Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 06.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: zaphod]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано08.09.09 15:17



Много си е добро за такива като нас дето не разбират. Значително по-добре е отколкото да си дадеш парите на някой инвеститор и накрая да се окажеш с акции от фалирваща фирма



----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!

Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Everybody loves lT]  
Автор Cтoян Xpиcтoв (КАГАН)
Публикувано08.09.09 15:48



това няма да се случи, 80% от фирмите(60% от домакинствата) са теглили кредити в евро ако се девалвира лева ще фалират а банките няма да си вземат кинтите. Банките естествено го знаят и лобират където трябва за да няма девалвация. Забравете за 96/97, случая е друг.

За да остнат хора в България



Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Гpиro]  
Автор Cтoян Xpиcтoв (КАГАН)
Публикувано08.09.09 15:58



Аз не съм на печалба ако ви кажа/само ще увелича конкуренцията/, но понеже знам че надали повече от 1-2 ма човека ще го взмеат на сериозно та иммено за тях го пиша - земеделска земя. Вече съм инвестирал към 7-8 К.И планирам в близките 2 години поне още толкова.
Ресурса не се амортизира. Ще се дават тепърва все по високи субсидии от ЕС. Т.е. ще има доход от рента и цената на ресурса ще расте... Разбира се не земя къде и да е прикаква и да е цена.... После ще трябва укропняване..., абе разправия си е, но пък знае ли човек ако имаш повече късмет може да влезне в регулация след 20 -30 години и да удариш джакпота, още сме млади /някои от нас/.

За да остнат хора в България



Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Cтoян Xpиcтoв]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано08.09.09 16:08



Няма да е 96/97 година, тогава беше хипер-инфлация. Но забрави да няма девалвиране на валутата. Дори девалвирането да не се случи в явна форма (махане на нули, образно казано), цените ще се покачат драстично, което пак ще доведе до обезценяване на спестяванията, а това си е чиста девалвация.



Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Cтoян Xpиcтoв]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано08.09.09 16:09



:)Трябва да има фермери в България, иначе сам ще трябва да копаеш доматите и картофите.



Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано08.09.09 16:11



Преди 5 години си беше много разумно. Просто говориш за времена, които трудно ще се върнат в България.



Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: zaphod]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано08.09.09 16:12



:)Така е, но пък съм си работохолик, а и не обичам пътуванията на екскурзия, повече ме кефи Дискавъри Ченъл. Все пак, работата е интересна и се срещам с интересни хора, което никак не е малко.



Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Гoйko]  
Автор moreol (член)
Публикувано08.09.09 16:22



Баси, пичове вие работа нямате ли? Аз се чудя, кое по напред, вие киснете тука нон стоп, особено пича гойко

. Къде работиш, в сап ли, дай да дойда и аз там



Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Гoйko]  
Автор Cтoян Xpиcтoв (КАГАН)
Публикувано08.09.09 16:29



така и така ще трябва да правя нещо като ми писне от компютрите ;)
Но в определени райони на добружа дори в момента има добра конкуренцияпри арендаторите и се дават 30 50 лв на декар рента...

За да остнат хора в България



Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Cтoян Xpиcтoв]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.09.09 16:43



За да кажеш добра аренда, това означава че трябва цената на земята да е под 300 (500) лв на декар. Иначе си е набутвация.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.