Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: За C++ кретеноидите и сектата на опънатите сорнови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Tupcho (аристократел)
Публикувано17.03.05 10:41



верно гледаш като мата космата. сега си представям как се почесваш с лявата ръка над главата, по дясното ухо



Тема Re: Е как? То е яснонови [re: bira_more]  
Автор Tupcho (аристократел)
Публикувано17.03.05 10:43



нали? Джон Атанасов като е гледал наредени пълни и празни бирени бутилки и е измислил компютъра ;)



Тема Re: За C++ кретеноидите и сектата на опънатите сорнови [re: Nobby]  
Автор Tupcho (аристократел)
Публикувано17.03.05 10:51



Между другото ако трябва да разсъждаваме за бъдещето (което незнам дали е препоръчително) Един език е полезен, ако води към правилната посока на развитие.

Бях чел че файловете (кото са изкуствено създадени) вече са възприети навсякъде, но това не означава че това е най-правилния подход, и дали не са изкуствено ограничение.



Тема Re: Според мен тук има самонови [re: bira_more]  
АвторMaster (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 11:11



Защо? Процесът на масова прива....гурувизация не премина ли?



Тема Re: Категоризация ... пак.нови [re: lvan]  
АвторMaster (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 11:13



Не се подмазвай на шефа. Аз пръв си го набелязах и само аз ще се натягам пред него.



Тема Re: За C++ кретеноидите и сектата на опънатите сорнови [re: Tupcho]  
Автор Maтa Kocмaтa (избръсната)
Публикувано17.03.05 13:19



хехе и ти много си подхождаш на ника.

Лека нощ


Тема Re: За C++ кретеноидите и сектата на опънатите сорнови [re: Maтa Kocмaтa]  
Автор Tupcho (аристократел)
Публикувано17.03.05 14:03



мче нали затуй съм с него



Тема Re: Категоризация ... пак.нови [re: Killy-Man Jarro]  
Автор Nero (черен)
Публикувано17.03.05 14:18



Ми, ако вляза в тази роля, ще си намеря работа с .НЕТ бла-бла... Вероятно ще обясня на шефа, че напускам ако не ми даде .НЕТ (защото би ми било по-лесно да не сменям фирмата), пък той да му мисли.

Това обаче няма нищо общо с това дали си харесвам работата - и да не я харесвам, а да искам .НЕТ защото съм решил че така ще съм по-ценен на пазара на труда, пак същото би трябвало да направя.



Тема Re: Категоризация ... пак.нови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Nero (черен)
Публикувано17.03.05 14:23





Всъщност, leading за мен не означава нищо. Затова в маркетинг текстове, в които трябва да определям компанията с една дума, пиша innovative. Тази дума също е използвана до безобразие, но все пак значението й още се разпознава, и смятам че ни характеризира добре.

Редактирано от Nero на 17.03.05 14:24.



Тема Re: Категоризация ... пак.нови [re: Master]  
Автор Nero (черен)
Публикувано17.03.05 14:23



Ако имаш какво да кажеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.