Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: За мъчениетонови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.11.19 22:56



Не мога да й дам това, но днес развява ушите с гумената топка и като цяло се радва на комфортен живот.





Тема Re: За мъчениетонови [re: holi_day]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано30.11.19 09:40



има весели смешки, има блудкави смешки.
не ти е силен период.



Тема Re: За мъчениетонови [re: lipari]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано30.11.19 15:08



На теб кисел ли ти е?
Какво е компромис в 1 дом - да позволиш великодушно всички да се съобразяват само и единство с твоите желания?





Тема Re: За мъчениетонови [re: holi_day]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано30.11.19 16:08



Ами препратката от змията към снахата не беше от най-сполучливите, отгоре на всичко ни в клин, ни в ръкав.
Представи си, има хора, които си гледат питони и се кълнат, че са много безобидни животинки - с туй съм съгласна, щото съм гушкала питон - и други хора с ужасна фобия или поне потрес от влечуги. Както има и хора, наистина непонасящи кучета и котки. Или поне непонасящи ги в дома си - алергични, гнусливи и т.н.

Та постингът със змията беше в отговор на този въпрос на Сара:

А ако един човек непонасящ животни / по изсмукани от пръстите причини/ живее с човек, който обожава животни и много би искал да има такова в къщи, но е принуден да отстъпи на хейтъра?

Човекът, непонасящ животни, си бил смукал от пръстите причини за това - никаква емпатия към него. Отгоре на всичко, бил хейтър - значи хем си измисля някаква непоносимост към животни, хем хейти зоолюбителя докато отстъпи, бря!

Та - урок по компромиси: естествено зоолюбителят ще се съобрази с непоносимостта на другия към хайвани и гадинки и ще си се отдава на любовта към животните извън дома, както намери за добре. Няма нито една основателна причина да натрапи животно и с това да постави другия в положение на вечно изнервен и раздразнен човек, за да си угоди на кефа. Аз дори изобщо не бих навлизала в анализи и спорове - ама какви са ти причините да не искаш животно в къщи, ама това не са сериозни причини, ама ще свикнеш, ама не ме ли обичаш, че не си съгласен аз да съм щастлива... натиснат ли ме с такива евтини манипулации - фърчат.

Майка ми е пораснала в къща с голям двор, винаги са имали куче, котка, без да се брои другата домашна гад. Но не понася животно в къщи, гнуслива е. Изпробвала съм я с котки и кученца, направо я втриса. В момента вече живее у дома, найш кога ще прибера отново котка - точно никога. Пък сме изгледали купища котки у дома с Липарски. Той пък не обича кучета. Не, че ги мрази, просто не ще домашно куче. Врънках, мрънках, кучетата го обичат, все му се лепят, но не обича да контакува с тях непрекъснато. И големият ми мерак от дете да си имам куче сега си го начесвам с хорските кучета. Тъй ги разбирам аз компромисите, пък ако някой е на друго мнение - фърчи от дома ми и толкоз.





Тема Re: За мъчениетонови [re: Sgraffito]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано30.11.19 20:39



Дълъг текст, а нещо самокритично ? вписахме се, както винаги, като притурка към изданието, както винаги. Прости, провокатори, от тва живеем, паразитираме.



Редактирано от Glastar на 30.11.19 20:35.



Тема Re: За мъчениетонови [re: lipari]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано30.11.19 20:50



Ква баба си бее...ний откога се каним да те ебем, ти баба ще излезеш.





Тема Re: За мъчениетонови [re: Glastar]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано01.12.19 01:00



The more you try to be special, the more you get hurt.



Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: За мъчениетонови [re: Glastar]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.12.19 09:59



Ква баба си бее...ний откога се каним да те ебем, ти баба ще излезеш.


Мъ ти само се ориентирай към геронтофилия, чадо, и ща кача на черешата!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.