Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:03 09.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 02:02



Komandoske, znam, che se sheguvash, no ne mislq, che e mnogo umestno.
Eto na kakvo popadnah:

Девизът на групата е: " Никой не вижда, когато те се появяват. Никой не знае, че те са тук. И когато те са завършили своята операция, няма никакви доказателства, че те някога са били там."

....



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Pitanka]  
Авторza pitankata (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 11:07



pitanke pi6i mi na sobt13abv.bg



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Pitanka]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 16:37



eee kude go pi6e i za SOBT li e,wow



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 23:19



Естествено, че е за СОБТ. Но къде го намерих това, вече честно казано не знам. Човек стига да иска, като се поразрови и може да открие много неща....



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Pitanka]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 13:47



ma v neta li ili vestnik ako 4rez google-super az otkrix i foruma



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Epиk]  
АвторxXx (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 19:20



Abe TAPANARI I TAPANARKI za6to ne gi ostavite tezi mom4eta na mira i za6to im se rovite v rabotata ,ostavete gi da si rabotqt kakto si znaqt i kakto sa gi u4ili i kakto mogat . I vsi4kite tiq deto gi pluete se molete da ne vi spasqvat nqkoi den 4e mn 6te se radvate kato gi vidite i 6te gi 4akate s neturpenie ,a koito misli 4e ne sa podgotveni za tazi rabota za koqto sa trenorani moje li4no da gi ispita :))))))) moje da se napravi na terorist i da se overi sam kolko sa trenirani i kolko rabotqt ne sum nito bareta nito 4enge ama me draznite vsi4kite deto gi pluqt te sa poslednite koito go zaslujavat 6to ne se zamislite za po vis6e stoq6tite naprimer ministri i depotati i taka mislq 4e tqh gi hranim pove4e i ve4e te spored men ne sa trenirani za rabotata koqto si vur6at i ne rabotqt a samo qdat kebap4eto i debeleqt i tqh po gi hranim otkolkoto otrqda a i mai depotatite sa pove4e na broi pone taka si mislq .Ispored men toq forum za toq otrqd ne trqbva da go ima pulna gre6ka e tva v USA dali ima takuv forum za S.W.A.T a kak mislite i pak kazvam tezi deto ne vqrvat 4e sa trenirani da proverqt koi 4akat Osama da doide li togava 6te se molite na tezi mom4eta tam i 6te gi bogotvorite te se pak si riskuvat jivota zaradi takiva pomiari deto pi6at ei takiva ne6ta za tqh !



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: xXx]  
АвторChe (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 19:41



XA XA tova s deviza mnogo me razsmia - dano ne se predstaviat taka i v legloto - nali momicheta. Ama maitapa nastrana ako ne ste go proverili vijte http://commandos.hit.bg/
A za XXX ili tam, ako iskash pusni da tursish v google, naprimer SWAT i shte vidish dali niama diskusii, klubuve, forumi i t. n. dori imat oficialni stranici. Niakoi mai ti e izial zakuskata, osven tova ne mislish li che e tupo da vlezesh tochno v tozi forum, ot chiato tribuna da kajesh che ne triabva da sushtestvuva - mi ne vlizai be pich.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Che]  
АвторxXx (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 19:48



abe pi4 a tam taka li gi pluqt v usa a kak misli6 i ti specialno kakvo pe4eli6 kato se rovi6 tam ?



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: xXx]  
АвторKomnadoskata (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 20:34



moy 4ovek xXx,az ne go pluq a tuk tapanakite sme 2,taka li,umniko,4eti po-vnimateno,daje 2 momi4eata tuk sa suglasni s teb ,ama da ne se okaje nekoi drug tupaaaaaaa



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: xXx]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 21:41



tupanarka shte vikash na maika ti dokato q chukash
a tupanar na bashta ti dokato vi gleda




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.