Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 13.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: blood2]  
Автор Kris88 (братът на AGLER)
Публикувано05.03.09 18:33







Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: Kris88]  
Автор blood2 (ентусиаст)
Публикувано05.03.09 19:06



Тук и теб те шашнах и стъписах,това е добре.



Напиши ми още 1-2 поста и ще ти кажа защо нямаш приятели.



Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: blood2]  
Автор Kris88 (братът на AGLER)
Публикувано05.03.09 19:18



Шушко, какво да правиш - животът е гаден и всички днес мислят за парите.
Или ставаш от тях или те презират и те подиграват зад гърба ти.



Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: Kris88]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано05.03.09 22:21



Явно си понапатил , поразочаровал си се, но той кой ли не е. Разликата между успелия и вечно недоволния човек е, че първият се справя и надраства болките и разочарованията си.
По-лесно е да хвърляш тор в чуждата градина вместо да изринеш
собствения си обор. Но това, както е видно от "дереджето", на което си (и не само ти), не помага. Колко хора биха били щастливи да живеят в обор? Колко са тези, които ще търпят да ги засипваш с "боклук", без да охладнеят и озвереят? Не е лесно човек да се научи да събира разделно собствения си душевен боклук, без да го изсипва безразборно наоколо, но тогава в живота се появяват и свестните хора. И един на петима да го направи, пак е добре. Прасето не оценява кладенчовата вода, но Човека на цветния аромат е склонен да отвърне с букет и топлина. Но за това ще трябва да поработиш и това, че споделяш тук - това все пак е специализиран форум - може би е крачка към твоята подредена цветна градина.
Ако всички мислят така, както ти в момента, цялата ни държава наистина на обор ще заприлича, а останалите да - ще бягат другаде да се спасяват. Но така или иначе инвестицията в себе си и положеното старание (образование, трудолюбие, кадърност, коректност) се ценят както навън, така и тук вече. Да, трябва човек да стисне зъби и да изтърпи някой лишения и разочарования, докато дойде моментът да бере плодовете, но докато не разоре и посади нещо няма на какво да се надява; в обор и плевел трудно вирее. Такъв е животът, не е лесно. Your choice! Желая ти успех!





Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: me]  
Автор jhkasbgvjksdfgjlgjkjldfgh ()
Публикувано05.03.09 22:40



"Мерси", че ме нарече плевел.





Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: jhkasbgvjksdfgjlgjkj]  
Автор blood2 (ентусиаст)
Публикувано05.03.09 22:49



21 век сме с тези технологии за още 100 милиарда хора има храна,но обществото не се грижи за храната и облеклото на нуждаещите се.

Няма общество,няма държава има егоисти и ферарита за милиони и яхти за милиарди.





Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: blood2]  
Автор jhkasbgvjksdfgjlgjkjldfgh ()
Публикувано05.03.09 23:12



Да и ми е интересно как така "по случайност" тези с фераритата имат по няколко гаджета, а онези с оплети епримерно по по-малко. А тези без кола кой как се уреди?





Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: jhkasbgvjksdfgjlgjkj]  
Автормe (Нерегистриран)
Публикувано05.03.09 23:31



Нямах предвид, че ти си "плевел", а че за да порасте нещо живо и истинско му е необходима сравнително чиста и животворна среда. Оттам нататък от теб зависи дали ще отглеждаш преимуществено плевели, цветя, овошки или нещо друго. Ако една градина е пълна с плевели, това не означава, че и стопанинът е плевел, просто не знае как да се грижи за нея или я е занемарил. Тогава би могъл да се допита до по-опитен градинар и с негова помощ, или може и сам да опита, лека полека да оправи нещата - да поразчисти и да засади семенца по свой избор, които с времето ще поникнат и ще дадат цветовете и плодовете на успешната кариера, доброто приятелство, споделената обич, зависи какво решиш да сееш, може и повече неща





Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: мe]  
Автор jhkasbgvjksdfgjlgjkjldfgh ()
Публикувано05.03.09 23:48



Абе просто трябва да стана като моите връстници да се вра навсякъде като нахалник, да ходя да мятам гьобеци по кпони и да се напивам ище видиш как ще ми се оправят нещата. В студентските години не си ли такъв не става.



Тема Re: Самотата ме направи материалистнови [re: мe]  
Автор jhkasbgvjksdfgjlgjkjldfgh ()
Публикувано06.03.09 00:33



Аз пък съм от тези хора, които обичат като излизат някъде да са винаги с компания от поне един човек (понякога вместо човек книга когато пътуваш в превозно средство). Обаче от няколко години постоянно сам ходя от и до университета и това ме побърква.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.