Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 13.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Отиде си поредният назначен капиталистнови  
АвторTaнaтoc (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 12:24



Винаги съм се питал, има ли граница, човешката лакомия? Куршумите отговориха, вместо мен. Всъщност и Радой Ралин в прочутите Чушки:
Силна сила-
до могила.
Нямам основания за скръб, заради Кюлев. Но остава едно горчиво чувство на подтиснатост, заради доказано импотентната ни държава.



Тема Re: Отиде си поредният назначен капиталистнови [re: Taнaтoc]  
Авторhades (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 19:01



pone si pogivya



Тема Re: Отиде си поредният назначен капиталистнови [re: Taнaтoc]  
АвторAngelo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 20:21



Според мен, мисля,че не може затози кратък период от време( 15-16 г.) някой хорица да станат мултимилионери, при положение, че преди това всички са имали "равен старт" Всички тези са крадци под една или друга форма. Просто много жалко за народа. За него остават мухите.



Тема Re: Отиде си поредният назначен капиталист [re: Angelo]  
Автордoлopec (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 22:28



ако наистина някой иска да дестабилизира държавата,защо точно Е.К. ?
защо не стоян александров/не дай си боже !!/.
и как по законен път в тези бизнес условия се печелят 500 млн.долара за 15 год.?
Той ли беше най-предприемчивият българин ?
за справка - ходорковски е с капитал 2 млрд.долара / занимаваше се с петрол-юкос петролеум/, а кюлев с 500 млн.долара от какво ?
и като черен хумор - фен на б.б. го е направил,за да подлее вода на татяна дончева в събота !знам,че шегата е неуместна,но то пък в нашата държава кое ли е уместно ?



Тема Просълзих се чак...нови [re: дoлopec]  
Авторksanthi (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 11:44



...като видях нашите политици от всички партии колко са сплотени и единодушни в скръбта си за този "честен отруден" човечец Бедността на народа, наводнения и бедствия не ги трогнаха така, както убийството на скъпия им приятел. Е как после да гласувам бе хора и за кого, като всички са в кюпа?!



Тема вернонови [re: ksanthi]  
Авторbouncer (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 06:42



а забелязваш ли с какво внимание медиите в България следят развитието на т.нар. гангстерска война у нас. Е например "Доктора", човека се чувства като медийна звезда, всеки път когато журналистите го наобиколят. И глей само как ходи, не му пука че утре ше го гръмнат.

Всички мафиози у нас се мислят за недосегаеми, а личностите им са издигнати в култ от телевизиите и медиите.

Я некой от вас да чул някое има на мафиот от кломбийската мафия?. Не. Някои хора дори незнаят, че колумбийската мафия е една от най-мощните групировки, и причината за това, е че на тези мафиози, малко им се обръща внимание от страна на медиите.

У нас всяка мутра, с прякор е медийна звезда и печели популярност, буквално във всяка новинарска емисия. Това несъмнено показва, че всички медии в България, включително и БНТ, се владят от тъмните сили.

За това, ако не искате постянно телевизиите у нас да ви говорят за Черепа, Амигоса, Пъпеша, Плондира, Свинята, Тъпото копеле и брат му, и всеква друга измет, не гледайте телевизия, не слушаите радио и не четете вестници.



Тема Re: Отиде си поредният назначен капиталистнови [re: дoлopec]  
Авторz (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 10:59



-----------
ако наистина някой иска да дестабилизира държавата,защо точно Е.К. ?
-----------

А защо не??? С какво това келеме е по-различно от другите?

Абе добре, чего гръмнаха. Я виж ченгетата каква сапунка спретнаха по него повод? Да гръмват така на десетина дни по някой такъв, че да има шоу! А след десетия или двадесетия, може и да се пораздвижи нещо в шибаната ни държава. Мен лично не ме притеснява, чев са гръмнали копелето. Повече ме притесняваттези, дето пребиват и грабят безнаказанообикновени хора като мен и (предполагам) теб. Копеленцата като ек са си априори за разстрел Повечко да има такива, и не само от "бизнеса". Времее вече да почнат да отстрелвати повечко политици и магистрати. ВРЕМЕ Е!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.