Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 02.07.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: мapшaл]  
Авторpeдниk (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 22:44



Другата страна,Маршал не е непременно лоша.120кг.човек не е задължително да е дебел,може да едър и здрав,това ти го пуснах просто като информация.А това,че съм собетеец досега ти го твърдеше,не аз.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Komandoskata]  
Автордeйcтвaщ koмaндoc (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 15:15



много интересно си прекарвате направо ви завиждам.на въпроса за изпитите сега няма свободен щат от както ни намалиха /за да не натоварваме бюджета на мвр /и няма назначения иначе изпита е: 2,60м скок от място :върлина от 6м да се изкачи за 6 секунди :16 набирания: 60м спринт за 7.8 секунди: 12 коремни възлизаня :50 лицеви опори: накрая бягане 3200м за 12.30 минути всичко се прави едно след друго.отделно минаваш през психолог, после на психологически тестове ,минаваш и пълни медицински изледваня,после на психо-моторен физически тест ситото въобще не е малко.на командоската ще отговоря че не е задължително да си завършил симеоново за да кандидатстваш при нас.трябва да имаш средно образование задължително, но искам да ти кажа , че при нас жени няма. за работата ни мога да кажа че всеки божи ден тренираме и не сме се улежали нито пък сме дебелаци.момчетата са много качествени и си вършат много добре работата, радвайте се да няма работа за нас защото няма гаранция че някой критик към нас може да се озове в много сложна ситуация и да разчита на нас, а сега да ни оплюва . за началника ни мога да кажа че е свестен човека.на запитването ако е при нас и не уцели със снайпера какво ще стане ? и ако не му харесва партньора може ли да го смени? -тука ще кажа ,че ако влезеш първо минаваш 6 месечно обучение после завършваш курса с АДСКАТА седмица. при изкарването на индивидуалното обучение с успех, те назначават вече в групата където се усъвършенстваш.снайпер няма да пипнеш най- малко 3 години, а когато не уцелиш никой нищо няма да ти каже просто ще се учиш и няма такъв после който да не уцели всичко е до тренировка и как тренираш. при нас се работи в екип , ако не го понасяш човека до теб неможе да си избираш с кой да работиш на всички трябва да разчиташ и всички разчитат на теб. при нас не е както имаше споделено мнение че си играем на стражари и апаши , ние не си играем на игрички защото сме заложили ЖИВОТА си и при малко невнимание си заминаваш.доста ни е сериозна работата повярвайте ми има голямо психическо и физическо натоварване.за да ни разбере човек просто трябва да изпита какво и как го вършим.що се отнася до БЕСЛАН просто не го споменавайте и не се подиграваите с нещастието на хората защото същото може и теб да те сполети.това беше една трагедия за хората които загубиха много близки.руските спец части са много добре подготвени но такава беше операцията , че без жертви нямаше да мине.та то цялото училище беше минирано с 1300 човека заложници ,ситуациата беше много гадна , а техните командоси са като нас обикновенни хора които са натренирани да действат в дадена ситуация.
за сега чао приятен форум.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: дeйcтвaщ koмaндoc]  
Авторseal (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 17:07



Това, което пишеш, със сигурност е така. Само че, от такива като теб нищо независи. Ти подчинен на властта, а мафията власттва в България. Какъв е смисъла от вашите акции, когато заловеният бива пускан след 24 или 48 часа.

И второ, аз лично си мисля, че ако в България се случи това, което се случи в Мадрид, в София ще стане кървава драма с апокалиптични размери. България не е способна да се защити от тероризъм, като за това не са виновни командосите, а онези от властта, т.е. хората на които си подчинен ти, и твоите началници.

И още, аз не съм командос, но работя на място, което се охранява от морски пехотиници на САЩ, т.е. стратегичско важно за САЩ място. Мога да те открехна, че в близките 20 години се очакват доста военни конфликти.
Основната причина за тях е: ПЕТРОЛЪТ СВЪРШИ!



Така, че не се безпокой. За такива като теб ще има работа. Проблемът е за кого искаш да работиш:

а) за мафията
б) за хората
г) за себе си

Това сам трябва да го решеш и доколкото знам не е включено в обучението ти.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: seal]  
Авторistina (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 19:51



Na vsiako losho deistvie triabva da ima i DOBRO PROTIVODEISTVIE! Zadyljitelno triabva da go ima tozi otriad, zashtoto sa organizirani i sa obucheni da reagirat adekvatno v napecheni situatzii. Lesno e otstrani da se kritikuva...Primerno: da ne razbirash ot hyrurgia i da se operirash sam, kakyv e rezultata...



Тема пич, чети внимателнонови [re: istina]  
Авторseal (Нерегистриран)
Публикувано18.12.05 23:02



аз съм написал, че от баретите има нужда, само че нали знаеш, че нали знаеш, че в България споменаването на думата "Барети" е свързано с неща като случая "Белите брези".

Барети има на мястото, където аз работя: елитен отряд от морската пехота на САЩ охраняващ ядрения арсенал на Моамар Кадафи. Само, че тези барети не са като нашите и неучастват в мафиотски престрелки.

Искам нашите момчета от елитните ни отряди да имат същия имидж. Много от тях го заслужават, други не!



Тема Re: пич, чети внимателнонови [re: seal]  
Автормapшaл (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 09:36



Благодаря на действащия командос,че ми отговори на въпросите толкова подробно.Нашите командоси имат самочувствието,че са добри колкото тези дето охраняват арсенала на Кадафи,поне според думите на полк. Узунов във всичките му интервюта.Важното е,че вие,неговите подчинени му имате доверие и го смятате за СВЕСТЕН ЧОВЕК!Друг е въпроса,дали той може да се противопостави на политиците и да не вкарва отряда в безсмислени престрелки.Наскоро четох,че не само министъра ще разполага с него(отряда имам впредвид!ВЕСЕЛИ КОЛЕДНИ ПРАЗНИЦИ!!!!



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: дeйcтвaщ koмaндoc]  
АвторMAPЛEH (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 14:53



И дума не става за подигравка над нещастието на хората.Не си ме разбрал правилно.Няма нормален човек,който да не им съчувства.Няма и Отряд,който може да ги спре!Това го знаеш и ти,защото колкото и да сте натренирани, колкото и преиграни ситуации да имате зад гърба си,точно тази може да се окаже непроиграна.Дано не става!!!



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: дeйcтвaщ koмaндoc]  
АвторMAPЛEH (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 15:25



Съгласна съм с теб,че форума е мн. приятен.Ти наистина ли можеш да правиш всички тия неща,които си писал на командоската?Горкото девойче!Колко ли е нещастна,че не приемате жени,въпреки че и жените могат да рискуват не по-малко от мъжете?Между другото,купи ли пералня на жена си или само на компютъра тренираш,за да ставаш по-добър?Не исках да ви обиждам със"стражари и апаши",но нали в тренировката поемате роли,ту добър,ту лош?Предполагам,че си добър човек,извинявай ако съм те засегнала!



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: MAPЛEH]  
Авторcтaлин (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 17:20



абе педали,я стига сте писали лошо за колегите.евала на тези които ги подкрепиат.на критиците на колегите,да не забравиат че може да им се наложи да се насират прави.не помня кои писа за приемниа изпит,но там не се биага 3200 за 12.30,а 3000 за 12 бе малоумник,иавно си много запознат.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: cтaлин]  
Автормapшaл (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 09:00



Я, нов човек във форума!Незнам кое училище си завършил,ама срам за учителката ти и за полк. Узунов,който твърдеше,че при приема се държи и на грамотността на кандидатите.Той се изказа много лошо за бълг.образование,сигурно теб е имал впредвид!А дали ще избягаш 3000 за 12,или 3200 за 12.30 то си е същото.И какво излиза,че и дейст. командос не е собетеец-щом не бил запознат.Явно всички аматьори.......




Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.