Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 02.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 00:46



Ami... Dano ima uspeh...:)) Uspeh i na tebe. I ohrana da si ne e zle i zavisi kude de. Taka i taka moje da se izkarvat pove4e pari. A SOBT si e SOBT obadih se za potvurjdenie da razbera kak stoqt ne6tata tam. Da ti kaja za mnogo ot ne6tata si prav. Taka ,4e ve4e nqma smisul da sujalqvam ,4e ne sum ostanal da rabotq v Stolicata.:)) Tova e ot men da zahvanat sega druga tema.:)) Pak sum na liniq 6tom e za laf4eto.:)) Uspeh.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
Авторkomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 15:10



sobeteec kaji ima li jeni v otrqda moje li da kandidatstvat...i to kato komandosi:)



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: komandoskata]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 16:36



Az znam edna jena tam-i tq predava po psihologia
jena komendos-nqma-makar che az podkrepqm ideata-bi bilo nujno pone edna dve -prosto po-leki i sa ot mujete i tova e predimstvo po nqkoi pat-no si e moe mnenie tova



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
Авторkomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 14:58



no nqma zakon koito da zabranqva jeni da sa komandosi nali
vij a noviq 6ef dobur li e spored teb



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: komandoskata]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 19:35



Ami-starae se 4oveka mnogo
Samo che Filko si e Filko-4estno kazano ne znam dali ima zakon
no malko se samnqvam che jena shte izdarji izpita-osven ako ne e zapalen lekoatlet



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
АвторPitasht (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 13:03



Viarno li e che ohranta na Margina ,Joro iliev, Vassil Bojkov se sustoi ot bivshi i deistvashti bareti?

Za momchetata na Pashata i Zlatko sigurno e izslishno da pitam...



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Pitasht]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 15:03



Ami znam samo za vasil bojkov-ima bivshi bareti koito sa karali edin kurs za ohrana
i sa dobri dosta
po-princip baretite sa dobri ako sa ekip i zaduljitelno trqbva taktik da ima
taka sami mislq che dobar ohranitel se opravq po-dobre ot baretite



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 22:23



Hehe... Ama ,vie pak ste zahvanali temata az q mislih za prikliu4ena.:) Ami vqrno e ,4e psiholojkata e jena. Ama ,ot jena komandos ne moje da izleze. Nqma da komentiram. Ne ,4e diskriminiram po nqkakuv na4in jenite ili ne6to drugo prosto po "TT Danni" ne se opravqt". I pak kazvam za KOMANDOS za6toto ve4e malko ot podrazdeleniqta na spec. 4astite se sustoqt ot komandosi. Tezi kaki 6te sa ravni po stoinost s vruzkar4etata koito sa tam i pak tolkova rabota 6te vur6at (nikakva) za tova prosto voinata ne e izkustvo koeto da se vodi ot jeni. Nqma smisul da se naduhvate ot amerikanskite filmi momi4eta.:)))Tova e za sega ot men. Ako ima ne6ot pitaite.:))



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 02:15



Podkrepqm Hristov
Ne ti li svarshi otpuskata be
I e mnoo prav za vruzkarchetata tam
a be majka rabota si e
Hristov,trqbva da im spreme filmite a



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
Авторkomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 22:43



ama sega nali ne Filkoi znae6 li koi to4no sa normativite i to s izpulnenie za 6




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.