Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Гpиro]  
Автор Simplified ()
Публикувано08.09.09 17:22



Ами много просто, значи:

1. За 5 000 лева си поръчвам на програмисти да ми направят счетоводен софтуер, многоооо добър, на тва там как му се викаше ... точка мрежа, да е професионален продукт, да има инсталация, документация, пробация и др. такива популярни думи от интернета.

2. За 5 000 лева наемам две засукани девойчета, така с по-леко поведение, да ходят да го шиткат тоя софутер.

3. За 5 000 лева следва офис, телефон, имайл, факс и т.н.

4. За 2 000 лева наемам други програмисти да направят веб сайт за продукта. Това флаш, това силверлайт, синхронен, асинхронен скприт, аякс, маякс, цео, абе всичко професионално.

5. С остатъка от 3 000 лева изкарвам едно фамозно обучение в школата на г-н Наков и ставам и аз програмист, за да си доразвивам продукта.

Колко е просто, а?

Fortune Favors The Brave


Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Simplified]  
Автор Joro_M (минаващ)
Публикувано08.09.09 17:32



После може да напишеш книга: "Българската мечта: Как станах милионер с 20 хиляди лева начален капитал."





Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Simplified]  
Автор moreol (член)
Публикувано08.09.09 18:09



Аре полека с 5к да направиш счетоводен софт, освен ако не е някав полу готов готов 6ит, дето за нищо не струва. И полека за 2к някой да си мръдне пръста да ти направи сайт и то на .нет и силвер6ит... само хардуера не можеш со плати с тез 2к. С 5к офиса и разходите са ти за < 5 месеца, а от 6колото на наков нищо няма да научиш. Демек идеята съкс





Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Гpиro]  
Автор moreol (член)
Публикувано08.09.09 18:11



С 20к аз бих си избърсъл Г*за

, днешно време кво друго можеш да направиш, 20к са нищо.

Редактирано от moreol на 08.09.09 18:11.



Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: moreol]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано08.09.09 18:19



:)Напълно си прав, кацнал съм си на онази работа. Жалко, че е за кратко и после ще трябва да се върна към редовните си задължения.



Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Cтoян Xpиcтoв]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано08.09.09 18:20



Виж, ако можеш да напрвиш някоя заменка, от онези, които вървяха до преди броени месеци, тогава ще си яко на далавера.



Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Simplified]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано08.09.09 18:23



:)Я не се занимавай с глупости. За 20К знаеш ли колко курви може да изчукаш, без да си губиш времето с щуротии.



Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: moreol]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.09.09 18:39



хм, чак пък нищо, мисля че може да си купиш няколко бели робини с тия пари, ако не се лъжа вървят между 5 и 10к.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Гoйko]  
Автор Everybody loves lT ()
Публикувано08.09.09 23:06



За да влезнем в Еврозоната трябва да сме 2 години в ЕРМ2 като курсът ни към еврото не трябва да играе повече от плюс-минус 15 процента. Не знам как се връзва това изискване с фиксирания ни курс, но може и да не е проблем.



Тема Re: Как бихте инвестирали 20 000 лева?нови [re: Гoйko]  
Автор Everybody loves lT ()
Публикувано08.09.09 23:09



По тая сметка годишен доход към цена на апартаменти, в бая страни освен България са надценени, включително в страни като Франция и Белгия, където прилична къща струва 400 000 евро, а приличен апартамент 200 000 евро. Е не всеки взима 60-120 хиляди евро на година...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.