Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 01.07.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: Solder]  
АвторChe (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 18:54



e neka togava da dobavim i 1-vi PRP v sliven, samo che v edinia sluchai stava duma za MVR, a v drugia - Armiata, koeto sa suvsem razlichni neshta.



Тема Niama da go zakrivat!нови [re: лили]  
Авторsobt2 (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 22:26





Gluposti ! Niama da go zakrivat!

info: MVR



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: Che]  
АвторcBupenua (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 16:15



Prav si govorime za MBP.Spomenah armeiskite specialni 4asti zaradi edno ot mom4etata po gore.... pita6e dali ima podobni podrazdeleniq.I parashutno razuznavatelniq polk v sliven e golqma rabota!Izob6to popadnesh li v tezi podeleniq bi trqbvalo da se gordeqt s teb!Tuk v BG sa dosta iskriveni predstavite na obiknoveniq i civilniq 4ovek za BG komandos...gledam i slusham sqkakvi izcepki...sme6nici bili...xaxa.Napravo nz kak da sporq s takuv 4ovek.(idemi da mu razbiq tupata glava).kvo da mu govorish kato nqkoi mu e napulnil glavata s laina...Naistina ot materialna gledna to4ka sa sme6ni ot zapadnite ili izob6to ot cql svqt specialni grupi:((Tova ne e zaradi samite boici ami zaradi zadnicite koito komandvat "parada".Vse pak tova sa specialni 4asti i bi sledvalo 4e imat speciali prava kakto e po sveta....tuk dori kogato navurshish opredelena vuzrast te sakra6tavat uvolnqvat i te zaebavat...e kak nqma da stavat li4ni ohrani na "mutri"...tezi biv6i komandosi bi trqbvalo da se sledqt imam predvid MO da osigurqva nqkakvi normalni usloviq za jivot ..vse pak s tezi znaniq i podgotovka koito imash stavash potencialen terrorist ili bandit ili tam kakto iskate go razbiraite...zatova 4e MO ne si opravq "decata" ,te stavat li4ni ohrani na tapi zadnici..mislq 4e shva6tate nqma pove4e da obqsnqvam 4e mi pisna da pisha.



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: Killer]  
АвторZa Killer (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 16:21



Priqtelu,pitai no budi siguren 4e nqmada da e razhodka v parka ako iskash da stane6 komandos....



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: Za Killer]  
АвторKiller (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 18:54



Tova mi e predelno qsno!Ne iskam da se probvam tam samo za6toto posle nqkoi 6te kaje"Ei gledai toq e bareta!"Tova mi se raboti prosto i s ne6to takova iskam da se zanimavam. No predpo4itam li4na korespondenciq.Ako iska6 ostavi nqkakuv mail na koito da ti pi6a i da zadam vuprosite si.Predvaritelno ti blagodarq.



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: Killer]  
АвторZa Killer** (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 12:57



ptica69bg@abv.bg



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: Za Killer]  
Авторrjr (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 03:54



kakakvi vaprosi imate otnosno SOBT



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: rjr]  
Авторrjr (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 04:06



v tezi grupi sme samo obiknovenni mom4eta ni6to pove4e :)ako niakoi se interisuva pove4e da mi pi6e:)



Тема Re: Vuprosi za SOBTнови [re: Killer]  
Авторvoenen (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 16:13



tija sa ebati majagite.Stava vapros za baretite de.



Тема Re: Vuprosi za SOBT [re: voenen]  
Авторvoenen (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 16:31



Az sam slujil v 68 brigada v plovdiv kato naboren voinik.I mom4etata tam gi trenirat ne po zle ot mvr slujitelite.misalta mi e 4e i armeiskite podrazdelenia si gi biva.za tova stanah kadrovi no ne v plovdiv




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.