Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 08.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: ...нови [re: ® Anima ®]  
Автор BлaK (непознат )
Публикувано12.12.01 16:53



Не разбирам!!
Какво означава %Е?



Тема Re: ...нови [re: BлaK]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано12.12.01 16:56



Нета ми орязал мнението, а след малко пък ще ме изключат ... в 5 по-точно

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Тази ТЕМА е лоша услуга на ВИ и клубанови [re: ® Anima ®]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано13.12.01 01:54



НЕ разбрах ПАРАЛЕЛА между МУЛЕТО и ФЕМИНИЗМА


ФЕМИНИЗМА е една екстремна и примитивна форма на ЖЕНСКИТЕ движения изобщо.
Активистки и съмишленици на ФЕМИНИЗМА по правило са т. нар. АНТИЖЕНИ.
РАЗГАРНИЧАВАНЕ изобщо на мъже и жени?????????????????????????

Извинявай , но всички се оплаквате от МУЛЕТО и всички САМО за него говорите...и толкова енргия влагате...
Ами АЗ като не се интерисувам от някои НИКОВЕ изобщо не отварям постингите им...
ЗАЩО не правите и ВИЕ така?


А ВИЕ не само ,че ГО четете , отговаряте, интерисувате се какво е писал в отговор , НЯКОИ от вас го следят по всички клубове и му опонират !!!!!!!
ЗАЩО?
Ами защото ТОЙ ВИ допада, интуитивно търсите контакта с него, защото често /не винаги/ постингите МУ ПОПАДАТ точно в целта и по правило тогава МИШЕНАТА се разлюлява.

НИКОЙ от вас не може да отрече , че в много клубове МУЛЕТО има прекрасни ТЕМИ за размисъл и събеседване ...
УМЕНИЕТО му с УСМИВКА да убеждава , да води дискусия като ползва за ИЗХОДЕН ПУНКТ ТВЪРДЕНИЕТО НА събеседника и после така майсторски ГО извърта и със същите ДУМИ доказва обратната теза....

АМИ извинете ме НО това е един много интересен метод в РИТОРИКАТА , това е умение и това ГО прави интересен и четен.
По-добре някой професионално да развие темата , отколкото да се занимавате с МУЛЕТО
Тук можете такива хубави теми да си развиете , па макар и за ФЕМИНИЗМА
Извода ми е ,
че с ФЕМИНИЗЪМ /респ. с МУЛЕТО / се занимават тези , които имат НУЖДА от това.

medea


Тема Изводътнови [re: Medea_forever]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано13.12.01 02:09



Изводът е правилен! :-) С Мулето се занимава този, който има нужда от това. Както и с всички други неща в живота.
Реалността се намесва и тук. Най-вече. Защото, защо сме тук, ако не за "реални" зрелища? :-) И като ги няма в нормалния, скучен, сив живот, защо да не ги потърсим и Намерим тук? Да благодарим на Му, че ни ги поднася
Муленцето има и чудни теми. Може да пише извисено. Но може и да слиза до дъното. Който не е чел абсолютно всичко, не би могъл да види. Всичко, в продължение на две години :-) Не че ми прави чест, че съм го видяла и разбрала. Но пък понеже съм, мога да избирам кое да приемам навътре, и кое не. Има селективност за този, който е видял пълния асортимент. Или липсата му.
Лошите услуги винаги се оказват добри накрая. Важното е кой Кога се смее ;-)
Ако търсиш теми относно Мулето, да - в тях се говори за него. В другите не се говори.
И аз не намерих точна връзка между Муле и Феминизъм, но щом нещо е провокирало дадено изказване, значи Някой е Намерил Някаква Връзка. Било то и субективна. И щом нещо интересно се е родило от тази Връзка, то тогава е добре дошло. Стига да има разбиране на причините и следствията - на Субективните такива. А сме тук, за да се разбираме. Не да се оценяваме.

Този, който майсторски извърта, рано или късно извърта срещу себе си. По-скоро рано, отколкото късно. Но който е ял от тази трапеза, пак ще яде. И няма да види.

Никой от нас не отрича, че Муле има и прекрасни теми. Имал е и надявам се, ще има. Но и никой не може да отрече, че има и не толкова прекрасни. Люлеене като на люлка за двама... от двора на детската градина Е хайде да се забавляваме, тогава
Но за чия сметка? За сметка на този, когото си избереш
Заповядай!

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 13.12.01 02:11.



Тема Re: Ееееенови [re: ® Anima ®]  
Автор BлaK (непознат )
Публикувано13.12.01 08:06



Запомнил съм най-вече, че мъжете и жените са същества от различни планети и че едни и същи думи, изречени от тях, включват различно съдържание в себе си, най-често противоположно по смисъл. И ако това не се отчете, противоречията са неминуеми.
Извинявай, но другата книга съм цитирал неточно. Тя е "Арабската жена в черно-бяло" от Рена Ибрахим.



Тема Меди и ВИнови [re: BИ]  
Автор BilboB (sir)
Публикувано13.12.01 09:33



не съм съгласен с това за зрелищата - сигурно има и такива

обаче не може да седиш и да приемаш нещата и да четеш последните постинги на мулето например(така и така сме го подхванали)
но всичко има граница на търпимост, не може улицата на която живееш да е зарита с боклуци и ти да чакаш да дойдат от чистота или някой съсед да се сети
ако е един боклук добре, два - става, три - понася се, но когато някой изпълзват кофата за да хвърлят боклуците си около нея и ти трябва да ги прескачаш за да намериш пътя - не става.

какво означава не се занимавай, това е типично - чакането на някой друг да изчисти, я държава, я заблуден съсед, то ще мине - наведи се, премести се и като мине се върни

та - ти ако се заемеш - имал си нужда от боклуци или си имал нужда от нормален и приемлив за теб вид на улицата.

или дотам и обратно


Тема Re: ПРАВИЛНОнови [re: Medea_forever]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано13.12.01 09:46



Използвах риторично образа на МУЛЕ за да изкажа оново, което ме вълнуваше
в този момент.

Така че, с неговите приоми ... не виждам нищо лошо ...

Лошото обаче е, че ти не си схванала проблема, който повдигам.
Явно си неженана - от всичко личи.

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Ееееенови [re: BлaK]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано13.12.01 09:57



Да така пише в началото... продължението е ...
как да се научи жената по-скоро да разбира мъжа
и нито дума обратното как мъжът да разбира жената.

Така например съм запомнила, че в заведение мъжът
жената трябва да се съобразява къде ще го постави да седне
трябвало да бъде с лице към вратата за да му е приятно...
понеже му останал в подсъзнанието отпечатък от времето
когато бил пещерняк и трябвало да пази входа на пещерата.
Обр%

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Еееее,нови [re: ® Anima ®]  
Автор nbb (весела)
Публикувано13.12.01 10:00



ама наистина този нет е ужасен. Не иска да се съгласи с твоето мнение и пак го оряза.
Здравей, Анима !

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Еееее,нови [re: nbb]  
Автор Kpъr ()
Публикувано13.12.01 10:05



Да, крайно време е да измислят и някоя нет-ка!, може ли да има само "нет, нет", къде забравихме думата yes ?



Здравейте!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.