Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 11.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ВНИМАНИЕ серопозитивна компаньонканови  
АвторПPИTECHEH (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 23:27





от сигурен източник знам че едно от момичетата от сайтoвете за компаньонки е серопозитивна ,


въпросното момиче работи с още две нейни приятелки и предлага цялата гама от услуги - от еротични масажи до строга господарка.
сигурен съм че сте виждали снимките/обявите им понеже сайтът им работи поне от 2-3 години



имам следните въпроси :

1) ако предположим че съм се възползвал от услугите и, дали има вероятност при четири сконфузни ситуации, при която ми се скъса презерватива да съм прихванал нещо ?,


Въпросната компаньонка на няколко пъти се съгласи да ми прави орален секс без презерватив. Сега предполагам че е правила същото и с други нейни клиенти.

2) СПИН може ли да се предава чрез вагинален секрет?


след секс често установявам че съм измокрен със секрети на скапаната курва в областта на слабините ми

освен със въпросната компаньонка, имах контакти и с нейната приятелка - слаба блондинка. В сайта виждам че те предлагат и групов секс.

3) Ако предположим че някой е правил групов секс с двете едновеременно, възможно ли е едната да е заразила другата по време на такъв акт - с вагинален секрет?


Правил съм стандартен и нестандартен секс с другата и на няколко пъти презерватива се къса в много сюблимен момент.......

4) От няколко месеца, не виждам снимката на блондинката на сайта им. предполагам че вече не не работи.

как мислите какво е станало?


аз си мисля че другата е серопозитивната, но дали не е възможно блондинката също да е открила че е заразена и заради това да е откачила и да са се скарали ?





посъветвайте ме какво да правя


кофтито е че през последната година и половина бях редовен посетител в някои от така наречените клубове :

Редактирано


вече не си спомням с коя какво правих но освен при гореописаните ситуации имам поне още няколко скъсвания на презерватив, незащитен орален секс и на другите места.

КАКВО ДА НАПРАВЯ ??

КЪМ КОГО ДА СЕ ОБЪРНА ??

НА КОГО ДА СЕ ОПЛАчА???



по време на новогодишните празници полчих някакви странни обриви по цялото тяло. страх ме е да отида на лекар за диагноза.

престраших се да споделя със един колега от университета, който някога ме открехваше къде има компаньонки и той ми сподели, че и той има подбни оплаквания......

той обаче твърди че не е ходел при въпросната ***и, а в част от горните клубове.

првстраших се да потърся нещо в нета и май обривите най- наподобяват това :



това дали не е херпес ?

Редактирано от julkata_ на 11.02.07 12:29.



Тема Re: ВНИМАНИЕ серопозитивна компаньонка [re: ПPИTECHEH]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано11.02.07 01:29



Защо реши да пуснеш тази тема тук?


Има клуб "СПИН".
Все пак ще ти отговоря:
1.Да, при скъсан презерватив е възможно да се заразиш, но зависи от доста фактори.
2.Да, предава се точно така-чрез кръв, семенна течност и вагинални секрети.
3.Да, възможно е едната да е заразила другата, но пак зависи от много фактори. Все пак рискът е малък.
Съвет от мен-отиваш на тест за ХИВ. Виж в клуб СПИН в темата "Клубни правила е полезна информация" адресите на кабинетите, където ще ти направят тест анонимно и безплатно.

Това не е престъпление, всеки носи отговорност за собственото си поведение. Аз мисля така. Все пак не слушай информаторите си, може жената хич да не е ХИВ+, а някой да се бъзика. Кофти шегичка, ако е така. Не мисли, че ако се оплачеш някъде ще стане нещо. В България няма закон, по който да имаш право да повдигнеш обвинение за такова нещо.

Бах тая сигнатура!

Тема Re: ВНИМАНИЕ серопозитивна компаньонканови [re: ПPИTECHEH]  
Авторstamat (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 08:06



От цялата работа излиза, че нашия човек е заразил целия пазар на жива плът и в София вече всички компаньонки са серопозитивни.Удивително е само колко често посещава клубовете в София и колко често прави секс в тях и как всеки път презервативите му се късат, а също и всички момичета му правят френска без презерватив.Много е тенденциозно.Явно става въпрос на конкурентна борба.Само дето не се посочва къде са свестните компаньонки.

Редактирано от julkata_ на 11.02.07 12:03.



Тема страх ме е от това което мога да научанови [re: julkata_]  
АвторПPИTECHEH (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 10:15



срах ме е от игли



имало е периоди в които поне веднъж седмично съм ходил при компаньонка
тогава не се замислях за много неща



Тема никъде не споменавам именанови [re: stamat]  
АвторПPИTECHEH (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 10:18



просто споделям притесненията си и търся съвет



Тема Re: ВНИМАНИЕ серопозитивна компаньонканови [re: ПPИTECHEH]  
Авторzele (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 12:10



След като ми омръзна да спамите сайта с подвеждащи обяви по описание реших и аз да отговоря
Прочетох внимателно какво сте написали във всички сайтове..

Наи добре отидете на кожен лекар да разберете от какво са Ви обривите.
Мисля че прибързвате със самодиагнозата "СПИН".
Може да е краста, или друга гадна кожна болест.
Няма доказан случаи че спин се предава само от "френска любов", но се предполага че в някой случаи е възможно.
Разгледайх и страници на компаньонки - наи вече приличащи на вашето описание. За една от тези страници знам и мога да Ви кажа че момиче което го няма вече в нея се омъжи и не работи. В момента държи магазин за подаръци в кв.Княжево. Но все пак да не бързам да ви давам такива обяснения преди да знам за коя точно страница става въпрос.
Ако имате желание може да споделите на :





Тема Re: ВНИМАНИЕ серопозитивна компаньонканови [re: zele]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано11.02.07 12:26



Това не е тема за клуб "Престъпност".
Също така е некоректно да се цитират имена и места, защото това може да е направено с други цели-да се спре клиентелата на някой или пък да се набеди някое момиче.
Дори да е ХИВ-позитивно, не е коректно да се цитира име. Всеки има право на анонимност, а какво правите вие си е ваша работа, никой не ви кара да ходите на компаньонки.

Бах тая сигнатура!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.