Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 27.04.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Тема за обсъждане на промени в правилатанови  
Автор MaндopМодератор (Man Utd)
Публикувано05.02.12 14:53



Така, кратко и ясно - който има проблем с правилата пуска отговор на тази тема, като описва проблема и предлага решение. Аз отказвам повече да дискутираме проблеми и да решаваме нещата само между модераторите, а после всички нас да обвиняват при проблеми.

Според обсъжданията в тази тема ще се направи списък и проблемите ще бъдат обсъдени на среща след края на сезона.



Тема За мен проблеми няма .нови [re: Maндop]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано05.02.12 15:01



На нас два пъти ни се е случвало да губим мачове заради отлагане . Теглили сме по една майна и продължаваме . Сега за първи път може да бием по този начин . Значи има някакво равновесие .



Тема Re: Тема за обсъждане на промени в правилатанови [re: Maндop]  
Автор 6th Element (Namaste)
Публикувано05.02.12 15:10



1. Дойде ли края на декември/януари/февруари , започват и отлаганията на мачове по английски, италиански, белгийски, холандски и прочее п-ва. С цел да се запази формата на прогнозиране на по 8 срещи от всеки един от отборите, предлагам:
а) всеки един от капитаните на отборите да прогнозира по 8 резервни мача до изтичане на мекия срок за пускане на нападателни прогнози (събота 11:00 часа).С по една прогноза, в колонка 8 мача, според съответните потоци за мача. При отпаднал мач от някой поток, съответния резервен мач го заменя. Резервен мач да се прогнозира само с по една прогноза! Вратарски избивки на резервните мачове няма да са позволени. Резервните мачове ще бъдат от съответния поток за срещата. Резервен мач не може да се дублира и за двата отбора - тоест , предимство да избере по-хубав мач има този капитан на отбор, който прогнозира пръв). Приложимо е, защото е необходимо един поток да има минимум 4 мача.

б) през зимния период на ПМЛ, сините и зелените потоци да бъдат стеснени максимално, като отпаднат "потенциално опасните" , на които масово се отлагат срещи. На мястото на отпадналите да влизат южноамерикански потоци или номинираните потоци да запазят "стеснения си формат", до приключване на метеорологичните проблеми.

в) при елиминационните дузпи в турнира за купата, при отложен мач на съперника, да отпада съответната дузпа за опонента му. Така , мисля е най-справедливо и отборите ще са равнопоставени.


това е на прима виста, като се сетя за още нещо, пак ще пиша



Тема Re: За мен проблеми няма .нови [re: Гoнзo]  
Автор 6th Element (Namaste)
Публикувано05.02.12 15:13



като няма проблем, защо си в темата ?



я си представи,че се класираш на финал за купата и я загубиш след дузпи на някой ОТЛОЖЕН мач..теоретично е напълно възможно
тогава ще ревеш като ранена мечка точно ти, така че не ми казвай,че проблем няма



Тема Re: За мен проблеми няма .нови [re: 6th Element]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано05.02.12 15:18



Е чакай да минем някога първия кръг за купата ............. Тогава ще мислим .
А мнението си го давам , щото все пак трябва да е ясно , трябва или не да се пипат правилата .



Тема Re: Тема за обсъждане на промени в правилатанови [re: Maндop]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано05.02.12 15:21



Проблемите с правилата са твърде всеобхватни, не е като да обсъждаме за пръв път. По-големият проблем - това, че ПМЛ от няколко години насам не се развива в правилната посока - е ясен на всички, но явно няма волята и желанието да се направи нещо по въпроса.

Ще спомена само нещо, свързано с последните събития - в зимни месеци, и особено в периоди като сегашния, когато имаме някакви сибирски студове и повсеместно отлагане на мачове в цяла Европа, просто трябва да се проявява повече гъвкавост и да се включват мачове от други континенти. В споменатата Бразилия например има мачове за 2 потока - първенствата на Рио и на Сао Пауло.

kzl


Тема Re: Тема за обсъждане на промени в правилатанови [re: Stuart]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано05.02.12 17:47



И още нещо. Спокойно може да се помисли по следния въпрос:

мачове Отбор А:
Каен - Оксер - отложен
Бордо - Ница

съответни мачове Отбор Б:
ПСЖ - Евиан
Монпелие - Брест - отложен

Приравняваме Бордо и ПСЖ, признаваме ги за валидни и съответно спестяваме един мач. Може да се помисли по въпроса дори и когато става дума за различни първенства.

kzl


Тема Re: Тема за обсъждане на промени в правилатанови [re: Stuart]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано05.02.12 17:50



Аз съм писал по тоя въпрос още преди време. Не може да вкараш гол в събота и в Неделя по некое време тоя гол да отпадне. Това е пълно безумие. Ако примерно си вкарал двоен гол в събота и водиш 2-0, а на противника му остава един мач от същия поток и го отменят мача ше се обяви за 0-0. Сметай...



Тема Re: Тема за обсъждане на промени в правилатанови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Jair ()
Публикувано05.02.12 18:17



кхм...




Тема Re: Тема за обсъждане на промени в правилатанови [re: Jair]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано05.02.12 18:29



Естествено това не важи за Франция 2 защото там се играе изцяло на ботиране!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.