Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 01.07.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема spe6noнови [re: Killer]  
Авторsmocus_erektys (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 11:08



kak,koga i kude se kandidadstva za vlizane v sobt?usloviqta i kakvi sa ispitite?kakvi sa izizkvaniqta za fizi4eskite danni i normite vurho ispitite?do4uh 4e trqbva da si slujil 5 godini v sistemata na mvr.kakva e vuzrastovata granica?az sum na 18 i imam vreme da se podgotvq za nqkolko meseca.tva mi e me4ta ot dete.6te sum vi blagodaren ako mi pomognete



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: Killer]  
Авторmaggie (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 07:14



nameri go, imeto e smeshka :)
pishi



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: voenen]  
Авторmaggie (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 07:24



mnogo si smeshen, bas lovia che shte stanesh oshte po smeshen ako sreshnesh "momiche" kato men, deto e minal prez SOBT



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: ProCop]  
Авторmaggie (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 07:29



hodihme moito momche, ama ne ot sobt, kato chastni lica, naeti ot rodninite, ama zor kak moje da se opravi milo "momiche" kato men s tolkova arabi, bez pari i samo s krasiv zadnik, pari nema deistvaite, mamka im. nojovete na arabite oshte sa v men, moga da ti gi pokaja, ima i zasahnala krav



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: maggie]  
Авторmaggie (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 07:32



pesho.petrov@abv.bg





Тема Re: spe6noнови [re: smocus_erektys]  
АвторDeyan (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 13:43



Az syshto se interesuvam i shte sym mn.blagodaren ako nqkoi moje da mi pomgne s informaciq,otnoso kandidatstvaneto za rabota v SOBT! Blagodarq predvaritelno!



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: Killer]  
Авторhi (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 15:39



ei kakvo te interesuva pitai prosto





Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: hi]  
АвторDeyan (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 13:09



Nachina za kandidatstvane za rabota v otrqda,iziskvaniq,izpiti,podavane na dokumenti!



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: Deyan]  
Автор chirusa (непознат)
Публикувано25.05.08 14:58



е хайде дайте линк от където може да се види начина за подаване на документи, нормативи други изисквания и т.н. или го постнете тук.
аз съм голям фен на спецчастите и много ми се щеше да отида в спецназ, но ми беше пределно ясно, че това е малко нереално, но на скоро открих алтернативата - СОБТ. ще съм ви много благодарен, ако дадете повече инфо по въпроса.



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: Che]  
АвторX-ray (Нерегистриран)
Публикувано01.09.09 16:36



zna4i na mom4etata koito iskat da znaqt za otrqda... tam postupvat samo NAI-DOBRITE i NAI-TRNIRANI slujiteli v sistemata na MVR.ne sum slujitel no znam mn ne6ta za tqh ;) i ne pitaite koi kak se kazva i kude hodi ... prosto si gubite vremeto ;) za poe4e vaprosi skype x-ray__1




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.