Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 28.04.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Много ме бият  
АвторMилaдa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 01:22



Преди време се запознах със "страхотния" мъж.Ослепително красив,млад,в последствие разбрах,че е много богат и влиятелен.Беше любов от пръв поглед.Излизахме,веселихме се и правихме невероятен секс.Всичко беше нормално и аз се чувствах на седмото небе.Един ден го попитах-ти си красив,богат и всичко най.Как до сега си нямаш приятелка и защо през живота си си имал само 4.Той ми казваше,че жените го изнервят с глупостта си.
Но както и да е , всичко беше наред,докато един ден,в заведение не мина бившия ми приятел и ме поздрави.Още преди да мога да отговоря на поздрава,усетих жесток удар в лицето и паднах.Качи ме в колата си и ме закара в тях ,където ме наряза с нож по ръцете.След това му мина и почна да ме прегръща.Каза никога повече да не го правя,че това му бил кусура,заради който не искал да има приятелка.Простих му.А и нямах голям избор като ми разясниха какво ще ми се случи,ако си тръгна.Същият ден се пренесох у тях и заживяхме заедно.Не съм споменавала повече бивши връзки или подобни но той започна да ме разпитва и кажех ли му нещо , отново ме пребиваше-веднъж даже ми каза,че и мъж не е бил така.Един приятел се опита да ми помогне,но още повече го вбеси.Тръгна да го преследва и като го намери му извади един зъб с клещи.И до днес си го носи на сенджирчето,за да "гледам зъбчето,докато ме чука"
Подадох жалба срещу него в полицията,но от там ми казаха,че ми трябват свидетели и медицинско,иначе можели да му напишат предупредтелен протокол само.В замяна на това той издейства да уволнят майка ми и баща ми от работа.Каза ми , че ми предлага бартер-моя живот за да остави намира приятелите ми.
Избягах.Но той ме намери.Каза ми,че вече няма значение.Иска да отреже езика ми и ще го направи.Дори ме закара пред районното,за да пусна жалба отново.Така щяло да му бъде по-интересно.

Ако имате идея,ми помогнете.
Момичета,стойте далеч от гангстери.



Тема Re: Много ме биятнови [re: Mилaдa]  
Авторmiki (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 08:21



Гореща Телефонна Линия

за пострадали от насилие

+3592 981 76 86



Тема Re: Много ме биятнови [re: miki]  
Авторmiki (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 21:48



ОБАДИ СЕ НА ПОСОЧЕНИЯ ТЕЛЕФОН. СИГУРНА СЪМ ЧЕ ИМА НАЧИН.НЕ СЕ ОТЧАЙВАИ. АКО ИСКАШ ЩЕ ТИ ДАМ МЕИЛА СИ.



Тема Re: Много ме биятнови [re: Mилaдa]  
Авторhelp (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 15:12



abe momi4e ti dobre li si,kakvo pravi6 o6te pri toia izrod,moga da ti pomogna no jiveia v 4ujbina,ina4e si dobre do6la.I zapomni edno ot men,ako iska6 da izbiaga6 ot niakoi samo ti triabva da znae6 kade otiva6,daje ne i roditelite ti.Ako iska6 moje6 da doide6 pri men no za period ot 3 meseca za6toto sled tova i az se pribiram v bg,vnimavbai mnogo.Smeni si imeto i egn ako iska6 naistina da ne te nameri nikoga



Тема Re: Много ме биятнови [re: Mилaдa]  
Авторcцeнapиcт (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 21:27



много филми гледаш, малката, но фентъзито ти работи безпогрешно.
ако си толкова красива, колкото ти работи и фентъзито, обади ми се и ще си №1 без естествен грим и няколко счупени ребра.



Тема Re: Много ме биятнови [re: cцeнapиcт]  
Автор nekazvam (непознат )
Публикувано01.04.06 22:20



Ti pak si mnogo otvoren i ednaga da se zaiadesh.Moje pak momicheto naistina da ima takav problem.Az lichno sam bila svidetel na mnogo takiva sluchai.Ako ne si zabeliazal v Bg dosta momicheta se sablazniavat ot parite i sa gotovi na vsichko,za da karat skapi koli,da nosiat markovi dreshki i t.n.Ne kazvam,che i toia sluchai e takav ama e podoben.Da ti kaja neshtata s balgarskite manekenki sediat po podoben nachin.Parvonachalno momichetata sa zaslepeni ot bliasaka i komplimentite,posle se namira niakoi"krasavec",koito da gi sponsorira i v nachaloto si viveiat kato princesi.Da ama bezplatni obedia niama,taka che vinagi se stiga do momenta,v koito pochvat da iadat zdrav perdah.Taka niakolko godinki minavat i saotvetno te se smeniat s novi,zashtoto na 30 godini veche sa"stari chanti" za tezi "krasavci i dobre vazpitani majagi".
Mnogo me e iad kato gi gledam momichetata kak se pohabiavat



Тема Re: Много ме биятнови [re: nekazvam]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 21:41



"Um zaruva, um robuva, um patki pase"

ili po-bulgarskia mu variant:

"Guz glava zatriva"

Kogato na niakoe ot tezi momi4eta im kage6: "nedei da pravi6 gluposti", nikoi ne te 4uva.

Edno e yasno. Tova momi4e e zariazalo stariat si priatel. Utre po-su6tiat na4in, moge da zarege i sapruga si.

S takiva momi4eta vsimane-davane niamam



Тема Re: Много ме биятнови [re: Mилaдa]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 21:51



В отговор на:

Ослепително красив,млад,в последствие разбрах,че е много богат и влиятелен.Беше любов от пръв поглед.




Ne sam oslepitelno krasiv. Dokato giveeh v Bulgaria biah beden student na dargavna stependia.
Polu4avah po 250 lv stependia na mesez.

Sega giveia v USA. Zaminah za Amerika sam, sami4ak. Niama mama, niama tati, niama gaje.
V momenta gradia kariera, trupam pari i obikaliam sveta.

Imam dostatu4no pari, 4e da ti platia vizata za Amerika, da kupia ednoposo4en bilet za USA, i da givee6 pri men, samo na moia izdra6ka + tova 4e 6te ima6 svoia kola, NOVA kola.

Az sam samo na 27 godini.

Bih mogal da ti pomogna mnogo, no, za tvoe sagalenie, miastoto ti ve4e e zaeto. Zaeto e ot drugo momi4e, bulgarka, koiato be6e zaedno s men, kogato biah beden student i ne me izostavi vapreki tova 4e imah malko pari.

Sorry!



Тема Re: Много ме биятнови [re: Calderone]  
Автор Please Disturbb ()
Публикувано07.04.06 14:12



Ne sam oslepitelno krasiv. Dokato giveeh v Bulgaria biah beden student na dargavna stependia.
Polu4avah po 250 lv stependia na mesez.




Баси и стипендиите давали в БГ-то
Веднага записвам ви'ше



Тема Re: Много ме биятнови [re: Mилaдa]  
Авторnikoya (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 15:25



http://www.geocities.com/woalde/network_bg.html

Виж тази страница. Там има координати на всички организации, които се занимава с жени, станали жертва на домашно насилие.
Ще ти бъде много трудно, ако си материално зависима от този мъж. Преди да правиш резки движения си намери работа и хора, при които да отидеш.
Иначе животът ти ще се превърна в безкрайно бягство, каквото не ти пожелавам.
Ако искаш да поговорим повече, напиши.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.