Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 28.09.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ЗА УПРАВЛЯВАЩАТА МАФИЯ  
АвторИBAH KУЛEKOB (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 18:11



България и преди и след 10.11.1989г. се управлява от мафиотизиралата се върхушка на Българската комунистическа партия с помощта на Държавна сигурност. За да противодействаме успешно на мафията - държава ние като народ трябва да бъдем единни. Стига са ни делили и противопоставяли едни на други - комунисти срещу безпартийни, работници и селяни срещу интелигенция, българи срещу турци и цигани, граждани срещу селяни, столичани срещу провинциалисти и т.н. Няма да допуснем повече да ни боядисват в синьо, червено, оранжево, жълто, зелено и каквито и да било други цветове след като всички сме равни в мизерията и робството. Крайно време е бившите редови членове на БКП да излязат от "безтегловното" положение в което са изпаднали след 10.11.1989г. и без никакви задръжки да се включат в борбата за освобождаване на българския народ от най-коварния му поробител в цялата история. България в момента представлява държава-мафия пред която бледнеят всички престъпни организации по света взети заедно.
Ние искаме да бъдат разпуснати всички специални служби и разсекретени най-после прословутите досиета и тъмни дела на Държавна сигурност и елита на БКП. Така ще лъсне плитката измама с така наречената "многопартийна" система в България. Целият свят ще разбере, че ръководствата на всички партии, както и техните депутати без абсолютно никакви изключения са служители на тодорживковата Държавна сигурност или техни деца и внуци от "новите" тайни служби. Ето защо който и да дойде на власт в България, нищо не се променя, освен цените разбира се. След 10.11.1989г. всички партии, които взимаха властта на практика обслужваха интересите на мафиотизиралия се комунистически елит. Бившите активни борци против капитализма заедно със своите деца и внуци след 10.11.1989г. са най-активните капиталисти. Те са превърнали България във феодално владение. Благодарение на театъра, който разиграват с помощта на тайните ченгета българският народ е лишен напълно от избирателно право и участие в управлението. Ще се види също така как ръководствата на всички съдилища, прокуратури, следствени органи, общински и областни съвети, министерства, профсъюзи, телевизии, вестници, радиостанции, големи учебни заведения, големи държавни фирми, спортни клубове, религиозни общности и др. са узурпирани и се ръководят от Държавна сигурност. Това, което в момента се подвизава под името Република България не е държавата на българския народ. Не за такава България са мечтали Левски и Ботев. Българският народ няма нищо общо с тази криминална структура, организираща както в страната, така и по целия свят контрабанда на оръжия, хора, проституция, човешки органи, пране на пари, производство и разпространение на наркотици, фалшиви пари, кражба на автомобили, атентати, взривове, убийства и т.н.
Едва след разпускането на специалните служби и изнасянето на цялата истина е възможно да се въведе ред и законност в България. Да се появят истински партии /създадени не от Държавна сигурност/ и народовластие. Да бъде възстановено заграбеното от комунистическата олигархия и с малка част от парите да бъде платен веднага външния дълг на държавата. Да бъдат върнати обратно на народа богатствата на излюпените на 10.11.1989г. настоящи милионери. Чак тогава ще стане възможна появата на правосъдие в България и истинските престъпници от преди и след 10.11.1989г. да бъдат съдени и пратени в затвора. Така наричаните "мутри" са създадени с главната цел да бъдат медийни герои и да отклоняват вниманието на хората от истинските мафиози. Необходимо е провеждането на нова, честна и открита за всички приватизация след която ще възникне истинска пазарна икономика и трудът ще излезе отново на почит.
Пет века ни трябваха за да се освободим от турското робство, а от сегашното?



Тема Re: ЗА УПРАВЛЯВАЩАТА МАФИЯнови [re: ИBAH KУЛEKOB]  
АвторЖepтвa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 19:26



Ето, че това пак е разделяне и противопоставяне. Мислиш ли, че парите, престъпността и властта имат партиен цвят? Стига, стига, вече с тези сенки от миналото. Тези, които продават наркотици на децата ни - комунисти ли са? Новите богаташи - комунисти ли са? Та те са на възраст, в която няма как. Мислиш ли, че некомунистите у нас са ангели? Недей, интелигентен човек си. Престъпността нече няма партийни граници. Тя просмука целия ни живот, унищожава децата ни и ми е смешно да чувам още старите неща. Обърни яростта на перото си към корумпираната съдебна система, корумпираната полиция, гнилото ни правосъдие - те са истинските престъпници, защото те не ни пазят, те пазят престъпния свят и с това са по-грешни от самите престъпници. Уморихме се да слушаме за лошия комунизъм. Какво се случи след него?



Тема Re: ЗА УПРАВЛЯВАЩАТА МАФИЯнови [re: Жepтвa]  
Авторdemgone (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 02:34



жертва, кратко & ясно описваш положението... напълно съм съгласен с теб



Тема Re: ЗА УПРАВЛЯВАЩАТА МАФИЯнови [re: Жepтвa]  
АвторSyglasen (Нерегистриран)
Публикувано20.04.05 13:11



Izzjawlenieto e prawilno,no dokato ima takiwa typazi,koito kazwat,ama kom. weche njama,njam da ima i oprawia.Horata ,koitop pishat i goworjat towa sa si samite komunisti,wechno nepoprawimi,zelaja im ot syrze tehnite wnucheta da stanat narkomani i pak shte wikat"Partiata ima prawo"



Тема Re: ЗА УПРАВЛЯВАЩАТА МАФИЯнови [re: Syglasen]  
Авторжepтвa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 00:26



Искаш ли да ти кажа, от всичко най-обичам СВОБОДАТА и която и да е партия на врата ми, би ми я отнела. Представяш ли си партийните зависимости - да си част от допълнителни правила и йерархия? Така че - не ме слагай при комунистите. И още нещо - не ми пожелавай това за внуците - достатъчно се случи на децата ми - убиха баща им и поръчителят не е комунист, мойто момче. А дали са "тъпаци такива като мен"? Ако чуят това хората, на които съм помогнала и помагам като лекар и човек, ще се смеят от сърце.... Май при теб живота е само черно и бяло. Свободата, Санчо. Гледай напред. Няма все да се оправдаваме с лошия комунизъм. Партиите всъщност са организации за постигане не власт. Да не би да вярваш на някоя?



Тема Re: ЗА УПРАВЛЯВАЩАТА МАФИЯнови [re: ИBAH KУЛEKOB]  
Авторsyglasen (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 18:20



Taka,partii trjabwa da ima,bez tjah w momenta ne moze i nie sigurno njama da doziweem wremeto,kogato te shte bydat izlishni.Ot was gowori edna typa komunistka i za syzalenie ,takiwa ,kato was ima mnogo w tazi dyrzawa.As sym lekar syshto i pri towa Chef lekar w zuzbina,koeto gowori za mojata kqualifikazia,no towa e drug wypros.As shte izbera I.Kostov,no wie ne ,zashtoto ste typi,nepoprawilmi komunisti.Ja wizte ,koi psuwa protiw nego i togawa si syzdadete mnenie,zjalata kom. presa,no wie ne,koi da izbiram,ne iskame partrii,zjalata komunisticheska ,anarchichna poshlost i debeloochie.kakto kazwashe maika,nai-typite w grada bjaha komunistite,takawa ste i wie,as sledwah malko w B-ia i znam kak se wlizashe i koi wlizashe da sledwa medizina.



Тема Re: ЗА УПРАВЛЯВАЩАТА МАФИЯнови [re: syglasen]  
АвторЖepтвa (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 03:02



Mnogo. mnogo suzaliavam za teb. Tolkova mnogo omraza i zloba v edno choveshko surce. Az sushto sum rezident na chuzda durzava - Canada i prestoiat mi ne samo tam, no i v Evropa mi e pokazal spokoistvieto i tolerantnostta na tezi hora. Dori nie, Bulgarite, veche se osvobozdavame ot omrazata. Dori baba mi i diado mi, obiaveni za kulaci, ne mrazeha, zashtoto godinite im vuv France ne im pozvoliavaha tova. .... Zdravei, kolega! Kudeto i da si - zelaia ti samo dobrorto i dano si shtastliv i uspial tam. Az, kato "tupa komunistka" ostavam v Bulgaria, zashtoto, milata mi e v surceto i shte ziveia kakto triabva, za da stane okolo men malko po-dobre. Zapochnahme s politika, zavurshvame kato lekari - legitimiram se chrez moia site - www.immunelab.info - chast ot usiliata ni da budem polezni na Bulgarite v Bulgaria. Zelaia ti svobodata da namerish mir sus sebe si i shtastieto ot istinski vaznite neshta. Best regards. Emiliana



Тема Re: ЗА УПРАВЛЯВАЩАТА МАФИЯнови [re: Жepтвa]  
АвторSyglasen (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 10:06



Nabyrzo!W Canada sa poshturjali ot tjahnata tolerantnost,zashtoto stranata im se napylni s kitaizi i pakistanzi,Oswen towa,tia neshta ne sa wypros na tolerantnost a na myrzel.W Germania,kogato as doidoh wsichki slugini bjaha germanki,sega daze i na sredni postowe ne mozesh da namerish nemzi,gradowete se getoiziraha,ljupat semki,stanaha mrysni,neshta,koito tuka nikoga ne sa bili.Ti goworish ,kato chowek,koito e zadowolen i moze da si pozwoli tolerantnost,po tozi nachin,wsichki"wie" ,syzdawate edin vakum wyw koito se razprostranjawa typotata i bezgramotnosta.Neshtata ne sa tolkowa lesni,kakto ti si mislish,wizda se che ne si rabotila s prostoludieto.
Mojat antikomunizym e zawladjal i poslednia atom ot moito tjalo,taka sym roden,taka i shte umra.Wechnite" dobri" sa edin faktor w nasheto obshtstwo,tiu se priemash ,kato takawa,towa e twoeto ego,hubawo,no ti njama da poprechish,ziganite w plrewensko da strojat "palaci" i da se razmnozawat i da wyrshat genozid.Otidi sled 20god. w Canada i shte widish ,kakwo naselenie shte ima tam!



Тема Re: ЗА УПРАВЛЯВАЩАТА МАФИЯнови [re: Syglasen]  
АвторЖepтвa (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 13:21



Това вече ми намирисва на фашизъм и моите доводи спират до тук, защото знам, че той е в кръвта и наистина всеки атом и защо ли да хвърлям думи на вятъра? В омразата към комунистите, простолюдието, циганите и расите, забравихме само едно - Него. Къде е Той тук? Вярвам, че като добър немец вече, всяка неделя ходиш на църква както повеляват традициите в една Европейска страна. Казваш си молитвата и мислиш, че си добър християнин. Само че Той е нещо съвсем друго, не това което е в теб и ти знаеш това. Никой няма вина за това какъв се ражда. Животът и чувствата не са привилегии само на синята кръв - всичко е еднакво, но в различна форма. Но... стига до тук. Безсмислени спорове и никому ненужни. От кое време са концлагерите - едни варят сапун, други са сапуна. Едните вярват, че им се полага, другите - не знаят защо са жертви. Бог да пази света! Но не от простолюдието. Спирам до тук.



Тема Re: само дето...нови [re: ИBAH KУЛEKOB]  
АвторБГ (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 02:17



Мафията има яркочервен цвят.Ама подробност,нали?Управляващите са си все същите -комуняги.Това най-добре се вижда в малките градчета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.