Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 03.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЗА НАСИЛИЕТО В БЪЛГАРСКИТЕ УЧИЛИЩАнови  
Автор SETON ()
Публикувано07.11.06 12:41



Убеден съм ,че вече трябва да се спрат тези гаври и тормоз между съученици и преподаватели и всички да стоим от страни и нищо да не предприемаме.Не може да има такива своеволия било на ученически лагер ,а особено в училищните стаи,пък да не говорим по време на час.Няма такова положение никаде,след като някои нарушава дисциплината прави каквото му хареса,не зачита никои и като цяло пречи на всички на този човек не му е мястото в училище.
Ние даваме мило и драго нашите деца да живеят в по - добър свят,да им се даде шанса да постигнат мечтите си,а не да ходят със страх на училище да не би някои тяхен съученик в стремежа си да се направи на велик да не дава боже убие някои,чак тогава ли да се вземат мерки.Нека не чакаме това да се случи.
Едно време имаше трудови възпитателни училища,тези които отиваха там незнам да ли станаха по-добри хора,но определено имаше респек и страх у младитеИмаше дисциплина.Време е накои да си понесе наказанието за постъпките с цялата сила на закона.И дано това накара другите които вървят по стипките на тези хора,ученици,съученици се замислят следващия път,когато решат да развалят дисциплината в час.



Тема Re: ЗА НАСИЛИЕТО В БЪЛГАРСКИТЕ УЧИЛИЩА [re: SETON]  
Автор999 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 13:23



Ами трудови училища за родители ще има ли?Какво очаквате от "горките малки невинни душици"мърморковци?Това не е ли плода на "демокрацията"?На първо място по бруталност в Европа са английските ученици, съобщиха в медиите.а докато се доберем до първото място бая зор трябва да видат нашите ученици.
А сега сериозно по темата която е и доста страшна.Къде са родителите?В кого се крие вината в децата или в родителите?Парите са решаващия фактор.Аз съм с доста добър статус и кой си ти че ще критикуваш детето ми.Мога да те смачкам или купя целия.
Така расъждава съвестния родител в кавички.Аз лично обвинявам на първо място ЦЪРКВАТА,по ред причини.Човек с морал не се ражда ,той се гради трудно.А морала е трудно за дефиниране човешко поведение.Никой в тази държава няма за цел да се гради добрия морал у човека.Аз имам добър морал,но в дадени моменти и аз попадам в лапите на слабостта ,гледайки какво става около мен.Заключението ми е да настане военен терор,изискващ ред и дисциплина навсякъде,като се почне от семейство и се стигне до църквата.



Тема Re: ЗА НАСИЛИЕТО В БЪЛГАРСКИТЕ УЧИЛИЩАнови [re: 999]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 21:39



В детските градини се крие част от проблема. Учат децата още от малки да познават буквите, да са облечени като малки Барби-та, малки госпожички и господа, на които всеки трябва да угажда. Но за вузпитание и морални ценности - колкото може, по-малко да се говори. Та нали като се върнат вечер трябва да са чечно похвалени, че са били по-по НАЙ. После в първи клас - глезотиите вървят с пълна сила! И когато станат на 14-18 години, ела им гледай сеира! Но - късно е чедо! Това е положението! Педагогиката може много, но не може всичко! Защо на пенсионираните в полицията не им определят по едно щатно място в училищата - вместо да са охранители тук и там на свободна практика. По- респектиращо ще бъде!



Тема Re: ЗА НАСИЛИЕТО В БЪЛГАРСКИТЕ УЧИЛИЩАнови [re: няkoй]  
Автор lidi (упорита)
Публикувано10.12.06 20:33



Точно такива охраняват училищата, но това не им пречи да пушат с хлапетата в междучасието. Един такъв "охранител" дори се оказал пласьор на дрога. А, де?



Мир и светлина.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.