Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:33 11.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Въпрос към всички..  
Автор Ariella ()
Публикувано02.02.02 13:34



Няколко думи, казани (изпуснати) случайно ме накараха да се замисля сериозно по един въпрос..Чудех се дали и вие си давате сметка колко сериозно е положението..
ЛеоС каза, че в момента ТУК дир-а сондира мнение дали да се спре достъпа за нерегистрирани във ВСИЧКИ клубове..
така че вие не гласувате само за себе си, или за 'Психология', а гласувате за нещо, което ще засегне стотици други потребители..
естествено, за това не се говори..просто после дир-а ще каже- 'Ние сондирахме мнение с потребители и те решиха, че искат ограниченията'...и ще си измият ръцете, оправдавайки се с нас..
Готови ли сте да поемете тази отговорност???

Публика..ти каза, че ще си говориш с твоите нерегистрирани приятели на други места?!...говори бързо, защото скоро няма да имаш тази възможност..

а пък днес разбрах, че това да не се регистрираш не било само каприз или 'принцип', а си имало и съвсем логично обяснение- нежеланието си имало и комп. обяснения..интересно, не го ли знаеше това ВИ..нали е спец по РС-тата??



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Ariella]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.02.02 15:00



едва ли, заради 15тина потребители, дир-а ще въвежда правило.

по скоро, ще отпаднат опции от типа - може и така, а може и иначе...
тогава, ще отпаднат разговорите с тенденции към прекалена и нездрава мнителност


като има неписани правила, няма за какво да се пише...

а нежеланието да се ядат бисквити не е комп. проблем!



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Kpъr]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.02.02 15:05



аз зададох ясен въпрос- разбират ли хората за какво всъщност гласуват и каква отговорност поемат..
за твоята склонност да застанеш зад определено мнение и да поемеш отговорност за него разбрах вече..



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Ariella]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.02.02 15:07



и какво разбра? бедна ми е фантазията, напиши го за да прочета



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано02.02.02 15:09



За какво логично обяснение става дума?

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Kpъr]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.02.02 15:15



ти нямаш мнение, не поемаш отговорност за нищо, по всички въпроси имаш какво да кажеш, но то не е нещо лично..фрактална структура..много безлично..но поне избягваш това, да ти се сърдят 'някои' хора..извинявай, но малко 'помиярски' ми звучи едно такова поведение- нищо лично..дано да не очакваш уважение...

не го приемай лично..ти питаш, аз отговарям, защото съм отговорна..



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Ariella]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано02.02.02 15:21



...да готови са да поемат отговорността...,ама чакай...какво беше това отговорност?!...каква отговорнос търсиш...най-важно е емоционалното състояние и спокойствието...,то за отговорността и мислене трябва...и да можеш да се отдръпнеш от собствените си емоционални схващания,че да погледнеш на нещата по-обективно...
...абе какво ни интересувт другите,...я тука кротко...да си бъбрим...,какво като ни бъркат в компютрите...,ами аз и пердетата ще взема да си махна...така де...,по спокойно ще ми е...,ще знам,че който иска ,всичко ще знае за мен...,а и да ме накаже ще може ...когато съгреша и не му угодя...така де...,нещо като Господ...
...той Гетсби разправя ,че навсякъде по света си е така,регистрации,глупости...,ама в България си е различно...тука даже само за това ,че не си симпатичен на някого може да те накажат...,за това хайде всички да ставаме симпатични и кротки...,че виждате ли тояжката...,аз вчера я видях...
...аз Ариелче имам къде да си говоря с моите хора...и изобщо не съм спирала...,а и те вече изобщо нямат желание да идват тук ,за радост на всички останали...



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Ariella]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.02.02 15:33



уважение нито очаквам, нито търся!

не ми трябва виртуално уважение



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: publika]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.02.02 15:49



да, така става, като се затварят усти, или хората млъкват разочаровани..
ето ти един пример с държавата:
преди 10-ти ноември устата на интелектуалците беше затваряна насила..след 10-ти те надигнаха глас, дори си имахме президент- дисидент..после млъкнаха пак от погнуса и разочарование..и се отдръпнаха от обществения живот..предполагам, че сега ще се присмее някой, че се мисля за интелектуалка ;-)) не се съмнявам...аз просто се радвам на хората, които не се отказват от тежкият труд на мисленето и задаването на въпроси на властимащите..защото властимащите винаги ще си играят техните игрички дори и опозицията при политиците не крещи толкова, защото им пука за хората, а защото така печелят дивиденти..
ето и сега- ВИ се договорила с дир-а, а на нас какво ни се каза??...нищо..едно голямо нищо..и кога щяхме да разберем, ако не беше казал ЛеоС???а защо трябва да ни казва ЛеоС???ВИ за какво е тук???...питам просто..не че очаквам отговор...

и аз се чудех какъв е този глупав аргумент- затваряме клуба, заради един случай на спам от нерегистриран..пренасяме всичко зло и го концентрираме в образа на злодея- нерегистриран..той е спамър, боклук, отпадъчен продукт от метаболизма и храносмилането..
смешно е..
макар че си има обяснение..така, пренасяйки нашата лошотия върху друг и то не конкретен човек, а събирателен образ- ние можем да се чувстваме добрички и чисти..така се получава и при омразата към хора с различен цвят на кожата или етнос..не е лош Асан, че краде, а са лоши циганите..

увредено ни е мисленето от това, че сме живели по начина, по който сме живели..
отучили сме се да мислим..приемаме всичко наготово- сдъвкано от друг и 'повърнато' в устите ни..
просто българи....



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Ariella]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано02.02.02 16:10



...ами така си е...всяка диктатура трябва да си има и вънщен,че и вътрешен враг...е всичко е подредено...да продължаваме нататък...



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Ariella]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.02.02 16:27



ВИ не е тук заради каквото другите искат, само тя си знае...

да не я гониш ?



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Kpъr]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.02.02 16:58



аз казах вече НЕ на ограниченията, на манипулациите, лъжите, дребните сметчици и снобарията..ако ВИ толкова тясно се е интегрирала с въпросните 'качества', че вече се идентифицира с тях, аз не мога да и помогна...
аз не гоня никого, затова и казах НЕ на гоненето на хора..
не разбирам защо продължавате да ме питате за неща, които съм казала десетки пъти, а след това да ме обвинявате, че се повтарям..



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: publika]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.02.02 17:11



а, даа..как мойах да забравя за вътрешният враг?! та това май съм аз??
и става така, че не е виновен виновният, а е виновен този, който го разобличава..е, от това трябва да се поучат и нашите политици!!!
атаката е най- добрата защита..атакувайки ме, отклоняват вниманието от истинските проблеми..и то хора, дошли тука преди 2 седмици- поканени явно специално от комп. клубове, където пише ВИ..хора като жожко, които не знаят за какво става въпрос, а изцяло са под влиянието на интерпретацията на този, който ги е 'вербувал'..
обаче след време всеки проглежда..забележи колко от 'старите' клубари ме нападат??само Уел, но той....за него си има оправдание...иначе всички други са наясно с нещата..какво повече мога да кажа???!!!



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Ariella]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано02.02.02 18:07



Ма ти си била голяма напаст. Я къш!

Къш, бе! Чиба!....

Чиба!

Непотребно и вредно такова едно, аййй, чиба от тука бе!

Късо съединение. Потрес!


Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Ariella]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано02.02.02 19:50



Самозаблуждаваш се много. Ще разбереш надявам се, някога.

*


Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Ariella]  
Автор NEVlNna (real)
Публикувано02.02.02 20:03



Ne moga da razbera zashto vsichki se nahvyrliate vyrhu Ariella. Neinite dumi ne sydyrjat obvinenie kym nikogo, a iasno postaven vypros. JJ, kakvi sa tia izcepki v seriozna tema?
Naistina NE RAZBIRAM kakvo vi prechat neregistriranite potrebiteli. Niakoi bi li mi obiasnil?

"Who knows just where I'm going
Does tomorrow belong to me..."


Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: NEVlNna]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано02.02.02 20:12



Вече дни наред го обясняваме. Пак ли ?
Сред нерегистрираните има некултурни елементи, пишещи глупости до полуда, докато от темите стане една боза. И естествено са загубва всяко желание за влизане по тях. Клуба запада, защото хората не идват. И това заради невъзможността да спрем някой луд да поства тук безсмислици по припадък. И модератора не е решение, защото количеството е голямо, а и той не виси нон-стоп тук, с метлата в ръка. При регистрираните модератора лесно спира името на потербителя - спамър. Той, за да влезе тук, трябва да регистрира ново. Това отнема време и намалява спама. А и желанието на спамъра да си губи времето. Обаче сега се приема за ограничение от някои хора факта, че за да постваш тук, трябва да се регистрираш. Безобидно действие се превръща в страшен проблем. Абе, буря в чаша вода. Ама оплиска клуба яко.

*

Редактирано от Well на 02.02.02 20:13.



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: Well]  
Автор NEVlNna (real)
Публикувано02.02.02 20:22



Lichno za men vasheto "DA" e kato da za smyrtnata prisyda.
Az ne sym zabeliazala chak takyv spam.
Viarno che po edno vreme MULE razbudi malko duhovete, no za tova, che e uspial da iadosa niakoi ot redovno pisheshtite tuk ne oznachava, che pishe gluposti. Ili pone ne samo gluposti. Nali ne sa potrebiteli kato MULE prichinata?

"Who knows just where I'm going
Does tomorrow belong to me..."


Тема А пък според мен спорът е бла-бланови [re: Ariella]  
Автор ()
Публикувано02.02.02 20:39



Въобще не съм чела дискусиите ви за регистрация, нерегистрация и други такива. Но определено ви казвам, че покрай споровете пропуснахте минаването на Халеевата комета. Наистина.
Тя отхвърча вече.
Аз лично нямам нищо против нерегистрираните, стига да не правят спам. Но това и регистриран можеш да си го правиш, нали? Обяснения, глупости... Пълни. И тази виртуална революцийка ще отмине замине също като невидяната от вас комета. Светът е прекрасен, бе хора. Кво сте седнали да му мислите за някакви нищожни и нищо не значещи неща. Регистрация или не... Дир? Това е място като всяко друго. Драми сега, ай, ай, ай... Буря в чаша вода, би казала баба ми.



Тема И т.н.нови [re: NEVlNna]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 20:59



И след две седмици се връща следващия от командировка.
И задава същите въпроси.
И така до веки веков.

Защо ми идва всичко така познато?
Както някъде бех писал.
Да ви копирам старите постинги от Гювеча.
Та, знаете и к’во утре и след две седмици ще постирате!

Готини сте!
Сладуранчета!

Атакаааа! Назад!!

<=__;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Трофей за Уф!нови [re: yф]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 21:01



От Гетсби__;о)))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: А пък според мен спорът е бла-бланови [re: yф]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.02.02 21:07



ако знаеш само колко ми е омръзнало и на мен..но ако махна с ръка, ако махнат всички, които имат все още нещо , дето тупка в гръдният кош...какво ще стане??
там, горе си върви гласуването..
накрая тези, които така или иначе са силно 'мотивирани' да победят ще си наложат тяхното..ако всички си замълчат, за да има някакво мнимо спокойствие...не е това начина..има още 2 дни до края на гласуването..след това наистина няма да има смисъл да се говори повече..но сега няма как..



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: NEVlNna]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано02.02.02 21:18



Невинна, това е 5-тата такава нейна тема и поне 100-я коментар с подобно съдържание. Поразрови се из всички теми и ще видиш.

Избрал съм този начин на комуникация, защото писах свестни и дълги отговри след което непременно следваше същото, без да ми се даде какъвто и да било отговор. Аеиела е просто развалена грамофонна плоча - досадница от класа; чудя се накъде ли ще й избият комплексите след като отворят клуба. Според мен момичето не е наред.

Късо съединение. Потрес!


Тема Re: А пък според мен спорът е бла-бланови [re: Ariella]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано02.02.02 21:22



Надявам се наистина след тези два дена ти да млъкнеш най-накрая по въпроса. Щото пък и аз съм едно - да не ти разправям. В момента ми е смешно, но скоро ще почнеш сериозно да ме дразниш, ако продължаваш да пълниш клуб "Психолгия" с теми за достъпи, породени от някакви твои проблеми, които с удоволствие бихме обсъдили в клуба с цел да ти помогнем.

Сега наистина не си добре.

Късо съединение. Потрес!


Тема Скъпичка!нови [re: Ariella]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 21:30



Повъздържах се.
Новичък съм тук.
Но има много такива несигурни в нета.
Компенсация за сивата действителност.
Ти си Джанки.
Не можеш да престанеш да постираш,
и да си четеш името!


Ти ли си отговорна за този Форум?
Брат Ора ли си и всички спасяваш?

Кликни си на ника...и виж.

От твоето име тук спасение нема!

Sorry!

Тъжно ми е за теб.
Но аз няма да излеза от тук, заради едно сбъркано глезурче!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Скъпичка!нови [re: Gatsby©]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.02.02 22:06



още от първото ми влизане в клубове май беше през м. май миналата година - първо влязох в клуб "нощни птици", защото ми хареса заглавието , а и много точно ми пасна на графика сън/бодърстване..но там не пишеха много хора и скоро се наложи да си потърся друго местенце..спуснах т.нар. джъмпър и огледах имената..харесах си "Психология" и влязох тук..след няколко дни се заговорих с хората и оттогава съм написала тук над 3000 постинга..това беше за мен любимият ми клуб..затова мога да кажа, че имам много повече от теб право да се тревожа за съдбата му...срещнах тук, и се запознах и на живо с много свестни хора и няма да допусна някой като теб -огорчен от някакъв си 'гювеч' и говорещ за това до края на живота си, да ми казва каква съм аз и какво не би трябвало да правя , според него..
когато прекараш тук толкова време, колкото съм прекарала аз..когато напишеш нещо смислено, а не само заяждане и присмиване- тогава ще имаш право да кажеш, че си дал нещо на клуба и да изискваш нещо, също..дотогава- говори си, не ми пречиш..
същото се отнася и за жожко..



Тема Re: Скъпичка!нови [re: Ariella]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано02.02.02 22:19



Ако се върнеш в нощни птици, гарантирам ти че ще стане война.

Късо съединение. Потрес!


Тема Колко време си била психотична..нови [re: Ariella]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 22:22



..мила не играе роля.

Това което "огорчен" наричаш, наричам опит.
И понятията, които използваш, говорят за себе си.
Рзликата е, че аз съм в различни международни Форуми...и тук.
Та имам много местенца..и то от 7-8 години.
И едно Гювече, не може да ме огорчи.
За БГ не се интересувах 35 години.

И там влезах, защото гости имах и те там погледнаха.


При теб е проблема друг.

Тревожи се! ОК е!

Но, не забелязваш ли че другите не се тревожат?

Единствената тревога си ТИ.

Ако и това не схванеш...е комуникация е невъзможна.

Тук е Клуб Психология.
Ама аз не съм терапевт!
И не искам да бъда!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: А пък според мен спорът е бла-бланови [re: Ariella]  
Автор ()
Публикувано02.02.02 22:51



Ех... това със сърцето. Виж, моето сърце си има други драми. И тупка яко, при това. След около месец от спора сега няма да е останала и следа. Просто е безсмислен. Начи, като ти работи и хладилникът, и печката, и ти е топло край теб, изведнъж трябва да си измислиш драма в интернет. Е, не. Това някак глупаво ми се струва. Не си хаби сърцето и другите чаркове за нещо, което не съществува.
Защо не вложиш сърцето си в нещо друго? Наистина? Освен това сърцето ще ти потрябва за далеч по-важни неща и далеч по-вълнуващи от някакво си тъпо гласуване.



Тема Сладур,нови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.02.02 22:52



що не спреш да поставяш диагнози като никой не ти ги търси ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: А пък според мен спорът е бла-бланови [re: yф]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.02.02 22:59



то и в това да се гладува няма полза, ама го правят, и то много хора...



Тема Зашото ми е хоби сладур!нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 23:11



Белещица ли получи?
Или кво те базикна?

Психолагия мишленце, психология!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема От кого ?нови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.02.02 23:19



От тебе ли ? Не съм забелязала. Пък и няма да се почувствам поласкана от това. Едва ли ще намерим общ език, поне доколкото те прочетох.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: А пък според мен спорът е бла-бланови [re: yф]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.02.02 23:20



защото аз ако ги оставя на мира, те мен няма да ме оставят на мира...а ще решат нещо, с което аз не съм сугласна и ще ми го наложат..и ако кажа нещо- ще ми кажат- 'имаше гласуване, да си си казала там какво мислиш'..и ще са прави..
аз знам че скоро всичко ще мине, и точно за това съм сигурна че ще го понеса , както и всички останали..какво толкова са тези няколко дни??после всичко ще си е пак ОК...



Тема Не мила!нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 23:23



Тук хвърчат бележки и постиги
от седмици само от Ариела!

Правете си ваште БГ-интрижки ама без мен.

Нещо съм малко много далече вече от този манталитет.

Успех!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Хм,нови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.02.02 23:29



искаш да кажеш, че мене чак сега ме забелязваш ? Жалко, а толкова време изхабих през последните дни.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Като се стараеш...нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 23:34



...никакво време не е"исхабено".

Най-малко тренировка за маклкото реалитетче!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Не мила!нови [re: Gatsby©]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.02.02 23:38



mantaliteta i s DERO ne moje da se izmie...

a to i tuk-a v poslednia sviat ot tretia, polzvame sashto produkite na Henkel, che po eftini...



Тема Прав си,нови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.02.02 23:39



но за съжаление и в реалитета, както и тук, никой не ще да чуе това, което не му изнася.
А защо си ми подчертал "изхабено " - да не би да съм сбъркала правописа й ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Ариела,нови [re: Ariella]  
Автор Sin (.)
Публикувано02.02.02 23:49



Когато dir.bg взе решение да одобри гласуваното тук затваряне на клуба за нерегистрирани потребители, събитията покрай спама и инвазията на невъзпитани елементи (!) беше отминала и страстите бяха поутихнали. ЗАЩО тогава го направиха? Просто е- за да се създаде ПРЕЦЕДЕНТ! По същата причина не реагираха, след като ВИ си присвои правото да наложи идеята за "редовни" и "нередовни" участници- свикнем ли веднъж да сме разделени по някакъв принцип, ние сме подготвени да бъдем манипулирани и по-нататък.
Такава е играта и това пролича и около едни малко по-скорошни събития в "Родители и деца", ако търсиш КОНКРЕТНИ реплики, те са на ЛеоС относно поведението на добре известна със скандалността си личност и са доста недвусмислена заплаха.
Дали dir.bg ще затворят всички клубове за нерегистрирани потребители, е въпрос на перспектива и стратегия. Едно е ясно- клубовете са внимателно следени откъм развитие и събитийност и хората, на които това е възложено, умеят да извличат дивиденти от човешките ни слабости, за да постигнат... е, те си знаят какво.
Това е първото ми влизане в клуба от затварянето му насам. Ако някой пожелае да ме апострофира, нека знае, че няма да се върна повече в тази тема.
Поздрави от мен, Ариела!



Тема Нееееее...нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 23:51



..ако някой бърка правописа това съм аз.
Не бях писал почти 35 г на БГ. Говоримия не се забравия, но с писмения е друго.

Лятото започнах случайно в Гювеча за пръв път пак БГ да пиша.

Ако ми видиш първите постинги, ше се хвенеш за главата__;о))

И това беха аргументите на всички анонимни в началото.
Неграмотен!

Но и на тях омръзна по едно време.

А, аз и благодарявах постоянно.
При битките с тях, си подобрявах БГ.

И то безплатно. К’во искаш повече.

Затова си ги обичкам така__;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Ариела,нови [re: Sin]  
Автор Kpъr ()
Публикувано02.02.02 23:56



не,
ще те чакам в следващата тема...



Тема Ти инкарнацията..нови [re: Kpъr]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 23:57



..на Шопенхауер ли си, или БГ-Багван?

Във всички Форуми се моташ, и несвързани изреченийца подхвърляш.
С надеждата, че некой си мисли , че е нужно да те тълкува!

Направи еди диалог с Брат Оро, страхотен кеф ще си имате!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Пак, са хвърчали Ариелски..нови [re: Sin]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано03.02.02 00:03



...бележчици по ефира!

Страхотна си!

Сега знам, кво правиш цял ден на стълбището
и защо без клуба не можеш да вегитираш_;о))

Тъжно е да те наблюдаваме мила!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Хе-хе,нови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.02.02 00:04



ти май и с математиката си скаран, не само с правописа. Някъде мернах, че си 68 набор, а пък казваш, че от 35 години не си писал на български.
Ти тук за какви ни имаш ? Вярно, че някои други вече ни определиха за нередовни, ама чак пък толкова зле ми се струва, че все още не сме.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема За твое сведениенови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.02.02 00:07



това са хора, които по-рано пишеха тук и явно все още от време на време хвърлят поглед да видят каква е обстановката в любимия им някога клуб, за да преценят дали да се върнат.
Но няма от къде да знаеш, защото май от седмица се подвизаваш в клуба.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Момиченце, сладурче си__;о))нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано03.02.02 00:14



1968...бях на студенските барикади в Париж, преди това в Берлин, и Франкфурт.

В целия свят е това понятие познато.

Йошка Фишер, Кон-Бедит, Герд Шръодер са преспивали при мен и обратно.
И това се нарича генерацията 1968!

Ясно?

Погледни ми страницата. По твоята МТЕМАТИКА би трябвало да съм гений.

Първите публикаций на 5 години__;о))

Мерси!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Хе-хе,нови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.02.02 00:21



благодаря, май и аз ще трябва да почерпя. За момиченцето.
Значи би трябвало в такъв случай да си връстник на бате/чичо/ дядо Оро или пак не мога да смятам ? Да питам, защото от немски бъкел не разбирам.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: За твое сведениенови [re: nbb]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано03.02.02 00:39



Когато имате време и ти и Ариела прескочете до "Философия", за да опознаете що за птица е този Гатсби.....Тук в този клуб само липсва и "нежната му половинка" Вероника и.......ще се развихри бесен сериал на псевдо-любовно-омразни мелодрами.......
Това ви чака .....общо взето!
Иначе то Гетсби-то не е написал нито една философска тема и....няма да напише нито една "психологична" тема тук. Това е гарантирано!!!!

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Ти инкарнацията..нови [re: Gatsby©]  
Автор Kpъr ()
Публикувано03.02.02 00:42



incarnations : не вярвам достатъчно

Шопенхауер : идея си нямам кой е



ок! спирам! /до утре! /



Тема Знам го мила....нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано03.02.02 01:53



...от много битки в много Форуми__;о))
И всички изведнъж и на куп решиха сега да погледнат.
Та даже и сбъркания Брат Оро!
Дето всички животинки обича!
Ама най-много да си поглежда в "курвенските" теми!

Халелуя!

Твой Франциско!*

*Този, дето не говори с птиченцата, а хам-хам прави__;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Не на мен Брате!нови [re: Oro]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано03.02.02 01:59



На теб!

Нема къде вече да онанираш!
Да ти постирам ли тук за твоя Гуро, постингите?
Да види, как всички същества обичаш?
И как истината дълбоко в теб търсиш?

Но проблем.
Извън нирвана се нарича това копиране.

Хай-Хай Кришна!

И ТОЙ е с теб!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема С ненормални...нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано03.02.02 02:11



...късно развиващи се не мога и "връстик да бъда".
В Пуна бях 1975/76.

Но, на две мастики никога "не" неказвам.
Такива чувствителни са станали в последно време.

Саионара__;о))

П.П.: Немски и анлийски не можеш да четеш. ОК не е и нужно. Ама как е с цифричките?. Пример: едно, девет, седем, три - е на немски и анлийски - 1973.
Не е трудно нали?
_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)

Редактирано от Gatsby© на 03.02.02 02:16.



Тема Re: Нема да я бъде....!нови [re: Gatsby©]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано03.02.02 03:13



1."Да ти постирам ли тук за твоя Гуро, постингите?"
2.Нямаш никаква ориентация и разчиташ единствено на ченето си.....Всички по-интересни неща за моя гуру - са написани именно в този клуб тука.......Всичко си стои в архива....
По-интересно е КОИ СА ТВОИТЕ ТЕМИ И В КОЙ КЛУБ които са събрали поне 1000 "прочели" ? КАКЪВ Е ТВОЯТ ПРИНОС ЗА РАЗШИРЯВАНЕ НА МИРОГЛЕДА И ОТВАРЯНЕ НА УМОВЕТЕ НА ХОРАТА и най-вече младите прощъпулници в живота, които влизат тук и....си оформят характера и светогледа...Защото батко ти Оро има теми с по 7-8,000 "прочели" а тези с 1,000 са поне 20. Защото Оро от много време получава и Бележки и мейлове от мъже и жени.....с благодарности. И твоят отровен език и озлобление към Оро се дължи на факта че "твоята" Вероника ....също изрази възторг от Оро....
МНОГО Е ВАЖНО ДА СЕ ОТБЕЛЕЖИ, ЧЕ ОРО НИКОГА НЕ Е ЗАНИМАВАЛ ХОРАТА С ИНТРИГИТЕ СИ И НЕСПОДЕЛЕНАТА СИ ЕСНАФСКА И ЦИГАНСКА ЛЮБОВ С НЯКАКВА ЖЕНА. Защото Оро е много НАД тези простотии....

Това е твой патент ! Твоя патология ! Твои комплекси за малоценност !

3."Да види, как всички същества обичаш? "
Кой ти каза това? Оро ли? Не съм писал нищо подобно!!!
Макар, че е верно, че изпитвам любов към всички същества....../ Не като твоята "льобоф" към Вероника..../

Но не и към всеки ум ! Прочети темата "Цар Ум" внимателно и дискусиите от октомври в "Психоанализа и психотерапия". Твоят ум е като раздрънкана стара селска каруца, която всеки момент може да се разглоби......

Казах ти веднаж да не ми "алелуйстваш" а сега ти казвам да не ми "кришнарщваш" .......

Батко ти Оро е освободен от тези религии и секти и течения....Ама СЪВСЕМ !!!!

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Брате Оро!нови [re: Oro]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано03.02.02 03:23



Бъди щастлив!
Онанирай.
Или почивай!
Се ми е тая!
Ама не се закачай с мен. Съжалявах те.
Досаден ставаш.
Не знам к’во си писал, ама съм ти казал сто пъти.
Колкото и да ги правиш чарени, с големи и малки буквички...не ти чета глупостите.

Бъди шастлив!
Ама с НЕГО!!!!!!

Без мен.
ОК?

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Брате Оро!нови [re: Gatsby©]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано03.02.02 05:39



"Ама не се закачай с мен."

В интерес на истината хора от твоята черга /ниво на мислене/ изобщо не ме интересуват. Ама хич, значи ! Ти се юрна да ме нападаш и очерняш и правиш интриги с/у мен измисляйки си някакви отношения м/у мен и твоята Дулцинея Вероника. А мен нито ти нито тя ме интересувате. Това са фактите !!! Трябва ли да ти изброя, колко пъти ме споменаваш почти във всеки свой тъп и безмислен постинг и тук и във Философия ?
Защото акъла ти е на пубер и си пълен с интриги като дърта клюкарка на село.....Липсват ти всякакви качества на мъж.....

Надявам се най-после да рахатясаш и ме оставиш на мира......

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Един въпрос -нови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.02.02 11:03



да не би да си в този клуб по покана на мистър Well ? Погледнах във Философия и видях, че сладко - сладко си приказвате в доста от темите.
Затова ли реши, че тези, които са на мнение, различно от вашето, са поканени тук от Ariella ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Ще прочетанови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.02.02 11:06



книгата ти на английски. Ако не друго, поне формулите ще схвана със сигурност. Надявам се да не е като писанията ти тук.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Брате Оро!нови [re: Oro]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано03.02.02 12:43



Oro,

споменах те в първия постинг за да те предупредя.
Както и отворената тема, предупреждение беше.
Не е моя вина, че така истерично реагираш, и глупости пушеш!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Миличка!нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано03.02.02 12:47



Аз и с други сладка сладко си пригазвам.
От месеци.
Даже и по телефончета.
И от тях някой са отдавна тук.

Та успокой се и ти.
Даже и Оро е не толко истеричен!
Споко.

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Страхотна си!нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано03.02.02 12:50



Сега си ама във Форма!
Това да не един вид сарказъм?__;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Ариела,нови [re: Sin]  
Автор Ariella ()
Публикувано03.02.02 13:51



няма да се върнеш, но може да прочетеш ..
аз ги знам повечето неща..но нали все се надявам, ако хората (мнозинството) не са съгласни с някакво решение, да бъдат зачетени, та дори и от дир-а..
затова си давам толкова зор..поне в живота понякога се получава..
не знам обаче как става така, че някой да не вижда какво става..е това ми е много трудно за разбиране..хем му казваш и той пак не иска да повярва..



Тема Права си!нови [re: Ariella]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано03.02.02 13:57



"хем му казваш и той пак не иска да повярва.."

И аз ти казвам! Защо не вярваш?__;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Един въпрос -нови [re: nbb]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано03.02.02 16:37



Стига с тая световна психо-конспирацият де :))))) не че няма световна конспирация по принцип ...

*
- СПрете Конете ! (Конспиратор)

Редактирано от Well на 03.02.02 16:39.



Тема Именно. МНОЗИНСТВОТО!нови [re: Ariella]  
Автор Sin (.)
Публикувано03.02.02 16:41



В името на добре селектираното мнозинство беше въведено разделението на "редовни" и "нередовни". Ако си спомняш, моят глас не беше зачетен при предишния вот и тъй като повдигнах въпроса за правомерността на това решение, ВИ, от нея да мине, все пак приятелка ми е, пък и понеже не застрашавах крайния резултат, ме включи накрая... спомни си. На мен ми беше отказан равноправен достъп до този клуб, Ариела. Остави ми се правото да пиша (тъй като все пак съм регистриран потребител), но не ми се дава правото да давам вот за бъдещето на клуба. Аз лично освен статистиката за участие бих направила и анализ на постингите, а ти, като старателно четяща, замисли се каква част от участието на "редовните" се свежда до приятелски поздравчета и лично репликиране, дори и в темата за последния вот, където ВИ изрично моли да не се размива темата...
Колкото повече се затваря клуба, толкова по-"постен" ще става откъм идеи и движение вътре в самия него. Това обаче устройва ядрото, което, задоволено в егоизма на моментните си нужди, не мисли какво ще остави след себе си, когато обстоятелствата се променят. ПСИХОЛОГИЧЕСКИ погледнато, нещата са доста тривиални и обясними. Ти си от немногото занимаващи се тук с психология, би трябвало да виждаш това развитие.
Върнах се, да, да прочета мнението ти. Отговарям ти пак тук, публично.
Колкото до Gatsby, той може да си въобразява, че познава теб, но не познава мен
Желая ти успех. Макар че, ако се опра на една поизтъркана библейска фраза, мъртвите погребват своите мъртви от векове и кой знае колко още ще... Нима си изненадана, че масовото съзнание предпочита да се движи по линията на най-слабото съпротивление?! Колективната отговорност води до персонална безотговорност. Да живеят лесните решения!



Тема Re: Именно. МНОЗИНСТВОТО!нови [re: Sin]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано03.02.02 16:44



Не само теб. Включих всички спорни гласове, с изключение на очевидно непринадлежащите на този клуб.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Нек’ви правила на..нови [re: Sin]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано03.02.02 16:51



...тайната секта да съм пропуснал?

"Колкото до Gatsby, той може да си въобразява, че познава теб, но не познава мен"

Задължително ли е?
Не мислиш ли че малко много въжна се взимаш?

Ами ако не си ми инересна к’во правиш?
Трагедия ли е?

Надявам се не!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Именно. МНОЗИНСТВОТО!нови [re: Sin]  
Автор Ariella ()
Публикувано03.02.02 17:45



ти си един от най- старите участници в този клуб, нали??
и си го взимала 'на сериозно'..макар че някои хора казват- 'защо го взимаш всичко тук толкова на сериозно?'..защото така взимам нещата, за които отделям от времето и вниманието си, защото времето и вниманието ми са ценни за мен и не бих ги дала за нещо, което мисля, че е несериозно..(това не беше за теб)..
просто се видях себе си след време..в твое лице..

обаче знаеш ли какво си мисля днес цял ден??

че не знаеш какво печелиш, когато губиш..
т.е..знам..печели се нещо много важно, когато си застанал зад истината..
много по- важно..

не отговаряй повече, ако не искаш..разбрах те..



Тема Хе-хе,нови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.02.02 18:54



моля те, не ми приписвай от собствените си качества.
От написаното личи кой го е хванала истерията или може пък въобще да не го пуска, не мога да знам точно.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема И аз те обичам!нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано03.02.02 18:56



Цунки!__;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема За каква конспирациянови [re: Well]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.02.02 18:57



ми приказваш ? Видях, че Оро ме е посъветвал да надникна в клуб Философия и го направих, свободно време имам в излишество. Та картинката в този клуб ми се стори доста интересна.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Толкова обичнови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано03.02.02 18:59



не мога да понеса. По-добре се огледай за виртуалната си съпруга.
Учудвам се как все още не се е появила в този клуб.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Тука е мила!нови [re: nbb]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано03.02.02 19:06



Мнооого преди мен!
С друг ник!

И сте голями прятелки!

Затова съм така търпелив с теб__;о))

Ти бъркаш хумор и игрички с глупост.
Глупаво е!

П.П.: И тя е от малкото тук, които се занимават професйонално с психология__;о))
_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)

Редактирано от Gatsby© на 03.02.02 19:15.



Тема s drugia nik...нови [re: Gatsby©]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано03.02.02 20:06



... se namesvam, kogato imam da kaja neshto profesionalno, a kato sapruga tvoja sam si Weronika Gatsby...

i tqi kato imame mnogo rabota po novoto jilishte njamam vreme i sa sozialni kontakti...no ti dobre me vertretvash

_______
Ostavete me da bqda takava, kakvato sqm; posvolete mi da stradam ot svoite nedostatqzi!


Тема Re: За каква конспирациянови [re: nbb]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано04.02.02 06:37



Ми трябваше и ти да се включиш, ама изтърва момента :) Вече не купонясваме там, за да не правим спам. Самички се спряхме(или поне аз). Има и съзнателни хора, бреййй :))))

*


Тема Re: Тука е мила!нови [re: Gatsby©]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано04.02.02 06:38




Незнам дали е вярно де, ама хич няма да се учудя

*


Тема Re: s drugia nik...нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано04.02.02 06:42



Изкушавам се да предположа кой ти е ника, Ноооо ... ще си стискам зъбките ( имам си още от тях ) - Ми ако позная ?!

*


Тема Катонови [re: Well]  
Автор nbb (весела)
Публикувано04.02.02 10:17



ме знаеш каква съм, друг път свиркай навреме. Хората затова са направили опция Бележки.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Тука е мила!нови [re: Gatsby©]  
Автор Kpъr ()
Публикувано04.02.02 10:31



в това няма нищо вярно...



Тема В кое, Кръгче ?нови [re: Kpъr]  
Автор nbb (весела)
Публикувано04.02.02 10:43



Тук ми замириса на голяма конспирация.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: В кое, Кръгче ?нови [re: nbb]  
Автор Kpъr ()
Публикувано04.02.02 10:46



точно в това - за конспирацията. нищо такова няма,
и разни измислени прикрити хора, които били приятели,
а всъщност... няма начин да е вярно



Тема То и азнови [re: Kpъr]  
Автор nbb (весела)
Публикувано04.02.02 10:50



цяла нощ се чудех коя ще да е тази моя приятелка, за която не съм подозирала, че я имам, ама се сетих в кой клуб съм и че хората тук си правят какви ли не експерименти с нас, та мирясах. Нали се разбрахме, че времето е най-добрият съдник, то ще покаже кой крив, кой прав.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Ако внимаваш...нови [re: Well]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано04.02.02 14:34



...не трудно.
Възможно е и да си познал вече__;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: В кое, Кръгче ?нови [re: nbb]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано04.02.02 21:06



Направо подмириса на копита ... от диви коне, спрени внезапно ...

КОЙ , питам аз, ДРЪПНА КОНната спирачка ?!

Аман от КОНспиратори, другия път ще се изключваме, да знаете ! :)))

*


Тема Re: Ако внимаваш...нови [re: Gatsby©]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано04.02.02 21:08



Е, ще си го оставя в сферата на конните изненади :)

*


Тема mi kak njama da posnaeshнови [re: Well]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано04.02.02 21:12



... nali sme kolegi /psycholosi/ tova ni e rabotata
da diagnostizirame...



Тема Re: mi kak njama da posnaeshнови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано04.02.02 21:46



Еее, ма аз не съм бе ... любител, ама каквото любя, много гот става

*


Тема Хей-Хей!!!!нови [re: Well]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано04.02.02 21:53



Надявам се, че не съм те разбрал правилно!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Хей-Хей!!!!нови [re: Gatsby©]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано04.02.02 22:11



Ревнивец !

*


Тема Стара тактика!нови [re: Well]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано04.02.02 22:29



От години ми разправят мацките драми!
"Ти не ме обичаш"
"Зашо бе котенце"
"Не те интересувам"
"И как дойде до този блестящ извод"
"Не си ревнив"

Та от мнооого мноого години....поскам порция дозирана "певнивост!
и всички са доволни и аз си имам спокойствие.

Всисичко философия приложена на практика,
Ерго: Психология!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Стара тактика!нови [re: Gatsby©]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано04.02.02 22:33



Тарикат майстор го раздаваш, Браво !

*


Тема Re: Стара тактика!нови [re: Well]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано04.02.02 22:38



Ми нали ти казах, че съм мързелив.
Какъв по-голям и тежък труд има от това
с мадамите спорове да водиш?

На този терен?????

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема sapruje...нови [re: Gatsby©]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано05.02.02 04:26



... ja pomogni da prevedem tasi krilata misal na mladejite, ce mai e po temeta:

Faulhei ist die Angewohnheit sich auszuruhen, bevor man muede ist!

nali si e taka osobeno vav virtualnia Vorspiel, sastrashavasht da se prevqrme vav vecnost...



Тема Кой ти каза,нови [re: Kpъr]  
Автор Kapл (Кольо)
Публикувано05.02.02 06:21



че няма полза?

Редактирано от Kapл на 05.02.02 06:23.



Тема Еми нещо като...нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано05.02.02 12:59



...мързела е навика да си починеш, преди да си се уморил.

Свободно преведено_;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Еми нещо...нови [re: Gatsby©]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано05.02.02 13:10



... ne mi svuci na bqlgarski, njama sqshtata "tejest" ot esika il e ili ot mantaliteta kak mislish? ..



Тема Re: Еми нещо...нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано05.02.02 13:14



От тежеста!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Еми нещо...нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Kpъr (трептящ)
Публикувано05.02.02 13:21



да си мързелив е почивка уморяваща?

/опит за натоварване, без да знам DE



Тема От тежеста?нови [re: Gatsby©]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано05.02.02 13:23



t.e. ot tromavostta nemska, ot plitkostta na israsa, taka kakto prosvucjava na esika ni roden; ...? ...

sashto na nemski e witzig, a na bqlgarski nama "Inhalt"..."Gewicht"?

pravilno li te rasbiram...?



Тема Re: От тежеста?нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано05.02.02 13:32



Не... просто вицове не могат така да се превеждат.
И книги не.
Това знае всеки добър преводач.
И Шекспир ако се преведеш буквално, ше звучи ужасно.

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема dokosvame...нови [re: Kpъr]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано05.02.02 13:35



... ljubimata mi tema sa mqrsela...

scitam go sa privilegia, gordeja se s tova si kacestvo i namiram, ce bqlgarskia mqrsel e edin ot nai-sdravoslovnite sapasvashti vida nazionalni kacestva...



Тема Re: dokosvame...нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано05.02.02 15:58



Тук не мога да не изръкопляскам:

Ръкопляс! Ръкопляс! Ръкопляс!

И аз съм сред активно запазващите националните качества...

Късо съединение. Потрес!


Тема Re: От тежеста?нови [re: Gatsby©]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано05.02.02 21:33



Едно време работех в немска софтуерна фирма. Там имаше ... някакво недоразумение (простете :-) - тоест немски вариант на DOS, и като търсех нещо, което го нямаше, ми излизаше:
файл нихт гефунден
Хахаха! Демек File not found.

файл нихт гефунден! Голям лаф! Хах!

Майтапче!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Ми да!нови [re: BИ]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано05.02.02 21:38



Тук са всички програми на немски.
И ХР го имам от месеци на немски.
Защо очакваш в Германия английски.
Американски колеги от деситилетия като са тук говорят немски не английски.
Нормално е.

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Ми да!нови [re: Gatsby©]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано05.02.02 21:46



Щото работех в немска фирма, ама в България

Нищо не очаквах бе... Просто за първи път видях и то DOS на немски. Това беше преди години, още бях студентка последна година

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема lici ti...нови [re: Gatsby©]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано05.02.02 21:48



...sapruje, ce si sagubil Bg - gledna tocka na Betrachtung na esika

samisli se sa melodiata na "F"-tata i "HT"-to...sapei si gi na BG-ski v takt marshov i shte vidish kakafff e kefff

Feil nicHT geFunden!!! HEIL!!! HEIL!!! HEIL!!!
Feil nicHT geFunden!!!
Feil nicHT geFunden!!!
Feil nicHT geFunden!!! HEIL!!! HEIL!!! HEIL!!!





Тема Истината е, ченови [re: Gatsby©]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано05.02.02 21:48



като посетих Германия преди известно време, нямах никакъв проблем с немския. Щото говорех на английски
Бъкел немски не знам, освен разбира се... файл нихт гефунден!
И их либе дих, естествено! Хах!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 05.02.02 21:49.



Тема Re: lici ti...нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Kpъr ()
Публикувано05.02.02 21:49



HOS!

Хитлеристка Операционна система ???

хаха!



Тема Re: lici ti...нови [re: Kpъr]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано05.02.02 21:52



Ма да бе! Хаха! - Хайл! Нихт гефунден!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Еми първия DOS..нови [re: BИ]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано05.02.02 21:52



..на немски го има от 1984/85__;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема файл нихт гефунден...нови [re: BИ]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано05.02.02 21:53



файл нихт гефунден ..... heil, heil,heil...
файл нихт гефунден ..... heil, heil,heil...
файл нихт гефунден ..... heil, heil,heil...
файл нихт гефунден ..... heil, heil,heil...
файл нихт гефунден ..... heil, heil,heil...

ujasno mi haresa....
shte si go napjavam na sutreshnata fissarjadka s Gatsby...



Тема Re: Еми първия DOS..нови [re: Gatsby©]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано05.02.02 21:53



Хехехе! Моя трябва да е бил от последните

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Не пиши на немски!нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано05.02.02 21:55



Тук не е немско-говорещ Форум.
Омръзнами да ти го повтарям!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Файл има и друго значение!нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано05.02.02 21:59



Та, на утришната гимнастика трЕбва първо да ми го вдигнеш_;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Не пиши на немски!нови [re: Gatsby©]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано05.02.02 22:00



O.K!




Тема Разбира се!нови [re: BИ]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано05.02.02 22:01



Като си запръв път и за късо време е така!
Всеки знае англейски.
Не е там проблема.

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Не пиши на немски!нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Kpъr ()
Публикувано05.02.02 22:01



да,
правилно,
пиши на Македонски!



Тема Re: Файл има и друго значение!нови [re: Gatsby©]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано05.02.02 22:02



......



Тема Re: Не пиши на немски!нови [re: Kpъr]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано05.02.02 22:06



Ебем ти богу бре!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Не пиши на немски!нови [re: Kpъr]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано05.02.02 22:07



......



Тема Re: Файл има и друго значение!нови [re: Gatsby©]  
Автор Ariella ()
Публикувано06.02.02 00:10



нааай- накрая разбрах какво имаше предвид ВИ, като каза, че напоследък качеството (или интелектуалното ниво на клуба) се 'вдигнало'...
щот' се чудех..



Тема Re: Файл има и друго значение!нови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано06.02.02 00:52



Ха! Определено не това. Това напоследък го нямаше
Знаеш какво имах предвид, нали?

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Файл има и друго значение!нови [re: BИ]  
Автор Kpъr ()
Публикувано06.02.02 09:30



Aaaa, манипулаторките!!
за какво си говорите...

_________________________
Първо ти искат "Да", и после...



Тема O-o-o Ariella!!_;o))нови [re: Ariella]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано06.02.02 10:28



В сравнение с теб с невинен като бебенце.
Не се изчервявай.
Пфайл е просто => Стрела, стрелка, показател etc.
Обуздай тази твоя фантазия.
Ти като чуеш Гетсби спиране нема!
Споко не така бурно_;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Кажи ми кой DOS беше да ти кажа възраста ти!нови [re: BИ]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано06.02.02 10:36



Та, кой беше Ви?
6,7?__;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Кажи ми кой DOS беше да ти кажа възраста ти! *DELETED*нови [re: Gatsby©]  
Автор Kpъr ()
Публикувано06.02.02 10:41



Мнението е изтрито от 8H_

Тема Ти квадратно кръгче ли си или правоъгално?нови [re: Kpъr]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано06.02.02 10:47



От теб спасение нема!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Файл има и друго значение!нови [re: Kpъr]  
Автор Ariella ()
Публикувано06.02.02 16:12



ХА ХА !!!! ВИ ли те изнуди да кажеш ДА???
и са кво??да не очакваш благодарност??
ти си си изпълнил ролята и сега не си нищо повече от името на една от любимите си групи..

като се върне тук, ще ти се отплати, вервай И!!!



Тема Re: Файл има и друго значение!нови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано06.02.02 21:27



Страхотно попадение! Хаха!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Файл има и друго значение!нови [re: BИ]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано06.02.02 21:30



Знаех си аз, че си долна изнудвачка !
И мен изнуди, народеееЙ ! Аааа, съд, разстрел ... червеи ли кво беше там ... и бури разни ... в чаши с шампанско ... Хлъц ! А наздраве ! :)


*


Тема Re: Файл има и друго значение!нови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано06.02.02 21:43



оооооууу...не бих обрала твоите ларви, пардон , лаври, скъпа ВИ...купата си е за теб...

страхотно попадение за теб!!аз само обобщих резила..



Тема Re: Файл има и друго значение!нови [re: Kpъr]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано06.02.02 21:52



... ти казват "Не" ?
Ах , манипулаторки такива, как обичам някои манипулации - особено тия от стр. 30 от "Кама Сутра" ...

*


Тема Re: Файл има и друго значение!нови [re: Ariella]  
Автор Kpъr ()
Публикувано07.02.02 00:06



да не сбърка в задаването на въпроса?

ВИ ли те изнуди да кажеш ДА, или да? трябваше да е май



една от групите е Нирвана,



Тема Re: Файл има и друго значение!нови [re: Kpъr]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано07.02.02 00:07



Кръг, всичко приключи вече.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.