Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 23.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Докога ще избиват децата ни?нови  
АвторCapa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 11:40



Потресена съм! Поредните убийства на деца в скапаната ни държава....Психопати си бродят на свобода из улиците и вършат каквото им скимне,деца убиват другарчетата си....Докога така? Няма ли наказания, няма ли закони, полиции, лудници. Напоследък гледам се коментират закони за опазване на околната среда и не знам какво си още,а закони за опазване на децата ни няма ли да има? Трябва ли да примирам от страх, когато пусна детето си да играе на двора или когато се наложи да се прибере само от училище?
Какво става с тия хора, защо напоследък ненормалните станаха повече от нормалните, при това са си на свобода....Смеем се на арабските държави, че са не знам какви си, ама там на подобен изрод,дето е изнасилил и измъчвал 4-годишно дете ще му резнат тиквата моментално. Ние обаче, щото сме много човечни сега ще го пъхнем в някое болнично заведение да се лекува...Пък после може и за излекуван да го обявим, нали наскоро подобно нещо се случи в едно българско село, психарът бил болен от шизофрения и трепел наред, обаче се излекувал човекът,какво.....пуснаха го.Та нищо чудно и с този да стане така. А пък ние през това време ще трябва да се разтърсим за бодигардове на децата си, щото не се знае зад кой ъгъл ще дебне поредният луд.....





Тема Re: Докога ще избиват децата ни?нови [re: Capa]  
Авторrpaждaнka (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 14:33



Колко е голямо детето ти? Научила ли си го на

Известни ли са му най-важните телефони, адреси за помощ? Говорите ли си за неговите права и задължения? Известно ли ти е, че детето не трябва да остава само (без наблюдение от възрастен) в къщи, на улицата, в двора и т.н. до към 12 годишна възраст, ако си отговорен родител? След това може и да задаваш въпроси към обществото ни (което, може би не знаеш, че е болно) и институциите (които, може би не знеш, че са много често неработещи, поради липсата на нашата гражданска настоятелна и постоянна взискателност). Така че, кой е отговорен, ако не бездейаствието на всеки от нас, гражданите



Тема Re: Докога ще избиват децата ни?нови [re: rpaждaнka]  
АвторCapa (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 15:05



Чакай, не ме нападай така:)
Значи според теб, ако днес детето ми го пуснат по-рано от училище, без аз да знам и то ми се обади да го прибера, но естествено между обаждането и моето пристигане в училище има 10 минути време, през което някой психо дръпне детето ми, аз съм виновна. Мисълта ми е, че така както децата не бива да се оставят без надзор, така и хората с сихични отколонения не бива да бъдат оставяни да се шляят ненадзиравани по улиците.



Тема Re: Докога ще избиват децата ни?нови [re: Capa]  
АвторB (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 05:20



Значи никой луд не бива да ходи по улиците свободно (само с белезници) особенооо ако е от типа (убих баба ми защото беше вещица) !!!! Ся извинивам се ама това си е чиста проба ненормалщина този човек не бива да бъде оставян и пет минути на свобода (след разбиране какво е направил) ако ще и 20 човека от държавна сигорност да го охраняват. Тъй сега всички си споняме че наскоро имаше зверско убиство в град Пазарджик на две момичета и никой не казва и дума за това в медиите наскоро нали зашо ???? да кажем, че някой ще си отговорят на този въпорс но не и публично защо ??? нека пак си отговорим тихоооооо ........ Аз съм от Бурагс и сега е 5:00 АМ чеса И се връщам от дискотека. Ми какво да ви кажа няма дискотеки в която да влезеш и да няма НЕ пълнолетни в тях има на всякаде и си пиият алкохол и се друсат на воля. Няма поблеми къто нашата полиция (поне се надявам) да има по важна работа да хваща престъпници; убйци изнасилвачи и т.н. къто никаде не стана на яве случея когато непълнолетно момче наръга пред една Бургаска дискотека негов връсник и сътветно момчето почина (поне тъка чух) .... И какво стана някой арестуван задаържан нещоо.......... Никой не казва товае ПРОВИНЦИЯ няма медиии.Само мога да си представя какво е в други части на България тъче стига сте се жалвали за престъпност ИСТЕНАТА Е ! ЧЕ това е най-доходния бизнес за БГ (за момента) всички малди гонят парите = на престъпноста ще нараства и то главоломно

колкото и непритано да е. И толкова по малко ще се чува по медиите това е истината това е!!!

и една стара приказка -- Кой каквото да ти говори става въпрос за ПАРИ --

не полициа не общество не Европеиски съюз не гявол !!!!
Трябва собствените родители (поне тези които се чустват такива) да не позволяват това да се случва - не знам как ще стане но трябва !!



Тема Дотогава докато търпим! [re: Capa]  
Автор orderwarrior (националист)
Публикувано21.11.06 16:44



Трябва цялостно преустроиство на реда в България,на системата.Докато търпим тази АНАРХИЯ така ще е!Колко пъти съм се опитвал да организирам протести срещу скапаната ни крадлива власт и все безуспешно.В Унгария за една дреболия какъв бунт повдигнаха а ние тука през ден чуваме за избити зверски деца и си траем.Полицията също има вина,няма пълен контол в градовете!Половината полицаи по цял ден дремят в РПУ-то,за социални служби и съд да не говорим!Всички сме виновни с бездеиствието си!



Когато хората са нищо,вярата е всичко.

Тема Re: Дотогава докато търпим!нови [re: orderwarrior]  
АвторCapa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 16:40



Ами аз като гледам, никой не се заинтересува особено много от темата...ДОри мнение не се изказа, а Вие ми говорите за протест.Явно толкова ги е грижа всички, за пореден път всеки се успокоява, че не се е случило на него...А една птичка пролет не прави, не може един да протестира и да очаква някакъв резултат. Трябва всички, а тези всички пак си мълчат с надеждата,че тяхното дете няма да се окаже следващата жертва... И после все този и онзи ни е крив....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.