Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 25.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: А пък според мен спорът е бла-бланови [re: yф]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.02.02 22:59



то и в това да се гладува няма полза, ама го правят, и то много хора...



Тема Зашото ми е хоби сладур!нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 23:11



Белещица ли получи?
Или кво те базикна?

Психолагия мишленце, психология!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема От кого ?нови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.02.02 23:19



От тебе ли ? Не съм забелязала. Пък и няма да се почувствам поласкана от това. Едва ли ще намерим общ език, поне доколкото те прочетох.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: А пък според мен спорът е бла-бланови [re: yф]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.02.02 23:20



защото аз ако ги оставя на мира, те мен няма да ме оставят на мира...а ще решат нещо, с което аз не съм сугласна и ще ми го наложат..и ако кажа нещо- ще ми кажат- 'имаше гласуване, да си си казала там какво мислиш'..и ще са прави..
аз знам че скоро всичко ще мине, и точно за това съм сигурна че ще го понеса , както и всички останали..какво толкова са тези няколко дни??после всичко ще си е пак ОК...



Тема Не мила!нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 23:23



Тук хвърчат бележки и постиги
от седмици само от Ариела!

Правете си ваште БГ-интрижки ама без мен.

Нещо съм малко много далече вече от този манталитет.

Успех!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Хм,нови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.02.02 23:29



искаш да кажеш, че мене чак сега ме забелязваш ? Жалко, а толкова време изхабих през последните дни.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Като се стараеш...нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 23:34



...никакво време не е"исхабено".

Най-малко тренировка за маклкото реалитетче!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Не мила!нови [re: Gatsby©]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.02.02 23:38



mantaliteta i s DERO ne moje da se izmie...

a to i tuk-a v poslednia sviat ot tretia, polzvame sashto produkite na Henkel, che po eftini...



Тема Прав си,нови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.02.02 23:39



но за съжаление и в реалитета, както и тук, никой не ще да чуе това, което не му изнася.
А защо си ми подчертал "изхабено " - да не би да съм сбъркала правописа й ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Ариела,нови [re: Ariella]  
Автор Sin (.)
Публикувано02.02.02 23:49



Когато dir.bg взе решение да одобри гласуваното тук затваряне на клуба за нерегистрирани потребители, събитията покрай спама и инвазията на невъзпитани елементи (!) беше отминала и страстите бяха поутихнали. ЗАЩО тогава го направиха? Просто е- за да се създаде ПРЕЦЕДЕНТ! По същата причина не реагираха, след като ВИ си присвои правото да наложи идеята за "редовни" и "нередовни" участници- свикнем ли веднъж да сме разделени по някакъв принцип, ние сме подготвени да бъдем манипулирани и по-нататък.
Такава е играта и това пролича и около едни малко по-скорошни събития в "Родители и деца", ако търсиш КОНКРЕТНИ реплики, те са на ЛеоС относно поведението на добре известна със скандалността си личност и са доста недвусмислена заплаха.
Дали dir.bg ще затворят всички клубове за нерегистрирани потребители, е въпрос на перспектива и стратегия. Едно е ясно- клубовете са внимателно следени откъм развитие и събитийност и хората, на които това е възложено, умеят да извличат дивиденти от човешките ни слабости, за да постигнат... е, те си знаят какво.
Това е първото ми влизане в клуба от затварянето му насам. Ако някой пожелае да ме апострофира, нека знае, че няма да се върна повече в тази тема.
Поздрави от мен, Ариела!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.