Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано01.04.23 13:13



Психарите по правило са злонамерени.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re:нови [re: Exaybachay]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано01.04.23 16:13



за нещо по-различно става въпрос в това клонче на темата, ако решиш опитай да проследиш диалога ни с Лъчезара по - внимателно



Тема Re: какво е прошката?нови [re: aiumi]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано01.04.23 16:17



май и на теб ти се спяло снощи, никъде не споменавам, че не мога да прощавам на другите:)



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано01.04.23 16:21



май не се разбираме, дай да отложим за някой друг път, когато ще успеем да го направим



Тема Re: какво е прошката?нови [re: Цар Из Род]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано01.04.23 16:21







Тема Re:нови [re: Цар Из Род]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано01.04.23 16:26



тва не съм го издавала, ти от къде го знаеш

Някои губеха разума си и ставаха целите душа, други губеха душата си и ставаха целите разум, а трети губеха и двете и ставаха добре приети в обществото.



Тема Re: какво е прошката?нови [re: jumbles]  
Автор aiumi ()
Публикувано01.04.23 17:34



никъде не споменаваш в прав текст, че не можеш да прощаваш на другите,
но начинът, по който си формулирала темата:

"теоретично знам доста за нея, но познанието за този акт ми се изплъзва"

значение на думата "акт" - единично действие, постъпка, проява.

т.е. - на теория знаеш доста за прошката, но не познаваш самото действие, практическата страна на процеса.

...и тъй като в течение на темата ти разясни, че на себе си прощаваш лесно и на секундата, какво остава да не ти е ясно в акта - ами прошката към другите, поне аз за друго не се сещам, ако има и нещо трето, моля подскажи.





Тема Re: какво е прошката?нови [re: aiumi]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано01.04.23 17:55



и тъй като в течение на темата ти разясни, че на себе си прощаваш лесно и на секундата, какво остава да не ти е ясно в акта - ами прошката към другите


никога не съм възприемала изборите си за грешни, дори да са ми "навредили" по някакъв начин, че аз се обичам с доброто и с лошто в мен
при вас не е ли така?


това ли е моето разяснение, че съм си прощавала лесно?!



Тема Re: какво е прошката?нови [re: jumbles]  
Автор aiumi ()
Публикувано01.04.23 18:17



Да, очевидно ти дори си прощаваш предварително.

Но можеш ли да прощаваш на другите?



Тема Re:нови [re: jumbles]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано01.04.23 22:40



А какво пречи да се обичаш и пак понякога да правиш грешни избори? Нима някой, когото обичаш не прави грешни избори? Всеки греши, това е неизбежно. Въпросът е, да не сгрешиш фатално. Тогава пак ще се обичаш, но не можеш да простиш ситуацията. И ще трябва да си простиш грешката (за да продължиш напред), въпреки, че не можещ да я приемеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.