Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 18.05.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Какво става в СОБТ?нови  
АвторEpиk (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 16:00



Защо Собт не ходи по акции-каква е ползата от тях?
Защо ги храним?
Дали са тренирани ?



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Epиk]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 14:00



Da,dobre sa trenirani. Ami za da moje da stanat lichna ohrana na niakoi ot bossovete, za tova!



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Joro]  
Авторsimo (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 12:11



Nqkoi vlizal li e v podelenieto im-sam shte si otgovori shto za karikaturi sa



Тема awe mamkoнови [re: Epиk]  
Авторdonvito (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 23:33



Pi4 6to ne vzema6 da se zanimava6 s ne6to koeto ti e ponqtno,a zadava6 takiva tapi vaprosi



Тема Re: awe mamkoнови [re: donvito]  
Авторsimo (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 18:29



e shto ti ponqtie ot sobt imash li
shtoto ako imash sigurno shte ti e qsno 6to za smehotvorni tipove sa



Тема Re: awe mamkoнови [re: Commandina]  
Автор exotique (team EVOLUTION)
Публикувано11.04.05 13:57



abe SOBT?kvo beshe tva che neshto gi burkam s NSBOP?СПЕЦИАЛИЗИРАН ОТРЯД ЗА БОРБА С ТЕРОРИЗМА и НАЦИОНАЛНА СЛУЖБА БОРБА С ОРГАНИЗИРАНАТА ПРЕСТЪПНОСТ?- то VSE taq dali sa teroristi ili organizirana prestupnsot ebasi,a za SOBT specialno nqma mnoo mnoo rabora a i da se nadiavame da ne i se otvori



Тема Re: ХМ..нови [re: Epиk]  
АвторCrт. Xpиcтoв Д.Г. (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 14:33



Виждам ,че сте подхванали тема по която поне от това ,което видях нямате никакво понятие. 1-во Никой от вас не е стъпвал във Враня. 2-ро никой от вас не познава барети 3-то... мързи ме да пиша повече. Просто само с гледане на телевизия и чути и недоразбрани изказвания на някои бюрократи се опитвате да създадете мнение. Полицейските подразделения на Република България тепърва ще изпълняват своето предназначение по специялно СОБТ. Това ,че така наречените "началници" не създават работа на 2-та оперативни отряда не означава ,че те не са подготвени. Това ,че работят (някои от ЛС) за "мутри" или групировки не е подплатено с доказателства. Така ,че просто сте си загубили времето с опити да коментирате действията на СОБТ.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Epиk]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 20:34



da po4vam li da ti izbroqvam samo s imena tia deto sa ohrana na ilienci
sobt sa smeshni tipove pi4ove
vuv vranq akuniiciite sa s iztekul srok na godnost nqkoi
vzimat neuspeli futbolist4eta naprimer shtoto testa na kupar koito e i izpita go izdurjat hora nai-mnogo 80 kla
vsi4ko ba4ka vtora rabota-normalno shtoto zaplatata e 400lv+60lv.premii
i nai0me drazni 4e vsi4ki kandidatstvat s takava naglasa



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 23:57



"Sobeteec" Haha... Da ti kaja ne znam koi ba4ka sega v Ilienci. Samo za edno si prav ,4e municiite sa s iztekul srok. Vqrno e ,4e ima i postradali ,ako ne ti e izvestno tova. Za imena ne znam dali znae6. Kaji nqkoe... Moje puk i da sum izturval ne6to pokrai nqkoi.:)) Vse pak az 3-ti mesec v otpuska. I drugo da ti kaja premiite sa si premii ,ama ako gi dadat... Kvartirni po-moje.:)) I za Sofia sa 90 lv. No nqma kakvo da ti obqsnqvam. A ,4e ot futbolist i to neuspe6en komandos ne stava. Pitai nqkoi ,koito se e zanimaval i togava pak 6te pi6em.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 15:42



Stiga be aide da si govorim fakti basi
to temata e ogromna ama...sobt batka si beshe sobt kogato shefa beshe drug-sega malko sa mi smeshni shtoto ne moje az da bqgam 3 km za 10.45 a sobetetata da ti4am za 16 min-zna4i pri filko tova e sobt -predi da se mahne G.Tashukov primerno Fuksi -eto tova sa baretite
i kogato Misho Simov vodashe boino prilojna tehnika shtoto ne moje chovek 1.50 visok da me u4i da se bia,ne moje da se osavarshenstva snaiper strelbata na pc to mi v nas i ne moje sled strelba da si sabirash gilzite za da go otchitash
sushto e smeshno sam da si pravish snaiper kostum vse edno si na trudovo v u4ilishte xaxa na izpita za snaiper gi viqh edni "bareti" si vzeha cafe i vestnik kato razbraha 4e shte sedqt cql den na pokriva-a trenirovkata v kinosalona-e taka ne sum se smql....
vsi4ko kadurno si trugna ot tam za sujalenie
Uzunov ima jelanie choveka no trqbvat si poveche znania -ne moje az na bareta da mu razhlabvam spusaka na gloga shtoto mu bil tvurde tvurd hoda i mu treperela rukata-4e toia trqbvashe da go e sram vhe pita men a ne da mi se naduva s kartata-ti kakvo mislish




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.