Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: koмпeтeнтнa]  
АвторЦивилeн (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 17:24



Глупости, точно в секса са пълни некадърници и дрисльвци - съжалявам, че не съм записал на магнигофонче да чуеш излиянията на офицерска съпруга - как му е малка пишката на оня и свършва на петото движение и тя как гледала тавана докато оня мъчи и нея и себе си, и мислела какво ще прави за закуска...

Виж, докторите са друго нещо, когато опре до ядене, пиене, пушене и ебане, немат равни.



Тема за висшите чиновенови [re: VirtualStranger]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 15:59



Специално за висшите офицери, ми те по цял ден се чудят какво да правят - безделие + висока заплата не може да не даде някакво изкривяване, ми то освен по цял ден да търкат с лакти плоскостите на бюрата си и да си чоплят носа с някой кламер, друга работа нямат за вършене... чат-пат някое учение за отчитане на дейност, абе тъпанари отвсякъде



Тема Re: за висшите чиновенови [re: няkoй cи]  
Автор dianaxs (frau)
Публикувано12.01.06 15:37



Kakvo da ti kaga , mai si prav.Da pravqt zadaqvki s mladi devopiki nai im varvi.Posle izlizat 4isti i nepristoini za kogo li?leka



Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: пoтъpпeвшa]  
Авторжж (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 00:32



абсолутни пияндурници мошенници дебнещи сомо кво да лепнат гепат отнесат подлоги обучени единственно как да изтърмъчат околните особенно новите пенсионери ,не му стига торбата с ъс заплатъте на куп ,шапката спари за пенсия ами и нагло заемат работни места щото били бедни с една дума ПРОСТАЦИ



Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: пoтъpпeвшa]  
Авторpevas (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 14:57



Има хора и хора.Ето и моите впечатления.В работата на майка ми(училище)повечето учителки са омъжени за военни.Живеят в блокове,цели части на квартали,направени за тях.Семействата постоянно се съревновават помежду си.Кой какъв чин има,колко пари взима,какъв ремонт му предстои,каква кола кара,децата му как се развиват,дори какво куче има.Подливат си вода,разнасят клюки и неверни слухове.В началото на 90те,по време на купонната система,някои от тях дори стигнаха до там,че си снимаха богатите софри и най-демонстративно ги показваха.
Имам леля,чийто съпруг беше военен(вече пенсионер).Та тя ми е разказвала за младините на съпруга си и неговите колеги.Как при всяка една командировка е имал различна любовница;какви пиянски изпълнения и оргии са си правили.Тя е била просто домашната прислужница,въртяла е къщата,отгледала е децата.Колко нощи не е спала за да посреща аверите на мъжа си,то салати,то ордьоври,кристални чаши....всичко за пред хората.Сега той е тежко болен и зависи изцяло от нейните грижи.Но въпреки това продължава да я тормози.Капризничи,не може да яде претоплено,всеки ден тя трябва да готви по два пъти и задължително ястия с месо и куп др.неща.Стигал е до там,че я е замервал с пепелник,защото е забравила да му купи вестник.Не може да проумее и факта,че е пенсионер,положението му е друго,времената са различни.Не може да контролира живота на децата си,както преди.Разказвала ми е колко деца на военни са отървали казармата,други са имали привилегии,трети са набутвани на важни постове без да са компетентни.Дори ми е казвала,че преди години военните са си избирали за съпруги учителки или медицински сестри(тя е мед.сестра),та,когато ги местят от град на град,да може по-лесно и бързо жените да си намират работа.Защото навсякъде и почти винаги има нужда от още един учител или медицински работник.
Разбира се както писах в началото има хора и хора.Познавам двама мъже,военни,много добри в своята област.Освен това са изключително ерудирани,търсещи постоянно знания,имащи различни от професията си интереси и хобита.Единият е женен и има прекрасно семейство.Сигурна съм,че има още много като тях.



Тема Алоооооооооооонови [re: BOEHEH]  
Автор Copper Solid (стоманолюбец)
Публикувано21.03.06 10:52



Военен, за разлика от повечето пишещи тук, аз се занимавам с близка до вашата дейност-оръжейна търговия и знам много добре колко сте подготвени в тази част.НУЛА- това ви е подготовката.Не познавата съвременните оръжейни системи и калибри и за вас развитието на оръжейната техника свършва през лятото на 1947 г с ТТ и АК 47.не минава ден, без някоя тъпа и некомпетентна шапка да ми се обажда за пояснения относно някоя оръжейна система или калибър защото не му говорят нищо.Толкова ви е грамотността.Така че, айде нема нужда, Всичките бих ви изхвърлил на улицата, нещастни смукачи на пари.

Убий тялото, главата ще умре сама.


Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: VirtualStranger]  
Автор LuboPenevМодератор (Sir)
Публикувано25.03.06 11:27



Военните са хубави хора, не ме занимавайте с провокации.

Изтри ми се профила. Защо?


Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: VirtualStranger]  
Авторnikoy (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 20:43



първо да уто4ня,4е съм заваршил военно у4илище.много е видимо,като си в контакт с военни с голям стаж в службата.погледа,на4ина на изказване,имаш 4увство 4е си срещнал психи4но болен.и при тях има хора всякакви.не вси4ки са такива,но тези кото са деформирани много си ли4ат.не подлежи на описание,трябва да се види.аз ли4но сред цивилни не съм срещал такива,не до такава степен.службата задълбо4ава ве4е съществуващи психи4ни проблеми.при други обстоятелства е по малко вероятно да се стигне дотам.



Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: VirtualStranger]  
АвторSasedkata (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 12:51



Ne mislya, che voennite imat poveche izkrivyavaniya ot uprajnyavashtite drugi profesii. No imat sklonnostta da spasyavat sveta ot sebe si.



Тема Re: Споделете впечатления за военнитенови [re: Sasedkata]  
Авторkilowat (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 10:57



ами да ви кажа първо че не са паразити !!!
при всяко бедствие защо викат военните структури като са много отворени ???
имат наистина много трески за "дялане" ама кво да ги правим такива са си
има значение и от рода войски сега не може да се сравнява примерно ВВС-то с Кашиците няма място за сравнение аз през цялата служба не са ме дигали един път под тревога а приятели които са били в плевен и казанлък направо са ги сцепили от тревоги и от учения .
тука се върнаха като хора с промити мозъци доста време им трябваше да влязат в релси.
има страхотни професионалисти в армията не е вярно че са мързеливи и тн .
понне тез дето служих с тях редом работиха с мен старшината хванал косата и коси с мен :) как ви се струва ??
но както четох в един пост беше много чисто в поделението един фас не може да се види !! а на вън беше голяма мизерия .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.