Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 22.05.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Колко приятели имате ?нови  
Автортъжeн (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 23:25



Не познати, не близки, а приятели в истинският смисъл на тази дума ?

Аз май нямам такива. Общувам с толкова много хора, но приятели няма. Всеки си гледа собствения интерес, малко са хората на които можеш да разчиташ. Други, които ги смяташ за такива те разочароват по един или друг начин.
В последната година и нещо се сдобих с двама може би добри приятели, но времето ще покаже, надявам се.
Постигнал съм не малко, имам повече от колкото ми трябва, но нямам приятели. Или поне не колкото ми се искаше да имам.

Дано вие сте по-добре от мен.



Тема Re: Колко приятели имате ?нови [re: тъжeн]  
Автортъжeн (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 23:28



сори, сбърках клуба. Това беше за клуб "Споделено" ако може модераторът да я премести или изтрие.

но пък от друга страна ако някой има нещо да каже...да заповяда.



Тема Re: Колко приятели имате ?нови [re: тъжeн]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано22.11.07 23:54



Е, лошо няма и да си стои


Някой може да сподели нещо, което да ти е от полза



Тема Re: Колко приятели имате ?нови [re: тъжeн]  
Авторdjydit (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 22:19



poniakoga e po dobre da si sam otkolkoto s nepodxodia6t.vinagi 6te te razo4arovat.taka 4e izbirai.niama takova ne6to kato istinski priat.zabravi



Тема Re: Колко приятели имате ? [re: djydit]  
Автормopee (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 01:32



няма перфектни приятели защото няма перфектни хора.....нали така всеки греши близките са за да прощават понякога.Затова някой ти е мн добър приятел за да може да те разбира дори когато е ощетен от грешката ти



Тема Re: Колко приятели имате ?нови [re: тъжeн]  
Авторпpeдaдeнaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 17:49



ами да,така е.истински пирятели не вески има или си намира.просто егоизмът е твърде силно качество,особено в днешно време.малко му трябва на човек,за да забрави за морала и да предаде.

оттам натсетне нито извинения помагат,нито даване на втори шанс.предателят веднъж е предател и втори път.ето,майка ми се разочарова от две свои приятелки,за които никога не мислеше,че ще я предадат.но първо дъщерята на една от тези приятелки предаде мен,а после и майка й си показа рогата.направо двойно прецакване.сега още повече изгубих вяра в хората,вяра и в самата мен.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.