Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 03.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За книгите на Г.Стоевнови  
АвторASD (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 13:31



Какво мислите за тези книги ,и немислители че дори да има и най-малката доза истина ,би трябвало да се задвижи полицията.Поне по думите на автора никой него е привиквал,а незнам това монче колко ще изкара още?!?



Тема Re: За книгите на Г.Стоевнови [re: ASD]  
Авторt.m. (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 21:49



Еми за мене малко нереално изглежда да е един от вишето ръководство на СИК както той твърди и след 2 години да стане писател и дапочне да пише кво било и как било. Възможно е да има някакви информации, но прекалено много окрасява нещата и е видимо,че голяма част от тези детайли дето описва няма как да са истина. Например,че Пехливанов ше ебе някаква селянка дето го излъгала,че е Алисия и подобни небивалици.



Тема Re: За книгите на Г.Стоевнови [re: t.m.]  
АвторCмeшko (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 20:27



На мен ми е голям смешко тоя пич. Бил е 116-та дупка на кавала сигурно в сик, щом не познава лично дори маргините. Как да не седне прокуратурата да се занимава с измишльотините му. Той ги реди като маниста - кръстник, по-кръстник, чакам да видя кой е най-кръстника. Само като го видите как изглежда тоя плондер нещастен, би трябвало да ви е ясно какъв безобиден и нищожен пушльо е



Тема Re: За книгите на Г.Стоевнови [re: Cмeшko]  
Авторtttt (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 21:03



interesno ako beshe smeshnik zashto ima ohrana ot 25 4oveka?



Тема Re: За книгите на Г.Стоевнови [re: tttt]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано01.03.08 02:31



в книгата ли пише така?



Не знам мене лично не ме дразни особено, но просто голяма част от нещата дето ги разказва са научна фантастика.


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: За книгите на Г.Стоевнови [re: Zeljko Raznatovic]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 08:15



лично в НДК го видях с 17 човека охрана и то доста внушителна бих казал.Едва ли друг автор би писал толкова смело за живите престьпници,пьк и всичко квото казва се случва,наскоро пусна и в 1 вестник негови снимки с убиици,когато оня смешник Слави Ангелов и другите убитаци почнат да пишат за живите мафиоти или престанат да пишат за 'останали части от групировката ВИС' и почнат да им сьобщават имената тогава бих ги признал.



Тема Re: За книгите на Г.Стоевнови [re: a]  
Автор Zeljko Raznatovic (hero)
Публикувано02.03.08 03:23



Еми явно го е страх,че ше му теглят един бой (най-малкото) за нещата, които пише. Все пак набеждава Маджо за хомосексуалист и още много други хора. Има два варианта: или някой го е инструктирал да пише против определени хора или всичко е цирк.


Kosovo Je Srpsko, Srpsko Ostace

Тема Re: За книгите на Г.Стоевнови [re: Zeljko Raznatovic]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 00:19



За мен лично тоя Г.Стоев си остава малко загатка.

Характерно за книгите му е, че главите са подредени едва ли не на случаен принцип, е така да ги има, хронология почти липсва, защото са просто нахвърляни случки.

Като ги чета, имам усещането, че срещу мене стои някъв квартален пияница, който насъбрал информация от вестници и клюки, стигнал до някакви умозаключения, ми ги поднася, постоянно досещайки се за нещо, което в определени моменти е абсолютно ирелевантно към разказваното.

Другото много интересно е, че тоя човек е абсолютен ангел в книгите си, едва ли не божество, което се числи към тия среди, всички почитат, незнайно, или поне неразкрито от него защо. В БГ Кръстника 1, Маджо и Поли Пантев го замерят само с пачки за мокри поръчки един срещу друг, а той нищо не прави.

По-конкретно за книга 3 на БГ Кръстника, понеже ми е най-прясна като спомени.
Написаното за Таки, ами извинете ама всичко това го има в интернет и по медиите, доста преди той да го преразкаже в книгите си - за Славчо от бригадата с чуковете, за свиделството на Пехливанов при побоя над строителния предприемач и тн.
Другото много култово, забелязващо се и в другите части от поредицата е, че тия уж босове, нямат едва ли не 10,000 еврака в джоба. Кирчо Малкия уж натискал Баретата, заедно с тоя Пепи Щангата, на хероиновия пазар, па то нито той, нито щангата нямат пари.
Уфф, поувляках се, но в заключение ще кажа само, четейки неговите романи, у мен остава впечатление за една градска легенда, подкрепена тук-там с всеизвестни факти и преки наблюдения на Г. Стоев.



Тема Re: За книгите на Г.Стоевнови [re: ASD]  
АвторASD (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 21:50



А сега ,когато го няма вече Момчето ,какво ....



Тема Ами нищо.нови [re: ASD]  
АвторП-т (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 09:32



То пък като го имаше какво толкова. Жалко все пак, това е човешки живот и той ще е бил скъп на близките и приятелите си, като всеки един друг човек. Познавах го бегло (дори чак когато се прибрах си припомних кой точно е той. Опитах преди време да чета една от книгите му (дори не си спомням заглавието й) - всеизвестни неща от жълтата преса или от хормоналните изблици на някоя като Марги Михнева, анализирани на ниво - кварталната кръчма в 19 ч. вечерта. Изявленията му, че е бил в групата за "мокри поръчки" е просто абсурд, аз него няма да го пратя да ми купи цигари и това е сложно за него. По времето когато го познавах все се фъчкаше - кого познавал, кой му бил приятел. Още тогава правеше озадачаващото впечатление, че слага в един кюп различни хора - вярно все в един същ "бизнес" но конкуренти, как и едните и другите му бяха все яки приятели. Твърдеше че е счетоводител но не правеше впечатление на много запознат с материята.
Причината да стане известен е че българинът иска постоянно да чува гадости за силните, богатите и известните но в същото време по си е друго да се святкаш че ги познаваш лично и че сте сакъ приятели. Аз лично съм сигурен, че Поли Пантев дори и не е подозирал, че има такъв приятел и съветник като Г. Стоев.
Гледам по-горе някой кълне и се тръшка какви разкрития и каква информация имал - ами то точно тая информация всеки може да си я има че и по-надеждна стига само да седнеш в някое на кафене на раздувки и готово.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.