Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 29.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: SOBT]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 20:15



O6te ne6to.:) Ne sum siguren dali i e ohrana prosto predpolagam. Ama ,da se opitva6 da mi pravi6 na budala ne stava... Seti se koi sa idvali na podgotovki posledno pri vas i vie kude ste hodili... Pravi ste ,4e ne moje da se prosve6tavat pove4e "civilkite" Sobeteec... Vijda6 li za6to trqbva da ima mediino zatumnenie po tezsi vuprosi ti saitove iska6.:) 6te vi pi6a drugata sedmica kato se vurna ot Sofia.:)



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: SOBT]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 13:16



kakvo mu e nejenskoto TO4NO



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Epиk]  
Авторsobeteec (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 18:13



sobt
stiga si tormozil momcheto be
sega dali e bil sobt ili ne-nqma zna4enie
mersi che mi zvanna i oto4nihme problema ti
Tuka vij che si pisheme ei taka za lafcheto
A i nikoi kato gledam az nqma za cel da vi obidi



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 20:29



I az opredeleno smqtam,che nikoi nqma za cel da obijda baretite...Daje naproitv,stuva mi se, che povecheto prosto se interesuvame ot temata, dori gi zashtitavame i haresvame (osobeno jenskata chast :))



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Pitanka]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 20:57



o da pitanka na edno mnenie sme ta az ve4e porazkazax za sebe si q razkaji i ti ne6to da ne se pla6at i mujete sus specialna sila



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 09:26



O, Komandoske, ne mislq, che "myjete sys specialna sila", kakto se izrazi ti, ima izobshto ot kakvo da se plashat...Ami kakvo tolkova da ti kaja...Az sym edno syvsem normalno i obiknoveno momiche na 20 godini...Nishto interesno...Prosto sluchaino popadnah v tozi forum i mi stana interesna temata, zatova reshih da se vklucha.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Pitanka]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 12:24



axa i az de mnogo radvam 4e go otkrix i az sum suvsem obiknoveno momi4e malko po-malka,tuk samo batkovci



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Epиk]  
Авторkursant (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 13:11



Sobt , blagodaria ti za informaciata ve4e se obadiha taka che shte se vidim skoro
nqmam tarpenie ve4e
kaji eventualno kak da te potarsia tam che da se zapoznaem
kaji mi oshte kolko vreme shte vlizam s vremennia propusk
i ako mojesh dai mi nasoki nqkakvi



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: kursant]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 14:42



oooooo sobt kursant zdrasti ina sobeteec i na sgt.Xristov i na Pitanka-6to vi nema tolkoz vreme az kakvo da kaja-U-VOL-NE-NIEEEEEEEEEza 10 klas de3 meseca Kef,negovo veli4estvo kak ste



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: kursant]  
АвторChe (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 21:24



Kursant, molia te da me informirash malko za protichaneto na cialata istoria ot izpitite do obajdaneto - kakto e bilo pri teb. bih razbral ako ne iskash, ama znae li chovek moje niakoi den da se okajem kolegi...




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.