Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: :)нови [re: avi]  
Авторas (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 00:50



TI si monogo tup ...iskam te.....;))0



Тема Re: в плен на вдъхновениетонови [re: viva]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано28.05.06 01:21



започва да пише на кирилица



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: Wollf]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано28.05.06 01:22



ти ако можеш да четеш и си запознат с комютръте научи пепчо-пишката как се пише на кирилица



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: bez-znachenie]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано28.05.06 01:30



В отговор на:

А още едно уточнение ако работиш в офис и ти изискват всеки ден костюм на работата,според вас можеш ли да ходиш смачкан и немърлив?




можеш да ходиш по късите гащи и тениска, но трябва да си избереш работодателя. Не мисля, че ти си от класа на тези избиращи самия работодател или от тези канени от работодателя.



Тема Re: За програмистите и техните странности...нови [re: Димитъp]  
Автор3yбpaчa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 01:32



Е тва дето е писано е голям купон. Има само едничка хилава истина в сичките безсмислени редове. Но както и да е казвал съм, че с развитието на интернета и у нас кретените вече надделяват а на тъпанара не му правят впече тление тъпотиите дори и когато сам ги ръси. Та сега в тоя дух че задам едно въпросче на господин философа. Ако ги нямаше тия жалки подобия на хора сега на майка си на з...ка ли щеше да пишеш тия тъпотии?



Тема Re: Тесногръди комплексари!нови [re: root]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано28.05.06 01:35



споко ... 90% от потребителите на форуми и сайтове на запознавства са секретарици и счетоводителки



Тема Re: в плен на вдъхновениетонови [re: viva]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано28.05.06 01:42



мдамм ... то за морските свинчетя няма бъгове и те чуждо мнение (чосто по женски) не ебават



Тема Re: в плен на вдъхновениетонови [re: ***]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано28.05.06 01:44



хех .. програмисти нямат проблеми с шефове - шефове имат проблеми с програмисти или по-скоро с две неща - или недостиг на пари за заплата или текучест на кадрите.



Тема За хитрия малопишковец Димитър...нови [re: Димитъp]  
АвторDrugiaRoot (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 02:28



Аз по принцип съм сисадмин. В момента получавам много повече пари от всички мениджърчета на моите години. Обмислям дали да не напусна тази държава (имам няколко предложения за работа навън). Искам да напусна не заради проблеми в професията, ами заради това, че татковината ни е пълна с малопишковци като Димитър.
Аз по принцип много обичам малопишковци като Димитър да ме заплашват. Това ми е нещо като хоби. Много пъти са ме заплашвали, но досега нито веднъж никой не ме е "изчаквал за да си поговори с мене". Но иначе ще ми бъде много приятно някой малопишковец (напр. Димитър) да ме "изчака". Обикновено не ставам тихичък след като си поговорят с мене...



Тема Re: в плен на вдъхновениетонови [re: viva]  
АвторSulio s dylga kosa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 03:06



vqrno si e...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.