Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 03.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За мъчениетонови  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.11.19 09:51



близък човек да ти натрапи домашно животно в къщи, когато никак не обичаш, желаеш това, но търпиш ужасни несгоди заради близкия човек. И си нещастен.

Темата е инспирирана от съседката по апартамент - най-печената, добричка и любвеобилна баба, която и двете внучки тормозят да им гледа кученцата - просто й ги тръсват.
Жената отгоре на всичко - освен, че маниак-чистофайница, ами и алергична към животински космаци.

Вий причинявате ли го това на близките си?



Тема Re: За мъчениетонови [re: lipari]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.11.19 10:53



Не.
Освен това, да речем с котка мога да съжителствам криво-ляво, но с куче - но фуцкинг вей!



Тема Re: За мъчениетонови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано28.11.19 13:03



Бившата снаха много държеше да "гледа" кучета... останалите ги извеждахме щото на нея "не и стигаше" времето





Тема Re: За мъчениетонови [re: lipari]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.11.19 13:30



замислих се над префинените форми на домашно насилие - да изнудваш близки или съквартиранти да изтърпяват твоите мании, маскирани под обвинението - ако не съдействаш/търпиш, си жесток и безсърдечен.



Тема Re: За мъчениетонови [re: lipari]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано28.11.19 16:29



Да бе ше ви споделям аз, да не сте ми братовчеди.





Тема Re: За мъчениетонови [re: lipari]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано28.11.19 16:41



Принципно смятам, че всички, които гледат кучета в блок са садисти, особено големи кучета.
Нямаш ли двор, не си добър стопанин. Гледаш да си начешес своята краста, а не толкова, че е грижа за животното.
ПРиродата е създала живите твари такива, каквито трябва да са. Някои си правят къщички, други дупки, трети предават "домовете" си от поколение на поколение.
Кои сме ние, че ще затваряме куче между 4 стени? И за котката важи, но тя е по-домашно животно, да речем, че става.

Аз не бих мъчила животно у дома, нито бих подарила, нито бих дала да го гледат.

Децата ми, като всички деца, искаха и куче, и котка. Обясних, че това са животни, които обичат свободата. разбраха ме. Имахме декоративни папагали, хамстери, костенурка, която беше ранена и прибрахме да гледаме. Хамстерите са били поне 10-ина. Не наведнъж, поред. Тяната продължителност на живот не е голяма.

Къща с двор е друго нещо. Там може всичко, защото са животните са свободни.
Гледала съм куче при мама, но имахме двор. Имахме и котета. Но бяха свободни в двора, а в същото време бяха част от семейството ни.
А, и сега имаме там куче и коте.





Тема Re: За мъчениетонови [re: lipari]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано28.11.19 17:04



Къде ги намирате пък тия добрички роднини вий?



Майка ми не щеше да чуе за животно и аз явно прихванах от нея. Имах само едни риби, дето умраха от старост. Ама май за децата е добре да живеят с животни.



Тема Re: За мъчениетонови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано28.11.19 17:11



На капак на всичко ми подари дакел за един рожден ден (това преди около 30 и кусур години)... ама с него се сприятелихме, обучих го лично на домашни порядки и ред в ходенето навън, разбирахме се с една дума. Липсва ми много и никое друго куче няма да гледам до края на живота си - щото това беше уникално.





Тема Re: За мъчениетонови [re: lipari]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано28.11.19 17:10



на мен що някой не ми тръсне кученце, как па не



Тема Re: За мъчениетонови [re: Quelle]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано28.11.19 17:28



Утре шма мъчат. Два кубика и польвина хоросан,- шофьорът,- ама втория диференциал ни ми работи, и само да има малко трева, и до там и ти го изсипвам.

Ми ся ! И чета за бидони. И ми влетя рап парче в главата, тя проветрива.


И ти ся !
И ния като жювеем в фургони,
ти ся ше ни гърбиш със скъпи бидони ?
Ъхъ ! Ъхъ !

Или на север, или на юг,
твоят ЗИЛ е пълен боклук!

Не идвам за макарони,
зениците шириш ми с твоите бидони.

Ти нямаш визия ! ти нямаш гъс !
но бидоните ти единствени са в тоз околовръст !



И после припев :





Редактирано от Glastar на 28.11.19 17:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.