Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 03.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Домати по 2 евро за килонови  
АвторЛивaдa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 02:38



Прави ми впечатление на последък цената на доматите- 3,40- 3,80 лв/кг. Не че обръщам внимание на тези неща, ама и през най-бедните години доматите в показните магазини април месец не надхвърляха 3 лв. Та чуда се, кой чиновник иска да направи гуша с тия цени и верни ли са слуховете за мита от 1,60 лв. за килограм вносни домати? И дали това не е поредната "далаверка", която ще прати шопската салата в историята?
Аз поне мисля да си пазарувам доматите от Пирот- така поне към доматите ще имам бонус екскурзия за същите пари.



Тема Re: Домати по 2 евро за килонови [re: Ливaдa]  
АвторCoфиянka (Нерегистриран)
Публикувано23.04.05 05:38



Поазара на Димитър Петков,българско домати-голямо-5 лева!Да Ви е сладко!



Тема Re: Домати по 2 евро за килонови [re: Coфиянka]  
Автор novijt (she is fre nik)
Публикувано25.04.05 01:10



....да и колкото по скъпи толкова по безвкусни!

...KEEP WALKING


Тема Re: идеянови [re: novijt]  
АвторБълrapka (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 02:27



Затова докато мангалите не са изкупили имотите,всеки българин трябва да се сдобие с къща с градина.Ето това са домати!



Тема Re: Домати по 2 евро за кило [re: Ливaдa]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 04:21



Тук в северна Норвегия, най-скъпата и най-богатата държава в света (която ще бъде изоставена от мен след 3 седмици, за да се прибера в милата си родина), доматите струват около 30 крони килото (7.50 лв.). В момента са ги пуснали с намаление за 15 крони килото (3.75 лв.). Ха сега де?



Тема Re: Домати по 2 евро за килонови [re: Mитko]  
Авторoня (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 21:44



Един хохомок ,бивш министър председател беше казал "за бога братя,не купувайте",ама то от какво да се лишиш. Лятно време едни домати като не можеш да си позволиш,месо как ще си позволиш,или то май с месо ще излиза по евтино.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.