Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 04.07.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: trezvomislesht]  
АвторSTALlN (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 19:35



ZDRASTI BANDA.ABE MAR6AL4E-PEDAL4E NALI NIAMA6E DA SI GOVORI6 S MEN,AZ ZA6TO PLAKAH TOLKOVA,ALO OBRAZOVANIA GEI NE SE PI6E KOI GO ZNAI,A SE PI6E KOI GO ZNAE,VSA6TNOST TI NE SI GEI AMI NAI OBIKNOVEN PEDERAS.TI LI SI 6EFA NA FORUMA 4E PITA6 ONZI PI4 OTKADE SE E POIAVIL.ZA6TO VIKA6 DEISTVA6T I REDNIK ZA POMO6T BE,AKO NIAKOI TRAGNE DA BIE PRIATELKATA TI,A TEB DA TE EBE,PAK LI TIAH 6TE VIKA6.NEZNAEL KOIA DUPKA NA KAVALA SAM ZAPALVAL,E AZ ZNAM 4E MOGA DA TI ZAPALNIA ANALNATA I USTNATA.DO VSI4KI VAV FORUMA,GORNITE REDOVE SA EDINSTVENO ZA MAR6ALA-PEDAL,O6TE V NA4ALOTO BIAH PISAL 4E AGRESIATA MI E VINAGI CELENASO4ENA,NIAKOI DA E 4UL LO6A ILI VULGARNA DUMA OT MEN,S IZKLIU4ENIE NA FSEZNAE6TIA PEDAL.POJELAVAM NA VSI4KI DA SA JIVI I ZDRAVI I DA NE OPIRAT DO KOMPETENCIATA NA SOBT,A ZA PEDAL4ETO MOZAMBIK.4AO BANDA.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: пoжaporacитeл]  
Автормapшaл (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 11:59



Прав си,нямам право да критикувам СОБТ и не го правя.Ако си чел по-нагоре трябва да го знаеш,че им се възхищавам!!!Но както знаеш,"всяко стадо си има мърша"!!! Е,попаднал съм на нея!Всеки човек е УНИКАЛЕН,не само собетейците.Животът ми е повече от интересен и не е фалшив!!!



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: мapшaл]  
Авторпoжaporacитeл (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 16:15



Пак се изказа неподготвен!Там "мърша" не попада, не знаеш съществото на тяхната работа!Ще я разбереш като се срещнеш с тяхЯвно там, където си ти / или си ти/ е "мършата".Обективно: на място се оценява правилно-"око да види, ръка да пипне"! Баретите не са лоши хора и "stalin" не е лош-просто не го познаваш! ЗАПОМНИ: С ЛОШИТЕ ТЕ СА ОЩЕ ПО-ЛОШИ! Айде гледай си твоята работа, аз моята! Стига сме се бъркали в чуждите работи!Командосите не обичат да се "обясняват" , те ДЕЙСТВАТ !



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: пoжaporacитeл]  
Автормapшaл (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 09:49



Добре,щом казваш!Действайте!!!!!!!



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: мapшaл]  
Авторpeдниk (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 16:55



Маршал здрасти,искаш да те защитаваме,а ни разпъваш на кръст,как да го направим?И Сталин ни е колега,не върви някак.Утре тоя човек може да ми спаси живота.Разбираш ли пич тънкоста на нещата? ПП - Ако съм пропуснал някъде буква или препинателен знак,моля за извинение.



Тема Re: SPECIALNO ZA DEYSTVA6T KOMANDOSнови [re: Komandoskata]  
Авторpeдниk (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 23:13



Маце,аз като ти разправям,че само секс ти е в главата ти не вярваш.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: STALlN]  
АвторДeйcтвaщ koмaндoc (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 22:14



Има една поговорка ,,Прост народ, слаба държава,, Много глупости ,простотий и помия сте излели един върху друг.Ако всеки в тази държава въшеше своята работа нямаше сега да сме на това дередже. Първо на Марлен искам да кажа ,че се нямам за ГОСПОД или каквото и да е нещо велико.Аз съм един обикновен човек с малко по спесифични умения в някаква област и се нямам за нещо по специално от когото и да е.Не мисля и ,че съм престарял чичко за около 30 годишен мъж.Може да съм дал някакво мнение и съвети , но не е задължително да се съобразявате с тях.По българската граматика , ако искаш може да се обзаложим че съм доста добре граматически и, ако някъде съм направил грешки то е защото бързам в писането , а не че съм неграмотен и незнам как се пише определена дума .Нямам нищо против тебе или който и да е тука във форума не съм искал да те засегна ,обидя или какъвто и да е .
За командоската и нейният въпрос как ще действам в дадената ситуация.Искам да ти кажа ,че не съм изпадал в такъв казус. Такава жена със сигурност няма да е нормална и ще има някакъв психически проблем.На първо място ще се опитам да го реша проблема словесно или физически/ да не и дам да пусне бомбата/, но ако заплашва нечий живот просто ще съм безкомпромисен та , ако ще да е МИС СВЯТ разбирай го както щеш , но ще запазя живота на тези хора на които им се живее.
На Сталин, пожарогасителя и редника ще им кажа да не го нападат толкова Маршала , но и ти маршале не прекалявай и не обиждай защото Сталин няма да ти остане длъжен .Що се отнася до мене никога няма да застана срещу колега, когато и да ми се обади просто ставам и тръгвам с него там където трябва.Вие където се плювате толкова взаймно искам да ви попитам :- Познавате ли го Маршала и той вас?-ами тогава от къде знаете кой е малоумник и кой педал.Защо са тези закани ? - почти съм сигурен , че Сталин ще размаже Маршала ,но въпроса е ЗАЩО?- заради това , че го е нарекъл малоумник ли? - ами пак съвет с който не е задължително да се съобразявате и Марлен пак може да ме критикува , но не се занимавайте с глупости и простотий , а прочетете същноста на форума какъв беше и заровете томахавката на войната ,такава война на никой не му трябва.
Относно случката с БТРа искам да кажа , че ако беше на войската нямаше да му обърнете никакво внимание , но нали е на СОБТ веднага да ни оплюете.Нека да сте живи и здрави всеки човек има право на мнение да го изразява , но нима всеки ден не стават катастрофи по пътищата та дори и БТРа да е виновен това , че сме БАРЕТИ, КОМАНДОСИ и както и да ни наричат не означава , че сме безгрешни и ние сме хора като вас .



Тема Re: Какво става в СОБТ? [re: Дeйcтвaщ koмaндoc]  
Авторpeдниk (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 16:31



Колега действащ не четеш внимателно.Ако нападах Маршала нямаше да ме вика да го спасявам.И до сега не съм си позволил да обиждам никой.Бих искал да си поговоря с тебе,но не тука.Ще те черпя едно кафе в лавката,какво ще кажеш?



Тема Re: Какво става в СОБТ? [re: Дeйcтвaщ koмaндoc]  
АвторMAPЛEH (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 15:02



Мили командоси,най-после този форум да свърши нещо полезно за вас:разпознайте се,почерпете се,сприятелете се и не ни обръщайте внимание!Действащ,много си мъдър и уравновесен за 30 годишен!Млад човек си,няма ли по-интересни работи за правене вечер в почивните дни,че пишеш тия дълги фермани?Да не говорим за хронологичния ред,в който ни отговаряш,браво!Само не се обзалагай за граматиката,че ще изгубиш:още пишеш"Й" неправилно и пропускаш запетаи,но това е защото бързаш!Вярвам ти,че не си искал да ме обидиш!И аз ти се извинявам!Съветвам те,недей да скромничиш,защото не си обикновен човек!!!!!



Тема Re: Какво става в СОБТ? [re: MAPЛEH]  
Авторstalin (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 19:11



zdrasti banda,imam niakolko minuti i ska4am v jaza.deistva6t,abe ti da nesi psihologa na podelenieto,bazikam se pi4.otnosno zaravianeto na tomahavkata,az ne sam ia vadil be brat,koi vadi na umriala kotka noj.rednik ne si gubi vremeto da obesniava6 na umstveno maloletni pedali, koi sre6tu kogo i za6to niama da tragne.eto zatova se palia za6toto,travestit kato mar6ala neznae kakvo e da ima6 kolega ili priatel na koito da raz4ita6 24 4asa,i se opitva da izkazva mnenia.marlenka mnogo si zaka4liva be,ve4e naznam dali iska6 da ni u4i6 na pravopis ili.....mar6al4e kakvo stava be,nikoi li ne otklikva na vika za pomo6t,ne sa ti iasni ne6tata,dano niakoi den da razbere6 kakvo e da ima6 priatel i za svadba i za dradva.jivi i zdravi banda.




Страници по тази тема: << 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.