Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Е,нови [re: Smile]  
Автор SimonP (comment)
Публикувано10.06.05 10:20



Хм, рискувам да се намеся неканен, но наистина ми е интересно да видя една програмистка, която е и ЖЕНА :) Познавам няколко програмистки - до сега ни една не ме е вЧепетлила :) Може да си ти, знам ли?



Тема Кой те знае де блеешнови [re: SimonP]  
Авторcommercial (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 16:53



В нашата фирма имаме една колежка, дето като облече нещо по-разхвърляно и почваме да си настъпваме езиците... А и другите колежки са твъъърде сочни... Но мога да ти подшепна на ухо, че в изпитната комисия освен шефове участаваха и ИП-та...



Тема Re: в плен на вдъхновениетонови [re: PearlGirl]  
Авторчykyмбa (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 22:56



Please, I am badly in need of you phone number!!!



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: avi]  
Автор Eтa ()
Публикувано11.07.05 09:00



здравейте, изчетох цялата тема, много ми беше интересно, но държа да кажа, че според мен програмистите са едни от най-начетените и интелигентни хора въобще - няма значение дали са мъже или жени. Освен това изобщо не съм забелязала да имат проблеми с потентността (това от личен опит)



Тема АЗ , Мечтите ми и ПРИЯТЕЛЯ Мечта :)нови [re: Sunny Ray]  
Автор Xepцora (СЪР Дитко Петко)
Публикувано26.07.05 19:32



искам аз.. искам аз да кажа , Може ли аз да кажааааа :))))
Аз най-накрая разбрах какво е туй приятеля на жената и що не го иска :))

ПРИЯТЕЛЯ...... ЕХХХ приятеля :) , за да иска една жена да бъде такъв ,значи са валидни следните комбинации от причини,а може и сите на веднъж :))
БЕДЕН, ГРОЗЕН ,БОЛЕН и ВОЛЕН :)))) последното има пояснение и изключение на пояснението

1.ВОЛЕН- В прекият смисъл на думата - прекалено свободомислещ човек,неискащ да се съгласи със много силни принципи на ЖЕНАТА или Д А С Е О Ж Е Н И З А Н Е Я пак поради причини,които ТЯ може да не разбере или той да пази в тайна.... и така отива в бездната "П Р И Я Т Е Л И "
ИЗКЛЮЧЕНИЕ: ВОЛЕН - Просто Кръшкач ,който не се дава така лесно и жената не иска да го загуби :)

ПРИЯТЕЛЯ:
уточнение.... АМИ АКО СЕ ПРАВИ...??? Ако иска да види каква е ценностната ви система? ако иска да види КОЛКО ГОДИНИ ЩЕ МИНАТ ДОКАТО постигнете целта,която ви се изплъзва.... Защото това което искате могат да ви го дадат не тези от които го искате,а други :))
Правило ли ви е впечетление Жени... когато пожелаете нещо ,то не идва от подходящият човек(сещате се за коя ваша мечта говоря)
Когато Пък ви го предложат.. Вие не го искате
Когато Неможе е сладко... иневъзможно
и настъпва сдух :))) НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА
единствено невъзможно е да стане във времето ,което сте си определили в ГЛАВАТА и за човека ,който НАТИСКАТЕ. А всички тези приятели ,които са си тръгнали и сте изгубили са могли да ви дадат и да изградат всичките ви мечти... само ,че не сте виждали ПЪТЯ ,по който това ще стане :)
За да видиш Пътя трябва да Имаш Пътници ,които да ходят по черният път.. да им хареса ,да го отъпчат и след като оценят романтиката, да създадат Удобствата на съвременият Свят и да асфалтират и заздравят отношенията ,така че Всичко да върви някак си така,както сме желали ,ЗАЕДНО С ЛЮБОВ ,МЕЧТИ ,КОИТО ДА НИ ВОДЯТ и ПРИЯТЕЛИ.... но ПРИЯТЕЛИ ,които са заети с половинки,за да не стават БЪГОВЕ :))))


из житие и страдание на грешнава Херцога. :)))

от Мен Целувки , а от вас МЕРСИ :)


Обективен Реалист ™

Редактирано от Xepцora на 26.07.05 19:39.



Тема Re:нови [re: avi]  
Автор_not_me_ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 17:06



Ако се чувстваш толкова недоебано, от гаджето си програмист, ами сложи му рога.

Пълни глупости, програмистите развиват логическо мислене, но това не води до професионални изкривявания.



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: avi]  
АвторПpocтПporpaмиcт (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 12:03



Малииии, колко мъка има на тоя свят... Ти някога да си имал/имала вземане даване с програмисти ? Освен случаите, когато ти посочат някой и ти прошепна "ей-тоя е програмист' и седите и го гледате под лупа дали е толкова странен колкото разправят ?
- "не се интересуват от нищо, нямащо връзка с работата им"
--- Аз във фирма от 200 души не познавам човек, който да дава мило и драго за работата си. Хората си имат техни си занимания, аз си имам мои - това че мен не ме кефи, че Генчо бачка по проекта на Файъфокс в извънработно време си е само мой проблем. От къде на къде ще казвам на някой какво да прави в свободното си време ?

- "са способни да не спят и да не се хранят до завършване на поредното задание, независимо колко време отнема /интересното е, че винаги отселяват/"
--- Не е задължително. Човек от време на време прегаря и има нужда от почивка. Аз примерно на 3-4 години си взимам няколко месеца почивка и после пак скачам на въртележката. Така вече 12 години.

- "не обичат да пребивават на открито по светло; дразнят се от шум"
--- За светлината - амизависи какъв му е режима на човек. За шума - не познавам някой, който предпочита олигофрени в 3 сутринта да крещят от отсрещната сграда "Курви ! Баща ви е пиян !". Или пък какъвто и да било друг шум... Тва като цяло си е баси тъпия пример.

- "опитват да прилагат в реалния живот функции от програмирането /напр. if...... then....... и това няколко пъти/, което им създава известни проблеми в общуването"
--- Ми няма да повярваш какви неща могат да се постигнат с подобна практика. Естествено след като човек понатрупа житейски опит и се научи кога да го прави и кога - не.



Тема Re: За програмистите и техните странности... [re: avi]  
Авторmorsko svinche (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 10:52



I'm a little bit off the chain, you can call me insane, but the fact remains
that I'm a pyscho
Better get it through your brain, when you say my name, never say it in vain
cause I'm a pyscho



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: avi]  
Автор LordDaemon ()
Публикувано19.08.05 11:09




по тъпо, идиотско и смешно твърдение не бях чел


What these bitches want from a nigga?


Тема Re: За програмистите и жените им [re: [desi]]  
Автор SesilO1 (new)
Публикувано08.09.05 15:43



Четох, четох и мноого се забавлявах на цялата тема и особено на Вашето семейство. Та не сме единствени!!! УРА!!

Има обаче някои съществени разлики. Тате сглобява компутри, а мама пише някакви си там програмки. Семеен закон номер едно - в къщи не се говори за работа. Закон номер две - в къщи не се работи, освен ако не е супер належащо и то само след полунощ ако ти изнася. Закон номер три - през уикенда не се стои в къщи. Закон номер четири - в къщи не се играе на комп. игри.

Хулиганка - 1 бр. Любими занимания - Том и Джери, тичане, гонене, стреляне и возене на счупените кукли на камиончетата, борене на тати.

Любими занимания - ходене на кръчма с приятели (по стечение на обстоятелствата все програмисти, sysadmin - и и прочие и 1% с други професии, та приятелски закон - не се говори за работа, а ако случайно се наруши и се отплеснем ни напомнят за таралежа.), пикник, четене на книги, гледане на филми - предимно фентъзи признавам, хапване, пийване ( тези три работи ), обсъждане на философски въпроси и прочие.

Освен по броя на хулиганите, явно изоставаме и по броя на компутрите, че са ни само четири, но все пак сме младо семейство, само на 2,5 г.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.