Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема За C++ кретеноидите и сектата на опънатите сорсовенови  
Авторc** (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 06:44



Абе... бяха ми надошли едни помисли... поне 3 страници ама ме домързя Та ще се задоволя само да попитам: защо винаги тия тъпаци дето унищожават софтуерната индустрия със опънати сорсове са Ц++ маниаци? Каква е връзката и представлява ли тя психиатричен феномен?



Тема Re: За C++ кретеноидите и сектата на опънатите сорсовенови [re: c**]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано16.03.05 06:56



по-скоро даже Ц маниаци, защото си мислят, че Ц++ е прекалено бавно.
естествено повечето не са наясно кога и защо Ц е по-бързо.



Тема Re: За C++ кретеноидите и сектата на опънатите сорсовенови [re: c**]  
АвторPaдo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 08:34



Долу С++, само Java, да живее Лепа Брена.



Тема Re: За C++ кретеноидите и сектата на опънатите сорсовенови [re: Paдo]  
Автор бaт Koлю (галфон)
Публикувано16.03.05 09:15



Долу Джава! Долу .NET!



Тема Re: За C++ кретеноидите и сектата на опънатите сорсовенови [re: c**]  
Автор BlackEarl ()
Публикувано16.03.05 09:26



Нормално е човек да не харесва нещо, което не разбира.
Не пиша на Ц/Ц++, но това си е най-добрия език.



Тема не С++, а С маниацинови [re: c**]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 09:28



ми мисля че знам защо, ама ме мързи да пиша.



Тема Е, мене не ме мързинови [re: c**]  
Автор Killy-Man Jarro (Висок)
Публикувано16.03.05 11:09



и ще напиша своето мнение.

Според мен, основната причина е в това, че когато един човек знае нещо, което за другите е неразбираемо и трудно различимо от магия, той изпитва едно особено чувство на превъзходтво над тях, което понякога получава доста уродливи форми и в някои особено тежки случаи такива хора започват и да се самообожествяват.

Самото програмиране е основа за такова усещане за превъзходство. Самият аз съм го изпитвал. Мисълта, че можеш да накараш една купчина желязо да работи за тебе и да прави това, което ти й наредиш - нещо, което масата обикновени хора не могат и не разбират - несъмнено води до такива усещания. А като прибавиш и писането на "най-великия език на света - С++", който дори много от така наречените "програмисти" (т.е. специалистите) не разбират, това вече наистина те издига до равнището на Олимпийските богове в собствените ти очи.

Оттук до писането на опън сорс простотии и екзалтирането им проповядване има само една крачка. Ти си вече толкова далече от реалността, че всякакви простотии може да ти влязат в главата.



Тема Re: Е, мене не ме мързинови [re: Killy-Man Jarro]  
АвторPaдo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 11:30



Съществуват прагматични опън-сорс проекти, без екзалтирани проповеднически тъпотии. Даже предполагам, че повечето са замислени като такива. Вярата в 'единствената права вяра' ми изглежда по-скоро личностен проблем, не характеристика на някакъв език или начин на работа.



Тема Re: За C++ кретеноидите и сектата на опънатите сорнови [re: c**]  
Автор Maтa Kocмaтa (избръсната)
Публикувано16.03.05 11:33



Хахаха а ти на какво предлагаш да се пише вместо на С/С++?

Лека нощ


Тема Re: За C++ кретеноидите и сектата на опънатите сорсовенови [re: c**]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано16.03.05 11:34



Контравъпрос:

Защо винаги форумните тролове, които унищожават стойностния разговор във форумите пишат с нерегистрирани никове и говорят глупости за неща, които не разбират? Каква е връзката им между пръстите и централния мозък?

Тъпак! Бягай под моста!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.