Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 02.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 20:10



eyyyyy zdr srg. kak si:) kvo novo okolo teb az se gordey sus sebe si ve4e sum 11 klas:PPPPP



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
Автормapшaл (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 13:09



Нещо не разбирам,какво означава да се задържиш?Човек просто си върши работата,а той я върши прекрасно.Четох някъде,че направил нов сектор,че отряда участвал в семинари и конференции,където доказали,че са най-добри на Балканите и са като други аналогични структури.Да не би "мека мара" да означава"гей"?Едва ли е такъв,наистина изглежда пич!



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Epиk]  
АвторPlz (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 16:09



kato se zamislih i az poznavam edna biw6a bareta ne izglejda wnu6awa6to ,no naistina e mnogo zdrav i izdrajliv i smeq da otbeleja izklu4itelno inteligenten.Interesno mi e deistwa6tiq komandos na kolko e godini, za Hristov i az se 6okirah kato kaza 4e e na 22,no wsi4ko e wyzmojno,kakwo li ne sym widql.Interesno mi e Komandoskata ot koe daskalo e ,i az naskoro zavyr6ih vyv varna ,a sega sym na okolo1500km ot rodinata.Ina4e mi be6e interesno da pro4eta foruma ,makar i towa da mi otne dosta vreme.
Ae



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: мapшaл]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 19:02



eeyy bravo Mar6al samo taka mi pi4 e:) da kak moje da e pedal tam takiva 100% ne priemat prosto ne obi4at nasilieto
nali deystvash komandos;) a i mar6al da ti poqsnq kvo zna4i meka mara-ne zna4i pedal a 4ovek,koito lesno pro6tava, snizxoditelen,ama prekaleno ama polk.Uzunov opredeleno i takuv vid nqma
Mili plz az u4a v klasi4eskata v sf ami ti kude si sq i kvo u4i6 na takova razstoqnie



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
АвторPLz (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 01:20



komandoska-e mnogo info pr4etoh na wednyj i zapomnih 4e si ot Vn qwno sym se obyrkal ne6to.Az sega sym ina4e w Karlsruhe-germaniq!E 100% mar6al znae to4noto zna4enie na meka mara i se bazika za wyzmojnosta da e obraten.I toi-6efa edwali e osobeno snizhoditelen prosto se syobrazqwa 4oweka s mnogo ne6ta i towa e rezultata.
Ina4e foruma e pro4eten (poseten,ne se znae dali wseki go e pro4el do kraq)ot neweroqtno mnogo hora-koeto gowori spored men za zaiteresowanost ot'obiknowenite hora' kym tym deinosta na SOBT i tehnite predstawiteli.Smqtam 4e e logi4no biw6i bareti da rabotqt kato ohrana ,wseki gleda da naprawi nqkakyf dohod ot nqkyde i towa e podhodq6ta rabota za tqh sled kato sa dobre podgotweni i si imat predstawa za kakwo stawa wypros!
Ae



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: PLz]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 14:16



da be predstvaq6 li mujagi nali a pederasi tva sa nesuvmestimi ne6ta...4e dori i za tva baretite me kefqt no tva 4e vse nema priem na jeni me nervi qkooooooooo



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Plz]  
Автордeйcтвaщ koмaндoc (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 18:46



ей хора , никъде не съм споменавал за който и да е , че е педал. при нас такива хора НЯМА. шефа е свестен човек просто от обкръжението му има хора които се възползват и не са за собт което е лично мое мнение с което не ангажирам абсолютно никой.това имах на предвид че е "мека мара", иначе човека си гледа много добре работата - това което зависи от него го прави.на въпроса на колко съм години ами не съм на 22г. като някои самохвалковци във форума . за колегите смея да твърдя , че са най - подготвените в страната и затова са търсени за охранители ,но да ли приемат само те си знаят.все пак мисля ,че трябва да ни използват по често от министерството за да се разбере че никой не е по голям от ДЪРЖАВАТА ни, без значение коя партия е на власт.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: дeйcтвaщ koмaндoc]  
Автормapшaл (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 13:12



И аз не вярвах да е такъв,но вече съм спокоен,след като и командоса ме успокои.Мисля да кандидатствам при тях,пък най-много ме е страх от обратни,въпреки,че са много интелигентни.Всъщност,защо пък да не приемат и такива?Могат да оказват логистична подкрепа,да се отразят добре на отряда?Знае ли някой дали шефа има дъщеря?



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: мapшaл]  
АвторPLz (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 21:57



mar6al,e za6to nai-mnogo da te e strah ot obratni towa ne mojah da razbera,strah te e da ne ti se nahwyrlqt li:).Bazikam se samo



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: мapшaл]  
Авторxxxxxxxxx (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 22:00



До командосите в форума
Много сте силни с качулките! Но ако сте без тях?! Голями герой сте били при обиска в Малкия Маргин! Наистина мутрите се напикават от страх! Особенно когато става въпрос за дете на 2,5г. Нямате срам! Трябва да си много долен човек за да проснеш на пода едно почти бебе само защото не е легнало на пода при командата ви! Не се ли сетихте,че просто не ви е разбрало! Още се буди с писъци посред нощ! Не коментирам родителите,нито пребитата охрана,но никой няма право да тормози и удр, дете! СРАМ !!!




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.