Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 26.05.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Много ме бият  
АвторMилaдa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 01:22



Преди време се запознах със "страхотния" мъж.Ослепително красив,млад,в последствие разбрах,че е много богат и влиятелен.Беше любов от пръв поглед.Излизахме,веселихме се и правихме невероятен секс.Всичко беше нормално и аз се чувствах на седмото небе.Един ден го попитах-ти си красив,богат и всичко най.Как до сега си нямаш приятелка и защо през живота си си имал само 4.Той ми казваше,че жените го изнервят с глупостта си.
Но както и да е , всичко беше наред,докато един ден,в заведение не мина бившия ми приятел и ме поздрави.Още преди да мога да отговоря на поздрава,усетих жесток удар в лицето и паднах.Качи ме в колата си и ме закара в тях ,където ме наряза с нож по ръцете.След това му мина и почна да ме прегръща.Каза никога повече да не го правя,че това му бил кусура,заради който не искал да има приятелка.Простих му.А и нямах голям избор като ми разясниха какво ще ми се случи,ако си тръгна.Същият ден се пренесох у тях и заживяхме заедно.Не съм споменавала повече бивши връзки или подобни но той започна да ме разпитва и кажех ли му нещо , отново ме пребиваше-веднъж даже ми каза,че и мъж не е бил така.Един приятел се опита да ми помогне,но още повече го вбеси.Тръгна да го преследва и като го намери му извади един зъб с клещи.И до днес си го носи на сенджирчето,за да "гледам зъбчето,докато ме чука"
Подадох жалба срещу него в полицията,но от там ми казаха,че ми трябват свидетели и медицинско,иначе можели да му напишат предупредтелен протокол само.В замяна на това той издейства да уволнят майка ми и баща ми от работа.Каза ми , че ми предлага бартер-моя живот за да остави намира приятелите ми.
Избягах.Но той ме намери.Каза ми,че вече няма значение.Иска да отреже езика ми и ще го направи.Дори ме закара пред районното,за да пусна жалба отново.Така щяло да му бъде по-интересно.

Ако имате идея,ми помогнете.
Момичета,стойте далеч от гангстери.



Тема Re: Много ме биятнови [re: Mилaдa]  
Авторmiki (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 08:21



Гореща Телефонна Линия

за пострадали от насилие

+3592 981 76 86



Тема Re: Много ме биятнови [re: miki]  
Авторmiki (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 21:48



ОБАДИ СЕ НА ПОСОЧЕНИЯ ТЕЛЕФОН. СИГУРНА СЪМ ЧЕ ИМА НАЧИН.НЕ СЕ ОТЧАЙВАИ. АКО ИСКАШ ЩЕ ТИ ДАМ МЕИЛА СИ.



Тема Re: Много ме биятнови [re: Mилaдa]  
Авторhelp (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 15:12



abe momi4e ti dobre li si,kakvo pravi6 o6te pri toia izrod,moga da ti pomogna no jiveia v 4ujbina,ina4e si dobre do6la.I zapomni edno ot men,ako iska6 da izbiaga6 ot niakoi samo ti triabva da znae6 kade otiva6,daje ne i roditelite ti.Ako iska6 moje6 da doide6 pri men no za period ot 3 meseca za6toto sled tova i az se pribiram v bg,vnimavbai mnogo.Smeni si imeto i egn ako iska6 naistina da ne te nameri nikoga



Тема Re: Много ме биятнови [re: Mилaдa]  
Авторcцeнapиcт (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 21:27



много филми гледаш, малката, но фентъзито ти работи безпогрешно.
ако си толкова красива, колкото ти работи и фентъзито, обади ми се и ще си №1 без естествен грим и няколко счупени ребра.



Тема Re: Много ме биятнови [re: cцeнapиcт]  
Автор nekazvam (непознат )
Публикувано01.04.06 22:20



Ti pak si mnogo otvoren i ednaga da se zaiadesh.Moje pak momicheto naistina da ima takav problem.Az lichno sam bila svidetel na mnogo takiva sluchai.Ako ne si zabeliazal v Bg dosta momicheta se sablazniavat ot parite i sa gotovi na vsichko,za da karat skapi koli,da nosiat markovi dreshki i t.n.Ne kazvam,che i toia sluchai e takav ama e podoben.Da ti kaja neshtata s balgarskite manekenki sediat po podoben nachin.Parvonachalno momichetata sa zaslepeni ot bliasaka i komplimentite,posle se namira niakoi"krasavec",koito da gi sponsorira i v nachaloto si viveiat kato princesi.Da ama bezplatni obedia niama,taka che vinagi se stiga do momenta,v koito pochvat da iadat zdrav perdah.Taka niakolko godinki minavat i saotvetno te se smeniat s novi,zashtoto na 30 godini veche sa"stari chanti" za tezi "krasavci i dobre vazpitani majagi".
Mnogo me e iad kato gi gledam momichetata kak se pohabiavat



Тема Re: Много ме биятнови [re: nekazvam]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 21:41



"Um zaruva, um robuva, um patki pase"

ili po-bulgarskia mu variant:

"Guz glava zatriva"

Kogato na niakoe ot tezi momi4eta im kage6: "nedei da pravi6 gluposti", nikoi ne te 4uva.

Edno e yasno. Tova momi4e e zariazalo stariat si priatel. Utre po-su6tiat na4in, moge da zarege i sapruga si.

S takiva momi4eta vsimane-davane niamam



Тема Re: Много ме биятнови [re: Mилaдa]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 21:51



В отговор на:

Ослепително красив,млад,в последствие разбрах,че е много богат и влиятелен.Беше любов от пръв поглед.




Ne sam oslepitelno krasiv. Dokato giveeh v Bulgaria biah beden student na dargavna stependia.
Polu4avah po 250 lv stependia na mesez.

Sega giveia v USA. Zaminah za Amerika sam, sami4ak. Niama mama, niama tati, niama gaje.
V momenta gradia kariera, trupam pari i obikaliam sveta.

Imam dostatu4no pari, 4e da ti platia vizata za Amerika, da kupia ednoposo4en bilet za USA, i da givee6 pri men, samo na moia izdra6ka + tova 4e 6te ima6 svoia kola, NOVA kola.

Az sam samo na 27 godini.

Bih mogal da ti pomogna mnogo, no, za tvoe sagalenie, miastoto ti ve4e e zaeto. Zaeto e ot drugo momi4e, bulgarka, koiato be6e zaedno s men, kogato biah beden student i ne me izostavi vapreki tova 4e imah malko pari.

Sorry!



Тема Re: Много ме биятнови [re: Calderone]  
Автор Please Disturbb ()
Публикувано07.04.06 14:12



Ne sam oslepitelno krasiv. Dokato giveeh v Bulgaria biah beden student na dargavna stependia.
Polu4avah po 250 lv stependia na mesez.




Баси и стипендиите давали в БГ-то
Веднага записвам ви'ше



Тема Re: Много ме биятнови [re: Mилaдa]  
Авторnikoya (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 15:25



http://www.geocities.com/woalde/network_bg.html

Виж тази страница. Там има координати на всички организации, които се занимава с жени, станали жертва на домашно насилие.
Ще ти бъде много трудно, ако си материално зависима от този мъж. Преди да правиш резки движения си намери работа и хора, при които да отидеш.
Иначе животът ти ще се превърна в безкрайно бягство, каквото не ти пожелавам.
Ако искаш да поговорим повече, напиши.



Тема Re: Много ме биятнови [re: Mилaдa]  
Автор aдв.H.Бaбyчeв (непознат )
Публикувано12.04.06 23:57



Вашият казус е доста особен бих казал.
За порезните рани по вашите ръце освен ако не е имало силен кръвоизлив което да води до временно разтройство на зравето опасно за живота за да бъдем в хипотезата на чл.129 НК средна телесна повреда, което е резултатно престъпление от общ характер което се води служебно ,като редът е сезиране на прокуратурата с жалба. Няма да коментирам сроковете и бирзината на прокуратурата в България,защото няма да стигне постинга. За заплахите по ваш адрес може да се предяви тъжба срещу вашия бивш приятел директно до съда. това е престъпление от частен характер.
Но вие се притеснявате в момента от ново престъпно посегателство срещу вашата личност и напълно ви разбирам. По тежки наказателни дела защитавам само жертвата. Че правната уредба не е прецизна и че НПК е направен да защитава престъпника а не жертвата особено в досъдебното производство, това е така за което в момента се водят сериозни правни и неправни спорове и диспути хубавото е че и ЕС и САЩ критикуват съдебнат ни система и притискат големите. Вашият приятел е явно прекалено самонадеян а от това което пишете си правя заключение без да съм експерт психолог, но съм чел доста експертизи и съм задавал доста въпроси на такива експерти в съдебна зала, че е психопат и че страда от ревностна параноя. Имам такова дело съпругът ревнувал жена си и я проследявал до работата и като след алкохол редовно я "респектирал" като една вечер така я респектирал с удари с обувки по главата ,че жена му изпаднала в кома и след три месеца почина. На първа инстанция му дадоха 6 години за умишелно нанесена тежка телесна повреда което причинява смърт по непредпазливост. Сега делото ще се гледа пред САС. Според мен мафията няма интерес да хаби патрони за екзепляри като вашия бивши приятел. тя е достатъчно притисната от спец службите които ако не забелязвате много от биг босовете са "пенсионирани" и от затягаето на пазара на дрога,проституция и оръжие. Европа и САЩ притискат големите а срещу тях ,нашита мафиоти са мишки.
Ако лично не сте замесена като поставено лице на някоя фирма ,фиктивно с пране на пари или документни измами с източване на ДДС, т.е. не става въпрос за много пари, ще излезете суха,здрава и права но с битка,разбира се. За лични прищявки на някой си никой от босовете и техните лобита в съда, при този натиск срещу съда като институция от чужбина и от България,никой няма да си слага главата в торбата, пък и никой не е незаменим. Пък и при напрежение винаги гърмят бушони , а бушоните са дребните риби. Защитата на жертвата в България е кауза за която си заслужава човек да се бори макар и трудно. Чакам определението на ВКС с което да отмени определението на СГС и да допусне предявеният от мен иск срещу МФ като представител на гаранта Република България. Ако и това мине успешно както с чендж бюрата ,вашите и не само вашите права ще бъдат защитени много по ефективно. Има два пътя ,като и двата пътя трябва да вървят успоредно. Първият е съдебния ,вторият е дипломатическия и медийния. Комбинацията от двата пътя от личният ми опит доказа че и противници от ранга на Милен Велчев действащ като министър на финансите, явно лобирайки за валутната мафия в България създавайки правна възможност в Наредбата за чейндж бюрата да мамят граждани, отстъпи чрез дело пред ВАС и отворени писма до посланиците на САЩ и още пет държави. Това вече не е казус а кауза. Можете да проверите в сайта на ВАС и вестниците Стандарт,Сега и други ако мислите че говоря глупости. Ако живеете заедно можете ефективно да се възползвате от новия Закон за защита срещу домашното насилие. Вече има такива спечелени дела. Там ще трябва да подпишете само декларация и молба, става и без свидетели, но ако не живеете заедно ,не може да защитите правата си по този закон. Законът казва чл.2 фактическо съпружеско съжителство или брак или обитаващи едно жилище. Ако сте били заедно поне месец ,може да стане . Съдът ще забрани вашият приятел да ви доближава вас и вашето жилище от 1 месец до една година. Според мен това ще бъде най ефективният път,още повече че трабва само да се докаже че сте живели на съпружески начала, срокът е до един месец от извършване на насилието. Ако е изтекъл не може по този ред. Помислете си можете да видите закона ,ако не искате да ходите при колега адвокат и в интернет сайта на лекс бг.Но за дело без адвокат няма да се справите освен ако и вие не сте завършила право.
Желая ви успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.