Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 30.05.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано15.08.15 13:20



Интересно защото аз имам други наблюдения - силно сексуалните жени на младини са много леки жени които впоследствие им идва акъла в главата да градят сериозни и стабилни връзки. Само че аз не мога да простя едно леко поведение в периода на пубертета независимо в какво в крайна сметка се е превърнала дадената жена.

Наистина жените са тези които избират мъжете, само че това определено не важи в моя живот. И знаеш ли защо? Защото по принцип ако наблюдаваш повечето естествени връзки с изключение на комерсиалните връзки поставени на базата на много пари то жените са с по-елементарен и беден генетически материал от мъжете с които имат връзки. А аз това не мога да приема по никакъв начин...



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 13:22



Ще обядвам и ще ти отговоря.





Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано15.08.15 13:27



Ок, ще чакам отговорът. Приятен обяд!





Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 13:57



В пубертета, може би, но до 20 годишна възраст жените кротват. Тогава, в пубертета, много зависи от средата и възпитанието. Тогава хормоните бушуват, а личността е още неосъзната и много зависи от родителския подход и приятелската среда. Ако родителите се отнасят с неразбиране и забраняват излизания и прочее, момичето или е слаб характер, поддава се и се затваря или бунтарски не слуша, бяга и прави каквото й хрумне. Но, ако родителите проявят разбиране и са по-скоро приятели на момичето, отколкото строги възпитатели, тогава нещата се канализират и може да се стигне до една-две връзки с момчета, но нещата са под контрол. Приятелската среда също повлиява, но и с това момичето може да се справи, ако има родителска подкрепа.

Когато мъжът избира жената, обикновено той я купува. Когато един мъж купува жената, значи жената не е на високо ниво и позволява това да бъде сторено и да я имат като вещ.

Има някои случаи, когато нещата стават отсамосебе си и изведнъж, та не се знае кой кого е избрал точно.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор B e l v i t a ()
Публикувано15.08.15 19:03



Ааа Отчаяни съпруги в началото беше много стойностен. :D После не съм го гледала.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: B e l v i t a]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 19:32



О, Кафенце, добре си дошла в клуба на престъпността!



Може и да е имало нещо стойностно, не знам какво, не съм го гледала. Като видя, че дават някакви оплакващи се жени и отмъстителки някакви, превключвам телевизора. Гледам предимно криминалета, защото ми е интересно дали ще позная престъпника предварително. И то такива, които го разкриват в една серия. Харесва ми "Убиийства в Мидсъмър". Понякога гледам някоя серия от "От местопрестъплението".

Гледала съм почти всички серии на "Чест и уважение" заради Габриел Гарко, много ми харесва:



Редактирано от Lucky Eva на 15.08.15 19:33.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор B e l v i t a ()
Публикувано15.08.15 20:32



Точно днес видях много ясно как ги правим престъпниците. Заградена детска площадка. Мойта щерка е на колело. Стигаме до оградата и тя казва: о, тук е забранено за колелета (има табела).
Обаче вътре въртят колелета три деца.
Та ето от кога ги учим, че табелите не носят информация



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор B e l v i t a ()
Публикувано15.08.15 20:38



На мен отчаяни съпруги ми беше свежарски, гледала съм първия сезон. По-тъпа е родната действителност. Ако ще има отмъщения, поне да са забавни, а и красиво замислени. Убийства в мидсънър ми е любим, ама с първия актьор. Иначе криминалета с много стрес избягвам.

А иначе днес е време и с престъпността да приключим :D



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: B e l v i t a]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 20:50



Имаше един филм с Антонио Сабато, "Свещеник и баща" в 2 серии, той ми е направил много голямо впечатление едно време.





Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: B e l v i t a]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 20:51



То да е само това, бащите от малки поощряват синовете си да карат без да имат правоспособност и навършени години.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.