Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:29 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: Bълk]  
АвторDARK (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 08:58



До журналиста по статията! csdemo не е един човек и PAYFORFREE не е един човек можете лесно да направите справка като отидете в arenabg.com и установите че и двата акаунта са активни и продължават да функционират просто от НСБОП немогат да разберат че и да се скъсат цяла година да работят няма да могат да направят нищо!Истината е че просто неразполагат с професионалисти!А даже и да разполагаха с такива това нямаше много да им помогне!Българинът когато се нуждае от нещо винаги ще се добере до него!За това Тоrrent потребителите винаги ще са крачка пред НСБОП!До НСБОП да не би да се свършиха убийтвата да не би да спряха да внасят дрога през границите ни да не би да се свършиха корумпираните митничари , държавни служители и политици да не би да намерихте убиеца на двете сестри , да не би да намерихте гумите и джантите които откраднаха от мазето ми ??? да не би да намерихте регистрационните табели на колегата ми които бяха свити пред погледа на охраната на сладкарница романс в симеоново!За това ли плащаме данаци?За да си правите PR кампаний гонейки призраци защото господа csdemo и PAYFORFREE са призраци нещо неуловимо , нешщо което съществува само в мрежата и което никога няма да можете физически да спрете колкото и човека използващи тези акаунти да заловите!Лов на вещици това правите в момента!И даже след някоя и друга година да успеете да се преборите с arenabg.com ще се пръкне нов тракер все едно няма една камара други и пак ще трябва да водите такава битка!Има и DCC хъбове и P2P клиенти има и виртуални мрежи (VPN) има и проксита!Това е защото най-демократичното място на този свят е интернет-а направен от хората за хората нещо което неможе да се манипулира нещо което дава свобода към неограничена по брой и количество информация!



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: Bълk]  
Авторslims (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 10:58



колеги, не се сърдете на потребителите.
те са си такива и ще стават все по-ограничени.
светът е тръгнал към строга специализация, така че няма накъде.

аз лично първоначално се ядосах, после се посмях ... и накрая ми стана много тъжно за тях ... така че смятам да приключа с тази тема



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: Bълk]  
АвторПeпчo:) (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 11:16



Ето,сега специално за Теб ще пиша на кирилица!
Пишката ми явно ти е взела вниманието!Досега не сьм си имал работа с педали и не мисля да започвам с Теб.
Приятен ден и успех в тьрсенето на сродни души!чао,смешнико!



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: Димитъp]  
Авторпcиxo (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 11:17



Е те тва е България.... Немам какво повече да кажа....



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: Димитъp]  
АвторmAs7eRa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 12:26



И според тебе всички програмисти и системни администратори са "най-жалкото и най-нещастно същество във вселената "? Ем какво да ти кажа бахти малоумника дето си



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: Bълk]  
Автор Wollf (laughing)
Публикувано28.05.06 13:18



ти ако можеш да четеш и си запознат с комютръте ...
Адаш, не се стягай То си е вярно че много хора пишат без да могат да четат. Някои написаха цели книги, като Виктория Бекъм например, но когато бях ученик нямаше интернет, компютри, мобилни телефони и телевизията беше чернобяла, така че единственият начин да се сдобия с познания за света беше четенето. Това което личи от някои писаници тука обаче е до болка познато в човешката история. На света винаги има малка група хора които са с повече възможности от основната маса в някоя област. Ако обществото се нуждае от тези им познания, тогава нещата винаги се развиват по един и същ сценарий. Общесвенните ръководители (политиците, както сега им казват) сатанизират образа на хората от тази група в очите на останалите за да могат да оправдаят ограбването на труда им и да ги държат под контрол. Това принуждава групата да се затвори в себе си и да ограничи до минимум контактите с хора извън нея. После следва неизбежната развръзка - така изолираната група не е ефективна и полезна нито за хората в нея, нито за обществото като цяло, така че същите политици сменят тона на противоположен и започват на висок глас да говорят колко са полезни и необходими умните хора. Единственните които си го отнасят с пълна сила са щурмоваците - поради вродената си ограниченост те не разбират че нещата са се променили и е време да спрат. Ако искаш примери - прочети историята на културната революция в Китай . Или може би за съдбата на Ернст Рьом. А можеш да се пробваш и с историята на алхимиците от средните векове на Европа.

И най накрая нещо лично за мене. Аз не съм нито сисадмин, нито програмист, макар че ми се налага да пиша дребни програмчета за лично улеснение. Просто хората с моята професия изпитват същите затруднения, и затова разбирам какво им е на колегите програмисти. Това обаче не пречи да получавам достатъчно добра заплата за работата си, така че да нямам особенно желание да бягам навънка от страната, а и да обръщам достатъчно внимание на семейството , приятелите а и на външният си вид и физическото си състояние. За последното - ако съм пръхтяща лоена топка, ще преча на работата на колегите в офиса, а и няма да издържа дълго време на стреса с който е свързана работата ни. Всичко негативно описано по горе си е просто митология която няма абсолютно никаква връзка с реалността.



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: Димитъp]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 21:36



Тоя който е писал статията е отктовен пасивен хомосексуалист. Тъп и неуспял в науките и набарал пари по незаконен начин, които му дават чувството че е умен и голям, което по нормален начин не може да постигне.
Диагноза - ЗАВИШЕНО НЕАДЕКВАТНО САМОЧУВСТВИЕ.

ППМ - Пут*а му проста майчина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.