Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Споделете впечатления за военнитенови  
Автор VirtualStranger (ту тук - ту там)
Публикувано29.06.05 17:35



Много често чувам, да не кажа от всеки, че военните били в голяма степен силно деформирани и изкривени. Аз не познавам много военни, но имам косвена информация за нечий съпруг, за нечий брат... какво толкова им има - това, което чувам за този или онзи, може да се види и при цивилни. Дори мисля, като гледам разни предавания по телевизията, че те се изразяват най-точно и ясно, а всички други увъртат и не може да се разбере какво се крие зад това, което казват. Ама може и да греша поради прекалено голяма добронамереност към хората. В какво наистина се изразява прословутата психическа деформация на военните?



Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: VirtualStranger]  
Авторивaн (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 19:54



Различни влизат- еднакви излизат!



Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: VirtualStranger]  
Авторkoмпeтeнтнa (Нерегистриран)
Публикувано10.07.05 15:36



В секса. Нанизват всичко до което се докопат.сексуални маняци.



Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: VirtualStranger]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 20:46



Най-интересното което съм забелязал при военните е, че вътре в поделенията си се държат съвсем различно отколкото отвън в "нормалния" живот. В смисъл крещят си, вършат гадости, подливат си вода един на друг, муфтят подчинените си доста свойски, постоянно се подозират един друг. Извън поделениятя си обаче са кротки, смирени, не викат, оттеглят се с някакво уж достойнство, не се заяждат, въобще много културни, макар и простовати.
Според мен от двете им лица по-истинкото е това на работата им. За простотията там си има обяснение - тя е норма в в поделенията.



Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: VirtualStranger]  
Автор BИETHAMEЦA ()
Публикувано26.07.05 17:12



За професионалните не знам, но ще ти кажа за мен.
Бях 6 месеца в Плевен войник, и едно от най-тъпите и омразни неща бяха постоянните уборки, варосване и миене. Но след като излязох от поделението и видях каква ужасна мръсотия е навън, разбрах че съм се "деформирал". Цял месец след това ме беше гнус от цивилния живот заради мръсотията. След това ми мина деформацията и си хвърлям фасовете и боклуците навсякъде, и дори си мисля че София е един нормален и чист град.

Това можех и да не го пиша


Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: VirtualStranger]  
АвторSOS (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 20:31



Постоянно имам служебни контакти с тях (уточнявам - не с такива,
които са "в строя", а със служители на Министерство на отбраната).
Ако трябва да споделя впечатленията си, ще излезе като в оня
виц, дето капитанът на кораба наредил на моряците да заместват
мръсните думи с тра-ла-ла и песните им изглеждали по следния
начин: "Моряците са тра-ла-ла, тра-ла-ла-ла, тра-ла-ла-ла,
да тра-ла-ла във тра-ла-ла-ла-то" и т.н.
Все повече се убеждавам, че военните са били на учения, когато
Дядо Господ е раздавал мозъци, затова ги е пропуснал.



Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: VirtualStranger]  
Автор DeeplnsideYou (и танцувааам...)
Публикувано29.07.05 15:14



подкрепям SOS
за нищо не стават
кухи, мудни, празноглави
хора на процедурата
но без капка бизнес мисъл
дай им да прокарват правилници и правилничета с нулева практическа стойност
представи си само - работата, която при мен я вършат 3 (трима?!!) колеги, в МО са я вършили 25 (двадесет и петима!!!!)

какво да става от човек, който никога не е попадал в пазарни условия и цял живот е бачкал в кафез, в идеална изолирана среда, със свои собствени специфични порядки и култура?

треджъди,треджъди, отсекъде...





Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: VirtualStranger]  
Авторпoтъpпeвшa (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 14:33



Чукай на дърво да не ти се налага да познаваш .... Тъпи са, много тъпи, единица мярка за тъпота. Робска психика, съвършените слуги. Липса на мисловен процес, никога не взимат решения, чакат заповед. Нищо не може да ти даде общуването с военни, няма какво да научиш. А да, и се мразят, много. Всеки мрази другарчето си и му подлива вода.



Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: VirtualStranger]  
Автор TONlTA73 (от скоро)
Публикувано02.08.05 14:46



много лошо впечатление имам от военните.просто бегай!



Тема Re: Споделете впечатления за военните [re: TONlTA73]  
АвторDesert_Ant (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 21:18



Като мравка от запаса :) ще ви кажа, че си има хора и хора. През 9-те месеца вярна служба на родината имах "удоволствието" да се запозная с доста от зелените човечета.
Има големи боклуци от тях, но има и хора, които ще уважавам цял живот. Навсякъде има тъпаци, лошото е че критериите в армията са много занижени и там процентното съдържание на въпросните е доста високо.


п.с. като стана думи за военни специални поздрави на всички които служат в 28860 Г. Малина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.