Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 09.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 18:29



"Komandoska" Sobeteec.... Ne ste li suglasni ,4e e po-dobre info za tezi ne6ta da se polu4ava ot purva ruka. Ne e li po-dobre horata re6ili da postupqt v SOBT da sa sus staj v podrazdeleniqta za burzo reagirane na MVR ili Armiqta. Za edin NSBOP kato poglednete se iskat vuzrast okolo 30 god i 3 god staj v podrazdeleniqta na MVR. za6to da ima sait za SOBT da ne sa po-dolu ot NSBOP ili da sa po-malovajni kato iekip ot tqh. Ne e trudno da se suzdade kazah ,4e mojeh da napravq sait no se otkazah i bez tova ve4e nqmam ni6to ob6to sus SOBT s izkliu4enie na biv6ite kolegi ,koito ostavih tam. I vse pak kazvam ,4e ni6to ne e kakto predi i trudno 6te se promeni. Kadurnite si trugnaha drugi izgoniha i taka. Sega se otkrivat podrazdeleniq na MVR v "operativen sektor" za tqh moje da kandidatstvat jeni. Ako iska6 probvai v sektorite na SDVR Komandoske.:)) Moje i da se polu4i ne6to.:)



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 18:58



a puk kvo mu e razli4noto na SOBT 4e da ne kandidatstvat jeni koi znae moje da sum purvata istinska bareta-jena...ne 4e zatova jelaq
a i nali kazvate 4e noviq 6ef se starae...e edna pti4ka prolet ne pravi,no`seki slu4ay e ostanal i nekoi kaduren



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 20:46



ami vij go Hristov che e pristrasten malko
Sega i az tova da rabotish v sobt-bez nikakuv staj v policiata-glupavo e
ama ne mislish li hristov che kolkoto pove4e info ima tolkova pove4e konkurencia shte imana poslednia izpit imashe 8 kandidata
sega ti kato si kandidatstval moje da e imalo 300-sega imashe 8
ot koito ostanaha aide da ne kazvam kolko-e s kakvo da te primami sobt da rabotish tam???
s pari li s kakvo?
edin sait mnogo shte pomogne-ili edin PR-shtoto i takuv nqma
Ot jena mislia che stava dobar snaiperist-prosto pulsa shte i bade mnoo po maluk ot na muj-golqmo predimstvo
No parvata bareta-xa xa edva li
plus tova ne ti trqbva da hodish tam e Hristov da ti kaje kolko ti4ane samo shte izti4ash:)



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 20:49



a znaete li koi sashto e kandidatstval tam-Stoqn Mihalev
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaa
ako i toi beshe vlqzal v sobt-shtqh lichno da prebia kadrovika
xaxaXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
Автор kultorqgata (непознат )
Публикувано24.05.05 21:29



sobeteec, ti krasi ot vidin li si?



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: kultorqgata]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 21:40



Zashto koi pita
dai VNZ



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
Авторkarman (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 06:56



Az lichno smqtam che te sa nai-dostoinite muje na bg.
Nikkoga ne sum popadal tam , no e dostatu4no da znam 4e tova e nai-elitnoto podelenie v bg
kolkoto do tova dali imat rabota-az predpochitam da nqmat




Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 13:33



Xmmm toq vupros e po stranen ama sum 4uvala 4e kuponite na baretite sa sus super mnogo piene i 4alga i...verno li e



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 15:22



Tova hristov moje da ti kaje -az ne sam hodil-ne sa me kanili
samo na edna svatba sam bil na baretite
v kosharite
i neshto se preeba 4e gepiha dve koli



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 23:21



Hm... Prospusnal sum malko pisane. Nqkoi kaza nai-elitnoto podrazdelenie az ne go podkrepqm. Drug kaza 4alga imalo na kuponite az li4no sum vurel metal i drugi kolegi spodelqt ubejdeniqta mi. drugoto ,koeto 6te kaja e ,4e ne znam kakvo ozna4ava "Kupon na Baretite" kupona stava koi kudeto izleze... I drugoto koeto smqtam ,4e vse pak ne sa koi znae kakvi hora i 4e ve4e i mitove da se nosqt koi kak kuponqsval koi kakvoto i da vi govori znaite ,4e vsi4ki sme hora nqma ma6ini i nqma bogove na voinata i nai-dobri. Kazah ,4e obikolih vsi4ki spec podrazdeleniq v BG razbrah ,4e ne e koi znae kakvo i za golemi pari ne moje da se govori. Koito iska da hodi za pari se e oburkal ,koito iska da hodi za gazariq - su6to pak 6te q izbiqt. edin vid hamaviq navun si ostava hamav i mejdu tqh taka ,4e rano ili kusno ni6to ne stava ot nego.:)) Sorry za istinata ama e takava.:) Komandoskata mnogo si se zaribila i ti dai si maila da ti pratq nqkoi izvadki da vidi6 ne6to i kato za tebe. Ako iska6 de. Za sega tova e ot men.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.