените бяха по-умният и по-успелият пол.
Мъжете ги удрят хормоните и все за воина мислят.Мъжете воюват,убиват,изнасилват,крадът,и са наи-богатите на света милиардери,все не им стига властта.

Този век мъжете престанаха да воюват.И сега е модерно да си геи.Гадост не искат да воюват и стават геиове.

И на всичкото отгоре мъжете смятат жените за луди и смятат че не могат да ги разберът.Доброто винаги е по-просто от злото,доброто не се разбира то се чувства.Ех, каква романтика.

Редактирано от blood2 на 05.03.09 17:06.



Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: blood2]  
Автор Kris88 (красив)
Публикувано05.03.09 18:09



Пълни простотии говориш!

Жените също воюват (интриги...),убиват,крадът

Остава да кажеш, че жена убийца няма.
Да не говорим, че майката на един наш футболист е изнасилила друга жена с дезодорант.





Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: Kris88]  
Автор blood2 (ентусиаст)
Публикувано05.03.09 18:14



"Да не говорим, че майката на един наш футболист е изнасилила друга жена с дезодорант."

Това вече е утопия.



Имах предвид хубави жени да налитат да изнасилват грозни мъже,къде го има това?


Редактирано от blood2 на 05.03.09 18:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.