Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 11.06.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
Авторlavove (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 15:38



Luvove moje li edin vapros
Napravilo mi e vpechatlenie(ot novinite)
che baretite imat dva ekipa
edinia e edni 4erni drehi,a drugiat e voennen kamuflaj
koga koi se oblichat chemi e mnogo stranno
mersi



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: sobeteec]  
АвторKomandoskata (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 16:03



ne go obi4ate imam 4uvstvoto toq Filko uxxxxxx kat` se setix za gsm-a imam edna friendka ludnala po muje-komandosi ama ne kat` men za profesiqta ako i kaja



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: lavove]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 18:38



:)) Za purvi put tozi vupros ednite i drugite po4ti nqmat razlika. Ednite se ob6tovoiskoviq ekip za SRB (Specializiran Rukopa6en Boi) drugite sa SRB komplekta na spec. podrazdeleniqta na MBP:) Ednite se nosqt v gradski usloviq drugite ako mesnostta e nase4ena ili planinska. V zavisimost ot zaobiukalq6tata gi sreda. Imat i o6te 1 tumnosin ekip kato na policiqta. S razlika ,4e e lepnata emblema na SOBT moq predi vreme i emblema nqma6e.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
Авторal kaida (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 20:54



a shte ni kajete li molq vi
zaduljitelno li e da si minal kazarmata za da vlezesh v sobt-ne kato komandos a kato mehanik primerno
i oshte
zashto mnogo ot baretite sa podstrigani punk?
ima li logika nqkakva ili prosto moda



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: al kaida]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 18:56



Al Kaida da ti kaja zaduljitelno e da si otbil voenna slujba za pri4eski i t.n. samo v SOBT ne ti pravqt problem. Kosata ne gi interesuva kakva ti e :)



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
Автор1 bareta (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 19:58



1 bareta se e snimala v edin klip
na vesela neinska
igrae karatist
i e deistvashta bareta
mai tosho se kazva



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: 1 bareta]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 23:39



Tozi i e ohrana.



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
Автор2 bareti (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 11:41



E nali baretite bqha mnogo svestni i ne raboteha vtora rabota kato ohrani alo
Hristov ti se oplete v sobstvenite sitvordenia:)))))))))))))))
A za sigurnosta i diskretnosta nqmam dumi sled kato inie znaem che se kazva Tosho i e bareta
xaxaxaxaxaxaxaxa



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: 2 bareti]  
АвторSgt. Hristov D.G. (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 21:27



I az ba4kam kato ohrana kato sum v otpuska i na stroej raboteh i v PC Club rabotq i kakvo ot tova... Na nikoi ne sum kazal ,4e kolegite mi (biv6ite) ne sa rabotili 2-ra rabota. kato si v otpuska 3 meseca na primer 6te stio6 li sus skrusteni race ,ako ne si invalid i moje6 da izkara6 nqkoi lev dopulnitelno ? V tova lo6o ima li ?



Тема Re: Какво става в СОБТ?нови [re: Sgt. Hristov D.G.]  
Автор3 bareti (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 21:47



Ami ima priatelu
nali podpisvate dogovor v sobt i znaete za kakvo stava duma v nego-ne mojete da rabotite vtora rabota-samo ne po4vai s tova che vzimate 400 lv. shtoto vie ste se navili na tezi uslovia vse pak
ne moje bareta koqto az mu plashtam zaplatata chrez danacite da zarabotva pari oshte pove4e kato ohrana-seshtash li se-ne e eti4no nqkak
eto tova e loshoto a i vsi4ki tam rabotqt vtora rabota
prosto celia vi problem e 4e ne varshite osobena rabota i bi bilo dobre v ogromnoto si svobodno vreme da rabotite kato redovi policai
s malko poveche jelanie mojete da ste polezni i na letishteto ne samo kato pristigat izrelski samoleti,a ne da zarabotvat kolegite ti ba4kaiki za gangsteri
-ne e 4estno kam ostanalite hora koito si plashtat danacite




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.